Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2000-11-02
Przynależność klubowa: LKS Piotrowice
Płeć: mężczyzna
Data urodzenia: 2004-11-23
Przynależność klubowa: LKS Piotrowice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2017-10-21 18:30 ⇨ 2017-10-28 16:00
26. LKS „Olmex” Piotrowice I - „Siemacha” Kraków 5:9
6   B MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
X GŁĄB Damian
PIEGZA Adrian
3:2 (8:11, 11:8, 11:6, 8:11, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2017-11-04 17:00 ⇨ 2017-10-30 19:00
32. LKS „Olmex” Piotrowice II - LKS „Olmex” Piotrowice I 0:14
5   A FOKSIŃSKI Przemysław
BROSZKIEWICZ Łukasz
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2017-11-17 19:00
39. LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10
6   B MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
X KUZIO Waldemar
GDULA Adam
2:3 (7:11, 11:7, 8:11, 11:7, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2017-11-25 13:00 ⇨ 2017-11-23 17:30
47. KS „Bronowianka” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 6:8
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 12:10, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2017-12-01 17:00
52. LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Jola” Kraków 11:3
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W KONSTANTY Adam
ZYSEK Piotr
3:1 (11:2, 11:6, 7:11, 11:3) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2017-12-10 12:30 ⇨ 2017-12-17 11:00
62. KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11
5   A BIEŃCZYCKI Łukasz
WOLANIN Piotr
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 6:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2017-12-16 17:00 ⇨ 2017-12-18 19:00
65. LKS „Olmex” Piotrowice I - KTS „Victoria” Spytkowice 11:3
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W GRONDALCZYK Adrian
KAJFASZ Bogdan
3:1 (11:7, 12:14, 11:6, 11:5) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2018-01-11 19:00 ⇨ 2018-01-09 19:00
77. KS „Górnik” Wieliczka - LKS „Olmex” Piotrowice I 7:7
5   A MARCHEWKA Artur
KURCZYNA Łukasz
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:8, 8:11, 6:11, 11:5, 11:2) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 13. | 2018-01-27 17:00 ⇨ 2018-01-29 19:00
91. LKS „Olmex” Piotrowice I - UKS „Polfin” Oświęcim 10:4
6   B MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
X SARNA Ryszard
WÓJCIK Krzysztof
3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 15. | 2018-03-03 17:00 ⇨ 2018-03-09 19:00
95. LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Bronowianka” Kraków IV 10:4
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
3:0 (14:12, 11:7, 11:5) ⇑
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 16. | 2018-03-10 16:00 ⇨ 2018-03-14 18:00
99. MKS KSOS Kraków II - LKS „Olmex” Piotrowice I 3:11
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
1:3 (11:13, 6:11, 11:1, 9:11) ⇑
4Z | Grupa „mocniejsza” | Runda 2. - Kolejka 17. | 2018-03-17 10:00
102. LKS „Olmex” Piotrowice I - KS „Podwawelski” Kraków IV 10:4
5   A MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
W WOJCIACZYK Antoni
WOLANIN Piotr
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑