Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-27 17:00
2. KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 16:00 ⇨ 2019-10-03 18:00
7. LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Bronowianka” Kraków III 9:5
5   A TABOR Marcin
GALUS Mateusz
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 8:11, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-19 11:00
18. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
1:3 (9:11, 14:12, 7:11, 5:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-26 14:00 ⇨ 2019-11-10 11:00
23. MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-30 11:00
40. KS „Bronowianka” Kraków III - ULKS „Lachowice” 9:5
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
1:3 (13:11, 8:11, 4:11, 6:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-23 12:00 ⇨ 2019-12-14 12:00
35. MKS Centrum Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9
6   B WOJAS Bartłomiej
ROBAK Wiktor
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 6:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-04 11:00
54. KS „Bronowianka” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 9:5
5   A KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
W KOZIOŁ Sandra
GĄSIOR Natalia
2:3 (11:8, 12:10, 5:11, 7:11, 8:11) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 11:00
59. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków III 12:2
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:2 (11:5, 11:7, 4:11, 9:11, 11:2) ⇓
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:00
66. UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Bronowianka” Kraków III 2:12
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
2:3 (11:9, 7:11, 7:11, 11:7, 11:13) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-09 11:00 ⇨ 2020-01-25 16:45
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Siemacha” Kraków 3:11
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X OSIKA Janusz
BOLEK Łukasz
1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 4:11) ⇓