Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2001
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 11:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
6. „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
3:2 (13:11, 13:11, 5:11, 7:11, 11:8) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
14. „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 10:4
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2019-11-14 18:30
28. „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 8:6
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
2:3 (6:11, 11:9, 17:15, 5:11, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 12:30 ⇨ 2019-11-16 12:00
11. MKS Centrum Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
6   B WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (8:11, 4:11, 11:7, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 19:00
33. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10
6   B KLUZEK Grzegorz
BIAŁY Sebastian
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:8, 4:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 11:00 ⇨ 2020-01-02 18:00
53. UKS „Villa Verde” Olesno III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
6   B MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (11:5, 11:8, 10:12, 6:11, 3:11) ⇑
DPPM | KO | Runda 2. - Kolejka 1. | 2019-11-27 18:00 ⇨ 2020-01-03 18:00
21. KTS „Victoria” Spytkowice I - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:4
4   A GRONDALCZYK Adrian
PIETRAŃCZYK Jakub
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
1:3 (6:11, 5:11, 11:6, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-07 11:00 ⇨ 2020-01-04 11:00
47. „Kruszbud-Gryf” Gdów - MKS „Skawa” Wadowice 9:5
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 4:11, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-17 20:00
65. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 0:14
6   B SKUBA Emilia
WĄTOR Oliwia
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
0:3 (5:11, 10:12, 12:14) ⇑