IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 36 0 108:8 100,00
2 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 101:22 88,89
3 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 38 32 6 102:39 84,21
4 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 30 9 100:52 76,92
5 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 28 11 93:57 71,79
6 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 90:51 69,23
7 FLOREK Arkadiusz (KS „Górnik” Wieliczka) 34 26 8 90:52 76,47
8 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 26 10 94:52 72,22
9 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 24 12 85:46 66,67
10 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 24 12 81:58 66,67
11 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 24 14 90:63 63,16
12 GRATKOWSKI Jacek (UKS „Jola” Kraków) 25 23 2 72:16 92,00
13 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 30 23 7 73:39 76,67
14 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków III) 34 23 11 81:57 67,65
15 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 23 13 79:63 63,89
16 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 82:69 58,97
17 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 22 14 77:65 61,11
18 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 38 22 16 78:66 57,89
19 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 24 21 3 67:21 87,50
20 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 29 20 9 65:39 68,97
21 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 30 20 10 70:45 66,67
22 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 20 13 76:54 60,61
23 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 19 16 72:65 54,29
24 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 22 18 4 56:25 81,82
25 KAMIŃSKI Czesław (YMCA Kraków) 26 18 8 64:38 69,23
26 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 18 15 72:62 54,55
27 BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków II) 27 17 10 63:42 62,96
28 LUHA Peter (YMCA Kraków) 27 17 10 65:46 62,96
29 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 32 17 15 66:62 53,13
30 WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków) 21 16 5 54:32 76,19
31 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 39 16 23 72:79 41,03
32 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 23 15 8 55:37 65,22
33 KULIŚ Mateusz (YMCA Kraków) 23 15 8 57:40 65,22
34 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 29 15 14 61:52 51,72
35 RYŚ Bartosz (YMCA Kraków) 21 14 7 52:28 66,67
36 PUU Aarne (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 14 19 54:68 42,42
37 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 60:80 36,11
38 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 13 26 61:82 33,33
39 SZEROCKI Jan (MKS KSOS Kraków II) 25 12 13 53:52 48,00
40 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 12 21 60:71 36,36
41 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 24 11 13 44:47 45,83
42 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 37 10 27 43:95 27,03
43 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 10 29 59:93 25,64
44 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków III) 27 9 18 39:64 33,33
45 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 31 9 22 37:70 29,03
46 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 20 8 12 33:43 40,00
47 TURECKI Kacper (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 26 8 18 31:60 30,77
48 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 8 23 34:75 25,81
49 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 8 31 48:100 20,51
50 GACH Klaudia (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 7 5 21:21 58,33
51 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 16 7 9 34:34 43,75
52 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 6 6 0 18:8 100,00
53 GOŁDA Kacper (MKS KSOS Kraków II) 9 6 3 21:12 66,67
54 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 6 9 26:35 40,00
55 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 6 15 29:51 28,57
56 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 27 6 21 33:66 22,22
57 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 29 6 23 33:71 20,69
58 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 30 6 24 38:78 20,00
59 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków IV) 6 5 1 17:9 83,33
60 DZIEDZIC Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 5 7 22:25 41,67
61 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 14 5 9 21:30 35,71
62 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 5 16 27:53 23,81
63 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 5 19 29:60 20,83
64 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 14:26 33,33
65 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 3 0 9:0 100,00
66 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków II) 3 3 0 9:0 100,00
67 GÓRECKI Wojciech (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 3 0 9:4 100,00
68 ZĘBALA Mateusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 3 0 9:4 100,00
69 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 3 6 12:18 33,33
70 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 3 13 16:43 18,75
71 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 16 3 13 14:41 18,75
72 WCISŁO Konrad (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 17 3 14 13:44 17,65
73 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 20 3 17 17:56 15,00
74 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 22 3 19 14:58 13,64
75 KUTAJ Maksymilian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 2 0 6:2 100,00
76 KOŁOS Arkadiusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 2 1 7:4 66,67
77 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 2 1 8:5 66,67
78 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 7:5 66,67
79 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 2 3 8:12 40,00
80 KARKUSZEWSKI Zbigniew (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 10:22 22,22
81 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 2 15 12:45 11,76
82 MARKIEWICZ Zbigniew (UKS „Jola” Kraków) 22 2 20 16:61 9,09
83 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 1 1 0 3:0 100,00
84 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 1 5 7:16 16,67
85 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 6:16 16,67
86 ŁAWROWSKI Tadeusz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 11 1 10 4:32 9,09
87 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 2:3 0,00
88 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 9 0 9 6:27 0,00
89 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 0 3 1:9 0,00
90 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 1:9 0,00
91 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków II) 3 0 3 1:9 0,00
92 ZIELENIEWSKI Leon (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 0 21 3:63 0,00
93 GUZIK Aleksandra (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 0 8 1:24 0,00
94 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 16 0 16 1:48 0,00
95 MRYC Henryk (YMCA Kraków) 2 0 2 0:6 0,00
96 TURECKI Jarosław (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 0:3 0,00
97 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 0 3 0:9 0,00
98 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 0:6 0,00
99 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 0:9 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 36 0 108:8 100,00
2 GRATKOWSKI Jacek (UKS „Jola” Kraków) 25 23 2 72:16 92,00
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 101:22 88,89
4 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 24 21 3 67:21 87,50
5 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 38 32 6 102:39 84,21
6 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 22 18 4 56:25 81,82
7 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 30 9 100:52 76,92
8 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 30 23 7 73:39 76,67
9 FLOREK Arkadiusz (KS „Górnik” Wieliczka) 34 26 8 90:52 76,47
10 WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków) 21 16 5 54:32 76,19
11 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 26 10 94:52 72,22
12 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 28 11 93:57 71,79
13 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 90:51 69,23
14 KAMIŃSKI Czesław (YMCA Kraków) 26 18 8 64:38 69,23
15 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 29 20 9 65:39 68,97
16 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków III) 34 23 11 81:57 67,65
17 RYŚ Bartosz (YMCA Kraków) 21 14 7 52:28 66,67
18 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 24 12 85:46 66,67
19 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 30 20 10 70:45 66,67
20 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 24 12 81:58 66,67
21 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 23 15 8 55:37 65,22
22 KULIŚ Mateusz (YMCA Kraków) 23 15 8 57:40 65,22
23 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 23 13 79:63 63,89
24 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 24 14 90:63 63,16
25 BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków II) 27 17 10 63:42 62,96
26 LUHA Peter (YMCA Kraków) 27 17 10 65:46 62,96
27 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 22 14 77:65 61,11
28 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 20 13 76:54 60,61
29 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 82:69 58,97
30 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 38 22 16 78:66 57,89
31 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 18 15 72:62 54,55
32 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 19 16 72:65 54,29
33 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 32 17 15 66:62 53,13
34 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 29 15 14 61:52 51,72
35 SZEROCKI Jan (MKS KSOS Kraków II) 25 12 13 53:52 48,00
36 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 24 11 13 44:47 45,83
37 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 16 7 9 34:34 43,75
38 PUU Aarne (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 14 19 54:68 42,42
39 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 39 16 23 72:79 41,03
40 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 20 8 12 33:43 40,00
41 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 6 9 26:35 40,00
42 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 12 21 60:71 36,36
43 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 60:80 36,11
44 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 13 26 61:82 33,33
45 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków III) 27 9 18 39:64 33,33
46 TURECKI Kacper (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 26 8 18 31:60 30,77
47 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 31 9 22 37:70 29,03
48 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 6 15 29:51 28,57
49 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 37 10 27 43:95 27,03
50 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 8 23 34:75 25,81
51 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 10 29 59:93 25,64
52 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 5 16 27:53 23,81
53 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 27 6 21 33:66 22,22
54 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 5 19 29:60 20,83
55 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 29 6 23 33:71 20,69
56 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 8 31 48:100 20,51
57 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 30 6 24 38:78 20,00
58 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 3 13 16:43 18,75
59 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 16 3 13 14:41 18,75
60 WCISŁO Konrad (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 17 3 14 13:44 17,65
61 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 20 3 17 17:56 15,00
62 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 22 3 19 14:58 13,64
63 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 2 15 12:45 11,76
64 MARKIEWICZ Zbigniew (UKS „Jola” Kraków) 22 2 20 16:61 9,09
65 ZIELENIEWSKI Leon (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 0 21 3:63 0,00
66 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 16 0 16 1:48 0,00
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KOLASA Szymon / DŁUGOPOLSKI Miłosz
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
11 11 0 33:5 100,00
2 SZATKO-NOWAK Jolanta / GRATKOWSKI Jacek
(UKS „Jola” Kraków)
8 8 0 24:4 100,00
3 MARCHEWKA Artur / KURCZYNA Łukasz
(KS „Górnik” Wieliczka)
13 11 2 36:17 84,62
4 WARMUZ Kamil / CHOJNA Dawid
(KTS „Victoria” Spytkowice)
13 10 3 35:15 76,92
5 MAMOŃ Wojciech / GRONDALCZYK Adrian
(KTS „Victoria” Spytkowice)
13 10 3 33:17 76,92
6 BIEŃCZYCKI Łukasz / PIETRZAK Agnieszka
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
7 5 2 18:12 71,43
7 KRÓLIKOWSKI Bartosz / KOWALKOWSKI Maciej
(KS „Gorce” Nowy Targ III)
10 7 3 21:16 70,00
8 KACHEL Mateusz / SKOWRON Daniel
(ULKS „Lachowice” Lachowice II)
6 4 2 16:11 66,67
9 FLOREK Arkadiusz / LELEK Paweł
(KS „Górnik” Wieliczka)
6 4 2 13:10 66,67
10 GARB Aleksandra / KOWALCZYK Zuzanna
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
8 5 3 20:10 62,50
11 PASIECZNY Jan / MICHAŁOWSKI Włodzimierz
(KS „Cracovia 1906” Kraków)
9 5 4 18:15 55,56
12 FRĄCZEK Łukasz / ZAJĘCKI Paweł
(TKS „Opoka” Trzebinia)
11 6 5 25:20 54,55
13 SZLAMKA Andrzej / PUU Aarne
(KS „Cracovia 1906” Kraków)
6 3 3 13:11 50,00
14 MOREK Radosław / BOLEK Łukasz
(KS „Podwawelski” Kraków IV)
9 4 5 18:19 44,44
15 NOWACKA Dorota / PIETRZYK Marcin
(UKS „Jola” Kraków)
7 3 4 10:16 42,86
16 PIETRZYK Marcin / MARKIEWICZ Zbigniew
(UKS „Jola” Kraków)
5 2 3 8:11 40,00
17 SZEROCKI Jan / BOGACZ Wojciech
(MKS KSOS Kraków II)
5 2 3 7:12 40,00
18 SZCZEBAK Jerzy / CYGANKIEWICZ Filip
(KS „Bronowianka” Kraków III)
6 2 4 9:16 33,33
19 MAŁYSIAK Kamila / CYRWUS Anna
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
8 2 6 9:20 25,00
20 MISZCZYK Łukasz / KROCHMAL Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków III)
5 1 4 8:12 20,00
21 KUŹNIK Grzegorz / GRAJNY Piotr
(ULKS „Lachowice” Lachowice II)
5 1 4 6:13 20,00
22 WIELGOSZ Mirosław / FRĄCZEK Artur
(TKS „Opoka” Trzebinia)
11 2 9 18:30 18,18
23 TURECKI Kacper / KUCHARSKI Mateusz
(UKS „Rokicie” Szczytniki II)
5 0 5 2:15 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KOLASA Szymon (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 36 0 12 12 0 42,0
2 KURCZYNA Łukasz (KS „Górnik” Wieliczka) 38 32 6 13 11 2 37,5
3 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 32 4 12 9 3 36,5
4 GRONDALCZYK Adrian (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 30 9 13 10 3 35,0
5 CHOJNA Dawid (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 28 11 13 10 3 33,0
6 DŁUGOPOLSKI Miłosz (KS „Gorce” Nowy Targ III) 36 26 10 12 12 0 32,0
7 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 27 12 13 8 5 31,0
8 FLOREK Arkadiusz (KS „Górnik” Wieliczka) 34 26 8 10 8 2 30,0
9 WARMUZ Kamil (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 23 16 13 10 3 28,0
10 GRATKOWSKI Jacek (UKS „Jola” Kraków) 25 23 2 9 9 0 27,5
11 KOWALCZYK Zuzanna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 24 12 12 7 5 27,5
12 MARCHEWKA Artur (KS „Górnik” Wieliczka) 38 22 16 13 11 2 27,5
13 PIETRZAK Agnieszka (KS „Podwawelski” Kraków IV) 38 24 14 13 6 7 27,0
14 BOLEK Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 24 12 12 5 7 26,5
15 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 22 14 12 9 3 26,5
16 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków III) 34 23 11 12 5 7 25,5
17 MOREK Radosław (KS „Podwawelski” Kraków IV) 36 23 13 12 5 7 25,5
18 SZATKO-NOWAK Jolanta (UKS „Jola” Kraków) 24 21 3 8 8 0 25,0
19 MISZCZYK Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 30 23 7 10 2 8 24,0
20 PACYNA Dariusz (MKS KSOS Kraków II) 29 20 9 10 5 5 22,5
21 MICHAŁOWSKI Włodzimierz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 20 13 11 5 6 22,5
22 RAJTAR Marek (MKS KSOS Kraków II) 30 20 10 10 4 6 22,0
23 KOWALKOWSKI Maciej (KS „Gorce” Nowy Targ III) 33 18 15 11 8 3 22,0
24 KAMIŃSKI Czesław (YMCA Kraków) 26 18 8 10 6 4 21,0
25 LUHA Peter (YMCA Kraków) 27 17 10 9 7 2 20,5
26 CHODACKI Marcin (KS „Bronowianka” Kraków III) 35 19 16 11 3 8 20,5
27 KUŹNIK Grzegorz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 22 18 4 8 3 5 19,5
28 KOLIŃSKI Witold (KS „Górnik” Wieliczka) 32 17 15 7 5 2 19,5
29 WOJCIACZYK Antoni (YMCA Kraków) 21 16 5 6 6 0 19,0
30 KULIŚ Mateusz (YMCA Kraków) 23 15 8 9 8 1 19,0
31 BOGACZ Wojciech (MKS KSOS Kraków II) 27 17 10 9 4 5 19,0
32 PIETRZYK Marcin (UKS „Jola” Kraków) 39 16 23 13 5 8 18,5
33 MAMOŃ Wojciech (KTS „Victoria” Spytkowice) 39 13 26 13 10 3 18,0
34 SKOWRON Daniel (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 23 15 8 8 5 3 17,5
35 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 29 15 14 10 5 5 17,5
36 RYŚ Bartosz (YMCA Kraków) 21 14 7 6 5 1 16,5
37 ZAJĘCKI Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 36 13 23 12 6 6 16,0
38 PUU Aarne (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 14 19 11 3 8 15,5
39 PASIECZNY Jan (KS „Cracovia 1906” Kraków) 33 12 21 11 5 6 14,5
40 BIEŃCZYCKI Łukasz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 24 11 13 8 6 2 14,0
41 SZEROCKI Jan (MKS KSOS Kraków II) 25 12 13 9 2 7 13,0
42 FRĄCZEK Artur (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 10 29 13 4 9 12,0
43 CYGANKIEWICZ Filip (KS „Bronowianka” Kraków III) 27 9 18 9 3 6 10,5
44 GRAJNY Piotr (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 31 9 22 10 3 7 10,5
45 WOLAŃCZYK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 37 10 27 12 0 12 10,0
46 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ II) 31 8 23 11 4 7 10,0
47 KUBIC Marcin (MKS KSOS Kraków II) 20 8 12 6 3 3 9,5
48 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 39 8 31 13 3 10 9,5
49 GACH Klaudia (KS „Gorce” Nowy Targ II) 12 7 5 4 4 0 9,0
50 TURECKI Kacper (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 26 8 18 9 1 8 8,5
51 KRUPA Cezary (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 16 7 9 5 2 3 8,0
52 KLIMCZAK Marek (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 15 6 9 5 4 1 8,0
53 LELEK Paweł (KS „Górnik” Wieliczka) 14 5 9 9 5 4 7,5
54 NOWACKA Dorota (UKS „Jola” Kraków) 30 6 24 11 3 8 7,5
55 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 6 6 0 2 2 0 7,0
56 KROCHMAL Paweł (KS „Bronowianka” Kraków III) 21 6 15 7 2 5 7,0
57 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 29 6 23 9 2 7 7,0
58 GOŁDA Kacper (MKS KSOS Kraków II) 9 6 3 3 1 2 6,5
59 GARYCKI Adrian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 27 6 21 7 1 6 6,5
60 KUSIAK Franciszek (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 5 16 7 2 5 6,0
61 JANIK Angelika (KS „Podwawelski” Kraków IV) 6 5 1 2 1 1 5,5
62 DZIEDZIC Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 12 5 7 4 1 3 5,5
63 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 24 5 19 8 0 8 5,0
64 WILK Roman (KS „Bronowianka” Kraków II) 12 4 8 4 1 3 4,5
65 SZLAMKA Andrzej (KS „Cracovia 1906” Kraków) 22 3 19 8 3 5 4,5
66 GÓRECKA Dominika (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 3 6 3 2 1 4,0
67 KACHEL Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 20 3 17 6 2 4 4,0
68 ZĘBALA Mateusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 3 0 1 1 0 3,5
69 RÓŻAŃSKI Damian (KS „Gorce” Nowy Targ III) 3 3 0 1 1 0 3,5
70 RADEK Arkadiusz (MKS KSOS Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
71 KOSIŃSKI Mateusz (KS „Podwawelski” Kraków IV) 16 3 13 5 1 4 3,5
72 WCISŁO Konrad (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 17 3 14 5 1 4 3,5
73 MARKIEWICZ Zbigniew (UKS „Jola” Kraków) 22 2 20 6 3 3 3,5
74 GÓRECKI Wojciech (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 3 0 1 0 1 3,0
75 KUCHARSKI Mateusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 16 3 13 7 0 7 3,0
76 KUTAJ Maksymilian (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 2 0 1 1 0 2,5
77 PNIACZEK Dominik (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 2 1 1 1 0 2,5
78 KOŁOS Arkadiusz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 2 1 1 1 0 2,5
79 WÓJCIK Jan (TKS „Opoka” Trzebinia) 3 2 1 1 1 0 2,5
80 ŁUKASIK Sławomir (KS „Bronowianka” Kraków II) 17 2 15 6 1 5 2,5
81 TUREK Tomasz (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 5 2 3 2 0 2 2,0
82 KARKUSZEWSKI Zbigniew (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
83 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków III) 6 1 5 2 1 1 1,5
84 PEREK Nikodem (MKS KSOS Kraków II) 1 1 0 0 0 0 1,0
85 SKUBA Emilia (KS „Bronowianka” Kraków II) 6 1 5 2 0 2 1,0
86 ŁAWROWSKI Tadeusz (KS „Cracovia 1906” Kraków) 11 1 10 3 0 3 1,0
87 PANEK Kamil (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 0 3 1 1 0 0,5
88 GUZIK Aleksandra (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 8 0 8 2 1 1 0,5
89 BANAŚ Jan (ULKS „Lachowice” Lachowice II) 3 0 3 1 0 1 0,0
90 MRYC Henryk (YMCA Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
91 LEWICKI Piotr (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 3 0 3 0 0 0 0,0
92 TURECKI Jarosław (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 1 0 1 0,0
93 KNAGA Łukasz (KS „Bronowianka” Kraków III) 3 0 3 1 0 1 0,0
94 MARCHEWKA Kamil (MKS KSOS Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
95 GAJ Milena (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 1 0 1 1 0 1 0,0
96 FILIPEK Angelika (UKS „Rokicie” Szczytniki II) 2 0 2 1 0 1 0,0
97 KOSTECKI Andrzej (UKS „Jola” Kraków) 16 0 16 5 0 5 0,0
98 ROBAK Wiktor (MKS KSOS Kraków II) 9 0 9 3 0 3 0,0
99 ZIELENIEWSKI Leon (KS „Bronowianka” Kraków II) 21 0 21 7 0 7 0,0
Drużyna CKiS Skawina przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Gorce” Nowy Targ III.
Drużyna LKS „Olmex” Piotrowice przekazała miejsce w rozgrywkach UKS „Rokicie” Szczytniki II.
Drużyna „YMCA-Cracovia 1906” Kraków II przekazała miejsce w rozgrywkach YMCA Kraków.
Drużyna YMCA Kraków została wykluczone z rozgrywek po zakończeniu II rundy.