Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 16:00
4. ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 4:11, 11:4) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 11:00
17. UKS „Villa Verde” Olesno III - MKS „Skawa” Wadowice 3:11
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:6) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 14:00
26. MKS „Skawa” Wadowice - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 9:5
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W DUDZIAK Damian
URBAN Witold
3:0 (11:8, 11:8, 11:2) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) ⇑
DPPM | KO | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-11-13 18:00
14. MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” 4:3
4   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W SURMA Krzysztof
RACZEK Marcin
0:3 (7:11, 9:11, 10:12) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 14:00
42. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W GAJEWSKA Natalia
LAM Ka Wai
3:2 (11:5, 7:11, 13:15, 12:10, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 16:00 ⇨ 2019-12-08 11:00
31. LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 14:00 ⇨ 2019-12-21 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice - „Semarch-Podwawelski” Kraków III 11:3
6   B GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:0 (11:3, 11:8, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-04 11:00
47. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:0 (11:3, 11:6, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 12:00
57. MKS Centrum Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 5:9
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:3, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 14:00 ⇨ 2020-01-17 18:00
52. MKS „Skawa” Wadowice - „Siemacha” Kraków 8:6
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
6   B OSTANEK Michał
GALA Dawid
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:9, 6:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇓