Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1991
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2018-09-22 16:00
4. UKS „Rokicie” Szczytniki II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
6   B KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
0:3 (2:11, 3:11, 3:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2018-10-07 11:00
9. UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II 5:9
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X LASAK Robert
JAWORSKI Jeremi
3:1 (7:11, 11:9, 16:14, 13:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2018-11-25 11:00
32. UKS „Zarabie” Myślenice III - PKS „Porta” Kraków II 11:3
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:9, 14:12, 11:8) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2018-11-30 18:00
42. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 5:9
6   B CNOTA Jakub
PIRÓG Paweł
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 7:11) ⇑
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2018-12-09 12:30
43. KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2
6   B CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (11:5, 7:11, 11:5, 6:11, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2019-01-13 12:00
56. LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7
5   A ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:1 (11:13, 11:8, 11:5, 11:7) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 12. | 2019-02-03 11:00
69. LKS „Nadwiślanka” Nowe Brzesko - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
6   B MARZEC Stefan
PICHLA Paweł
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (6:11, 11:7, 5:11, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2019-02-10 11:00
76. UKS „Zarabie” Myślenice III - TKKF Dobczyce 12:2
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
3:2 (11:5, 10:12, 1:11, 11:9, 11:2) ⇑
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 14. | 2019-02-22 18:30
81. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (18:16, 11:7, 14:12) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2019-03-16 15:00
82. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 7:7
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 18. | 2019-04-27 11:00 ⇨ 2019-04-17 18:00
92. PKS „Porta” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
5   A KMIEĆ Paweł
CZUBAK Michał
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
5K | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2019-04-08 18:00 ⇨ 2019-05-08 18:00
89. LKS „Polonia-Banolli” Wilczkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice III 9:5
5   A DĄBROWSKI Damian
KOŁODZIEJSKI Michał
W ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
3:2 (11:13, 9:11, 11:5, 11:9, 11:9) ⇓