VI liga rejon Kraków
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 45 40 5 125:26 88,89
2 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 39 33 6 105:29 84,62
3 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 40 32 8 107:41 80,00
4 GORYCKI Mikołaj (AS „Progres” Kraków II) 42 31 11 105:49 73,81
5 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 36 30 6 93:29 83,33
6 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 28 27 1 82:15 96,43
7 MYSTEK Rafał (AS „Progres” Kraków II) 35 24 11 78:41 68,57
8 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 36 24 12 79:50 66,67
9 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 38 24 14 84:50 63,16
10 WOJAS Bartłomiej (AS „Progres” Kraków II) 27 20 7 66:30 74,07
11 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 28 19 9 66:38 67,86
12 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 35 19 16 73:58 54,29
13 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 45 19 26 71:90 42,22
14 RAŚ Tomasz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 19 18 1 55:6 94,74
15 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 17 16 1 49:6 94,12
16 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 21 16 5 50:23 76,19
17 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 33 16 17 62:57 48,48
18 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 41 15 26 53:88 36,59
19 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 14 4 46:16 77,78
20 GNIADEK Michał (TKKF Dobczyce) 18 12 6 41:24 66,67
21 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 11 19 35:66 36,67
22 FALIŃSKI Marcel (KS „Górnik” Wieliczka III) 38 11 27 41:90 28,95
23 STASIOWSKA Julia (AS „Progres” Kraków II) 11 10 1 30:4 90,91
24 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 13 10 3 32:15 76,92
25 JURCZYK Marcin (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 15 10 5 34:20 66,67
26 MASTERNAK Kuba (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 34 10 24 41:79 29,41
27 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 35 10 25 49:79 28,57
28 PIESZCZEK Mikołaj (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 9 11 32:38 45,00
29 ADAMSKI Łukasz (AS „Progres” Kraków II) 8 8 0 24:3 100,00
30 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 22:9 77,78
31 PASZEK Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 30 7 23 26:72 23,33
32 KRZYK Bartosz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 8 6 2 21:6 75,00
33 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 23 6 17 26:56 26,09
34 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 31 6 25 23:80 19,35
35 CNOTA Jakub (AS „Progres” Kraków II) 18 5 13 19:41 27,78
36 DATA Adrian (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 14 4 10 14:33 28,57
37 MIĘKINA Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 25 4 21 18:67 16,00
38 RESZKA Jakub (AS „Progres” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
39 ZAKRZEWSKI Ryszard (GOK Charsznica) 5 3 2 11:8 60,00
40 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 13 3 10 11:33 23,08
41 LASKOWSKI Jan (GOK Charsznica) 9 2 7 11:22 22,22
42 JURCZYK Marek (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 27 2 25 7:77 7,41
43 PALUCH Michał (KS „Górnik” Wieliczka III) 28 2 26 10:80 7,14
44 STOJEK Michał (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 29 2 27 13:83 6,90
45 WOJTYCZA Aleksandra (TKKF Dobczyce) 3 1 2 4:6 33,33
46 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 7 1 6 6:18 14,29
47 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 1 15 11:45 6,25
48 BOCHENEK Zbigniew (KS „Górnik” Wieliczka III) 3 0 3 4:9 0,00
49 DŁUGOSZ Łukasz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 5 0 5 5:15 0,00
50 SZEWCZYK Henryk (MKS KSOS Kraków IV) 5 0 5 2:15 0,00
51 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 11 0 11 4:33 0,00
52 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 0 6 2:18 0,00
53 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska) 1 0 1 0:3 0,00
54 PĘKSA Tadeusz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 4 0 4 0:12 0,00
55 KMITA Kamil (KS „Górnik” Wieliczka III) 11 0 11 0:33 0,00
56 MAJDAK Jacek (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 0:3 0,00
57 KOZIEŃ Adam (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 2 0 2 0:6 0,00
58 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 4 0 4 0:12 0,00
59 KONIECZNY Bartosz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 0:9 0,00
60 SIEDLECZKA Szymon (MKS KSOS Kraków IV) 7 0 7 0:21 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 28 27 1 82:15 96,43
2 RAŚ Tomasz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 19 18 1 55:6 94,74
3 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 45 40 5 125:26 88,89
4 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 39 33 6 105:29 84,62
5 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 36 30 6 93:29 83,33
6 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 40 32 8 107:41 80,00
7 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 14 4 46:16 77,78
8 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 21 16 5 50:23 76,19
9 WOJAS Bartłomiej (AS „Progres” Kraków II) 27 20 7 66:30 74,07
10 GORYCKI Mikołaj (AS „Progres” Kraków II) 42 31 11 105:49 73,81
11 MYSTEK Rafał (AS „Progres” Kraków II) 35 24 11 78:41 68,57
12 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 28 19 9 66:38 67,86
13 GNIADEK Michał (TKKF Dobczyce) 18 12 6 41:24 66,67
14 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 36 24 12 79:50 66,67
15 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 38 24 14 84:50 63,16
16 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 35 19 16 73:58 54,29
17 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 33 16 17 62:57 48,48
18 PIESZCZEK Mikołaj (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 9 11 32:38 45,00
19 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 45 19 26 71:90 42,22
20 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 11 19 35:66 36,67
21 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 41 15 26 53:88 36,59
22 MASTERNAK Kuba (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 34 10 24 41:79 29,41
23 FALIŃSKI Marcel (KS „Górnik” Wieliczka III) 38 11 27 41:90 28,95
24 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 35 10 25 49:79 28,57
25 CNOTA Jakub (AS „Progres” Kraków II) 18 5 13 19:41 27,78
26 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 23 6 17 26:56 26,09
27 PASZEK Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 30 7 23 26:72 23,33
28 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 31 6 25 23:80 19,35
29 MIĘKINA Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 25 4 21 18:67 16,00
30 JURCZYK Marek (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 27 2 25 7:77 7,41
31 PALUCH Michał (KS „Górnik” Wieliczka III) 28 2 26 10:80 7,14
32 STOJEK Michał (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 29 2 27 13:83 6,90
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 SĘK Rafał (GOK Charsznica) 45 40 5 15 10 5 45,0
2 BUŁA Dominik (LKS „Wisła” Rząska) 40 32 8 11 7 4 35,5
3 GORYCKI Mikołaj (AS „Progres” Kraków II) 42 31 11 10 8 2 35,0
4 ROMANOWSKI Cezary (LKS „Wisła” Rząska) 39 33 6 4 3 1 34,5
5 KORCZEK Łukasz (LKS „Wisła” Rząska) 36 30 6 14 9 5 34,5
6 SASIŃSKI Tomasz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 38 24 14 11 8 3 28,0
7 DZIURA Wojciech (LKS „Wisła” Rząska) 28 27 1 3 1 2 27,5
8 MYSTEK Rafał (AS „Progres” Kraków II) 35 24 11 8 6 2 27,0
9 ROJEK Mateusz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 36 24 12 7 6 1 27,0
10 WOJAS Bartłomiej (AS „Progres” Kraków II) 27 20 7 8 6 2 23,0
11 NEUMANN Jacek (GOK Charsznica) 28 19 9 10 6 4 22,0
12 RAŚ Tomasz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 19 18 1 7 7 0 21,5
13 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 45 19 26 15 4 11 21,0
14 PIĄTEK Jarosław (GOK Charsznica) 35 19 16 2 2 0 20,0
15 MARZEC Stefan (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 21 16 5 6 4 2 18,0
16 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 17 16 1 4 3 1 17,5
17 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków IV) 33 16 17 6 2 4 17,0
18 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 18 14 4 6 4 2 16,0
19 STOCHEL Adam (MKS KSOS Kraków IV) 41 15 26 8 2 6 16,0
20 JURCZYK Marcin (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 15 10 5 7 6 1 13,0
21 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 30 11 19 6 3 3 12,5
22 GNIADEK Michał (TKKF Dobczyce) 18 12 6 1 0 1 12,0
23 FALIŃSKI Marcel (KS „Górnik” Wieliczka III) 38 11 27 8 2 6 12,0
24 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 35 10 25 14 4 10 12,0
25 ADAMSKI Łukasz (AS „Progres” Kraków II) 8 8 0 4 4 0 10,0
26 STASIOWSKA Julia (AS „Progres” Kraków II) 11 10 1 0 0 0 10,0
27 PIĄTEK Joanna (GOK Charsznica) 13 10 3 0 0 0 10,0
28 MASTERNAK Kuba (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 34 10 24 5 0 5 10,0
29 PIESZCZEK Mikołaj (KS „Bronowianka” Kraków IV) 20 9 11 3 1 2 9,5
30 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 9 7 2 3 2 1 8,0
31 KRZYK Bartosz (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 8 6 2 2 2 0 7,0
32 PASZEK Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 30 7 23 7 0 7 7,0
33 ZAJĄC Kacper (TKKF Dobczyce) 23 6 17 0 0 0 6,0
34 SZEWCZYK Hubert (MKS KSOS Kraków IV) 31 6 25 7 0 7 6,0
35 CNOTA Jakub (AS „Progres” Kraków II) 18 5 13 1 1 0 5,5
36 MIĘKINA Hubert (KS „Górnik” Wieliczka III) 25 4 21 8 2 6 5,0
37 DATA Adrian (LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko) 14 4 10 0 0 0 4,0
38 RESZKA Jakub (AS „Progres” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
39 ZAKRZEWSKI Ryszard (GOK Charsznica) 5 3 2 0 0 0 3,0
40 MAJDAK Rafał (MKS KSOS Kraków IV) 13 3 10 0 0 0 3,0
41 LASKOWSKI Jan (GOK Charsznica) 9 2 7 3 2 1 3,0
42 JURCZYK Marek (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 27 2 25 3 1 2 2,5
43 STOJEK Michał (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 29 2 27 6 1 5 2,5
44 PALUCH Michał (KS „Górnik” Wieliczka III) 28 2 26 3 0 3 2,0
45 ANDRZEJAK Kacper (KS „Bronowianka” Kraków IV) 16 1 15 3 2 1 2,0
46 WOJTYCZA Aleksandra (TKKF Dobczyce) 3 1 2 0 0 0 1,0
47 BRUZDA Julia (KS „Bronowianka” Kraków IV) 7 1 6 1 0 1 1,0
48 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków IV) 6 0 6 2 1 1 0,5
49 PĘKSA Tadeusz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 4 0 4 1 1 0 0,5
50 SIEDLECZKA Szymon (MKS KSOS Kraków IV) 7 0 7 2 0 2 0,0
51 UTYLSKI Kornel (MKS KSOS Kraków IV) 4 0 4 0 0 0 0,0
52 KMITA Kamil (KS „Górnik” Wieliczka III) 11 0 11 2 0 2 0,0
53 MAJDAK Jacek (MKS KSOS Kraków IV) 1 0 1 4 0 4 0,0
54 SZEWCZYK Henryk (MKS KSOS Kraków IV) 5 0 5 2 0 2 0,0
55 KOZIEŃ Adam (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 2 0 2 0 0 0 0,0
56 DŁUGOSZ Łukasz (PKS „Jakub” Więcławice Stare) 5 0 5 1 0 1 0,0
57 KOWAL Mieczysław (LKS „Wisła” Rząska) 1 0 1 0 0 0 0,0
58 BAJER Emilia (TKKF Dobczyce) 11 0 11 0 0 0 0,0
59 KONIECZNY Bartosz (KS „Bronowianka” Kraków IV) 3 0 3 0 0 0 0,0
60 BOCHENEK Zbigniew (KS „Górnik” Wieliczka III) 3 0 3 1 0 1 0,0
61 SIEDLECZKA Bartłomiej (MKS KSOS Kraków IV) 0 0 0 1 0 1 0,0
62 DUDEK Piotr (KS „Górnik” Wieliczka III) 0 0 0 1 0 1 0,0