Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-29 15:30 ⇨ 2019-09-22 15:30
5. LKS „Wisła” Rząska II - KS „Jordan” Kraków 5:9
5   A OSTROMĘCKI Rafał
KURELUS Piotr
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-20 16:00
16. KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-27 14:00
21. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (8:11, 11:4, 11:6, 8:11, 5:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 16:00 ⇨ 2019-11-03 16:00
35. KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2019-11-10 11:00
29. LKS „Kłos” Olkusz II - KS „Jordan” Kraków 10:4
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-12-01 16:00
38. KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2019-12-06 18:00
43. PKS „Porta” Kraków I - KS „Jordan” Kraków 5:9
6   B KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
0:3 (13:15, 7:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-03 18:30 ⇨ 2020-01-10 18:30
51. MKS Centrum Kraków IV - KS „Jordan” Kraków 8:6
5   A PIESZCZEK Mikołaj
KROKOS Bartłomiej
W URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 11:13, 11:7) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-12 16:00 ⇨ 2020-01-26 16:00
57. KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ZAJĘCKI Rafał
WÓJCIK Jan
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 11:8) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 1. | 2020-02-23 16:00 ⇨ 2020-02-16 17:30
2. KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:4) ⇑
5K | Grupa III | Runda 2. - Kolejka 2. | 2020-03-08 12:00
4. KS „Jordan” Kraków - LKS „Wisła” Rząska I 7:7
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X OSIAK Tomasz
KORCZEK Łukasz
3:2 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 11:7) ⇑