Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | KS „Turbacz” Mszana Dolna |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1987 |
Przynależność klubowa: | KS „Turbacz” Mszana Dolna |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 2. KS Gorce Nowy Targ III - KS Turbacz Mszana Dolna 5:9 |
|||||||
5 | A | CZYSZCZOŃ Robert JAROSZ Mikołaj |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 8:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 ⇨ 2023-10-06 18:00 13. KS Turbacz Mszana Dolna - UKS Metalka Nowy Targ 8:6 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | PIETRZAK Maciej ZAPAŁA Damian |
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 19:00 17. LKS Orawa Jabłonka - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 |
|||||||
5 | A | KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
3:2 (11:6, 11:13, 5:11, 12:10, 12:10) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 26. KS Turbacz Mszana Dolna - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | BANDYK Katarzyna ŚLAGA Jakub |
3:0 (11:4, 11:7, 11:1) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 47. LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 3:11 |
|||||||
5 | A | SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 ⇨ 2023-12-20 18:00 39. KS Turbacz Mszana Dolna - UKS Orły Zakopane 14:0 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
3:1 (11:3, 11:8, 7:11, 11:6) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-27 18:00 65. KS Turbacz Mszana Dolna - MKS Halniak Maków Podh. II 12:2 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | KUTEK Patrycja ZĘBOL Anna |
3:0 (11:2, 11:9, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2024-01-03 18:00 52. KS Turbacz Mszana Dolna - LKS Victoria Nidek IV 11:3 |
|||||||
6 | B | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
X | WRÓBEL Dominik ŻYDEK Kamil |
3:0 (11:8, 12:10, 11:4) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 18:00 77. ULKS Lachowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 |
|||||||
5 | A | KACHEL Mateusz KACHEL Jan |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 5:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2024-01-17 18:00 62. KTS Victoria Spytkowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 4:10 |
|||||||
5 | A | BOBAK Piotr PIETRAŃCZYK Jacek |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 78. KS Gorce Nowy Targ IV - KS Turbacz Mszana Dolna 8:6 |
|||||||
5 | A | MROCZKA Alicja KUNKA Aleksandra |
W | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 10:12) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 18:00 91. KS Turbacz Mszana Dolna - KS Backhand Andrychów 5:9 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | OCHMAN Michał HOLCMAN Zbigniew |
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 8:11) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 94. KS Turbacz Mszana Dolna - KS Gorce Nowy Targ IV 6:8 |
|||||||
5 | A | BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
W | KLAG Maja PIETRUSZYŃSKA Natasza |
3:1 (11:13, 11:7, 11:3, 11:9) |