Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
5   A BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:0 (12:10, 11:6, 16:14) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
0:3 (14:16, 8:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 17:00 ⇨ 2019-11-24 17:00
24. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W FURTAK Krzysztof
TATARCZUCH Marek
3:0 (11:5, 12:10, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
2:3 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
5   A OSTANEK Michał
GALA Dawid
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:7, 11:2, 12:14, 9:11, 9:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
6   B LASAK Robert
BOLEK Łukasz
X OSTANEK Michał
GALA Dawid
1:3 (3:11, 11:4, 7:11, 9:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
6   B OSTANEK Michał
GALA Dawid
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑