Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: TKS „Opoka” Trzebinia
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-18 18:00
16. KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (1:11, 4:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:7, 11:3, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 18:00 ⇨ 2019-11-13 19:00
34. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 14:00 ⇨ 2019-11-28 18:00
40. MKS „Skawa” Wadowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12
5   A WODNIAK Kamil
GAŁUSZKA Paweł
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
46. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W PAŁKA Patryk
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 15:00 ⇨ 2019-12-22 16:00
28. KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 3:11
5   A SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
56. UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:0 (11:8, 11:8, 13:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 18:00
62. TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:2 (11:5, 11:4, 8:11, 12:14, 13:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:00 ⇨ 2020-01-24 18:00
49. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:6
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) ⇑
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-21 18:00
68. KTS „Victoria” Spytkowice I - TKS „Opoka” Trzebinia 3:11
6   B WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
X ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 13. | 2020-03-06 18:30
71. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
5   A PORĄBKA Dariusz
KUREK Jacek
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑