Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-28 19:00
3. „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-06 17:00
10. KS „Podwawelski” Kraków II - ULKS „Lachowice” 5:9
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 17:00
25. KS „Podwawelski” Kraków II - LUKS „Galux” Skrzyszów 2:12
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 17:00 ⇨ 2019-11-24 17:00
24. KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III 8:6
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X DYCHTOŃ Jakub
MOTYKA Tadeusz
3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 13:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 17:00 ⇨ 2019-12-08 17:00
41. KS „Podwawelski” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
2:3 (8:11, 3:11, 11:4, 11:8, 4:11) ⇓
DPPM | KO | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-11-13 18:00 ⇨ 2019-12-11 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 0:4
4   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-22 19:00 ⇨ 2019-12-20 19:00
32. LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 11:13, 11:2) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-08 11:00 ⇨ 2020-01-12 11:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
5   A ZAJĄC Anna
SZTWIERTNIA Ilona
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-05 17:00 ⇨ 2020-01-18 16:45
51. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
2:3 (11:3, 6:11, 7:11, 11:7, 7:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 10:00 ⇨ 2020-01-19 10:30
58. „Siemacha” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 8:6
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 17:00 ⇨ 2020-01-23 17:30
64. KS „Podwawelski” Kraków II - MKS „Skawa” Wadowice 6:8
5   A BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓