Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 16:00
4. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 4:11, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:30
16. MKS Centrum Kraków - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:2 (13:11, 11:13, 5:11, 12:10, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 16:00
22. ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-14 18:30
28. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00
34. ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KILISZEK Kamila
LAM Ka Wai
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00
40. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 4:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 19:00
56. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 16:00 ⇨ 2020-01-12 14:00
49. ULKS „Lachowice” - LUKS „Galux” Skrzyszów 6:8
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-18 16:00 ⇨ 2020-01-26 14:00
62. ULKS „Lachowice” - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 8:6
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 5:11) ⇓