Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1995
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1996
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:6, 12:14, 10:12, 17:19) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-03 19:00
8. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 6:8
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
2:3 (14:12, 11:13, 8:11, 11:3, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
14. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 12:00 ⇨ 2019-12-21 12:00
38. MKS Centrum Kraków - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-24 19:00 ⇨ 2020-01-08 19:00
20. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W SZTWIERTNIA Ilona
GAJEWSKA Natalia
3:2 (9:11, 12:10, 11:3, 9:11, 11:7) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-10 19:00
56. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 7:7
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 19:00 ⇨ 2020-01-12 13:00
50. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
5   A RAPUTA Tomasz
ZALEWSKI Krzysztof
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:1 (6:11, 12:10, 11:4, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 19:00
61. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 6:11) ⇓
3M | Grupa „słabsza” | Runda 2. - Kolejka 12. | 2020-02-22 10:00
83. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 7:7
6   B KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 8:11) ⇑