V liga rejon Kraków => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2015-01-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2015-01-04 11:00 43 UKS „Jola” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:10
1   A JASTRZĘBSKI Zygmunt W ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B STĘPIEŃ Piotr X ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (5:11, 14:12, 7:11, 6:11) 0:2
3   C KONSTANTY Adam Y FRAŚ Paweł 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 0:3
4   D PIETRZYK Marcin Z KASPRZYK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 1:3
5   A KONSTANTY Adam
STĘPIEŃ Piotr
W ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 6:11) 1:4
6   B JASTRZĘBSKI Zygmunt
PIETRZYK Marcin
X KASPRZYK Arkadiusz
FRAŚ Paweł
0:3 (7:11, 11:13, 6:11) 1:5
7   A JASTRZĘBSKI Zygmunt X ZAKRZYŃSKI Wojciech 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 1:6
8   B STĘPIEŃ Piotr W ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 5:11) 1:7
9   D PIETRZYK Marcin Y FRAŚ Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 2:7
10   C KONSTANTY Adam Z KASPRZYK Arkadiusz 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 2:8
11   A JASTRZĘBSKI Zygmunt Y FRAŚ Paweł 3:2 (5:11, 13:11, 11:9, 6:11, 11:9) 3:8
12   C KONSTANTY Adam W ZLEZARCZYK Rafał 1:3 (3:11, 13:11, 6:11, 10:12) 3:9
13   B STĘPIEŃ Piotr Z KASPRZYK Arkadiusz 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 3:10
2015-01-09 17:30 44 KS „Cracovia 1906” Kraków - KS „Górnik” Wieliczka 10:1
1   A PASIECZNY Jan W FLOREK Arkadiusz 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:5) 1:0
2   B SZLAMKA Andrzej X GARYCKI Adrian 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 2:0
3   C ZIELIŃSKA Grażyna Y CHOROBIK Łukasz 3:2 (6:11, 12:10, 7:11, 11:7, 11:5) 3:0
4   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Z MARCHEWKA Artur 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7) 4:0
5   A SZLAMKA Andrzej
ZIELIŃSKA Grażyna
W GARYCKI Adrian
MARCHEWKA Artur
3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 5:0
6   B PASIECZNY Jan
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
X FLOREK Arkadiusz
CHOROBIK Łukasz
3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 6:0
7   A PASIECZNY Jan X GARYCKI Adrian 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 7:0
8   B SZLAMKA Andrzej W FLOREK Arkadiusz 1:3 (11:13, 8:11, 14:12, 7:11) 7:1
9   D MICHAŁOWSKI Włodzimierz Y CHOROBIK Łukasz 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 8:1
10   C ZIELIŃSKA Grażyna Z MARCHEWKA Artur 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 9:1
11   A PASIECZNY Jan Y CHOROBIK Łukasz 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 10:1
2015-01-03 10:00 45 PKS „Porta” Kraków - MKS KSOS Kraków III 6:10
1   A PEREK Nikodem W GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:6, 9:11, 12:10) 1:0
2   B SZEROCKI Jan X ŁACH Bartłomiej 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 8:11) 1:1
3   C ZAPALSKI Bartosz Y PETKA Michał 2:3 (10:12, 8:11, 11:8, 11:8, 15:17) 1:2
4   D MAŚLONG Mirosław Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A ZAPALSKI Bartosz
SZEROCKI Jan
W DĄBROWSKI Damian
ŁACH Bartłomiej
3:1 (13:11, 16:14, 8:11, 11:9) 2:3
6   B PEREK Nikodem
MAŚLONG Mirosław
X GROMADA Arkadiusz
KUBIC Marcin
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 8:11) 2:4
7   A PEREK Nikodem X ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:7) 3:4
8   B SZEROCKI Jan W GROMADA Arkadiusz 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 7:11, 6:11) 3:5
9   D MAŚLONG Mirosław Y PETKA Michał 2:3 (8:11, 11:7, 8:11, 11:9, 5:11) 3:6
10   C ZAPALSKI Bartosz Z DĄBROWSKI Damian 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 20:18) 4:6
11   A PEREK Nikodem Y PETKA Michał 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 5:6
12   C ZAPALSKI Bartosz W GROMADA Arkadiusz 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:8) 6:6
13   B SZEROCKI Jan Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 6:7
14   D MAŚLONG Mirosław X ŁACH Bartłomiej 0:3 (15:17, 8:11, 7:11) 6:8
15   A PEREK Nikodem Z DĄBROWSKI Damian 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 9:11) 6:9
16   D MAŚLONG Mirosław W GROMADA Arkadiusz 1:3 (2:11, 14:12, 6:11, 11:13) 6:10
2015-01-10 16:00 46 UKS „Korona” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 3:10
1   A FIREK Ryszard W BIEŃCZYCKI Łukasz 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B SUDY Artur X BIEŃCZYCKI Jakub 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 1:1
3   C REJDYCH Marek Y KOZIOŁ Sandra 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D PALOWSKI Ryszard Z KULIŚ Mateusz 1:3 (4:11, 13:11, 4:11, 9:11) 1:3
5   A SUDY Artur
PALOWSKI Ryszard
W BIEŃCZYCKI Łukasz
KOZIOŁ Sandra
1:3 (9:11, 13:11, 4:11, 9:11) 1:4
6   B TOMCZYK Mateusz
REJDYCH Marek
X BIEŃCZYCKI Jakub
KULIŚ Mateusz
3:0 (11:8, 12:10, 18:16) 2:4
7   A FIREK Ryszard X BIEŃCZYCKI Jakub 3:0 (11:9, 11:8, 13:11) 3:4
8   B SUDY Artur W BIEŃCZYCKI Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 3:5
9   D PALOWSKI Ryszard Y KOZIOŁ Sandra 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 3:6
10   C TOMCZYK Mateusz Z KULIŚ Mateusz 0:3 (7:11, 12:14, 4:11) 3:7
11   A FIREK Ryszard Y KOZIOŁ Sandra 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 3:8
12   C TOMCZYK Mateusz W BIEŃCZYCKI Łukasz 1:3 (5:11, 11:4, 4:11, 9:11) 3:9
13   B SUDY Artur Z KULIŚ Mateusz 0:3 (5:11, 16:18, 8:11) 3:10
2015-01-04 11:00 47 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Q Team” Kraków 4:10
1   A DZIADEK Dominik W GONET Maciej 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11) 0:1
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X KURDZIEL Stanisław 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 8:11) 0:2
3   C ZAKRZYŃSKI Dominik Y STOLARCZYK Marcin 2:3 (7:11, 11:9, 11:7, 8:11, 8:11) 0:3
4   D GONET Szymon Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (7:11, 5:11, 11:0, 8:11) 0:4
5   A DZIADEK Dominik
GONET Szymon
W PALCZYŃSKI Bogdan
STOLARCZYK Marcin
1:3 (7:11, 6:11, 13:11, 6:11) 0:5
6   B ZAKRZYŃSKI Dominik
ŚWIATŁOŃ Sebastian
X KURDZIEL Stanisław
GONET Maciej
3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 1:5
7   A DZIADEK Dominik X KURDZIEL Stanisław 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 8:11) 1:6
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W GONET Maciej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   D GONET Szymon Y STOLARCZYK Marcin 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 1:8
10   C ZAKRZYŃSKI Dominik Z PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:9) 2:8
11   A DZIADEK Dominik Y STOLARCZYK Marcin 3:2 (11:8, 9:11, 7:11, 11:7, 11:8) 3:8
12   C ZAKRZYŃSKI Dominik W GONET Maciej 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 8:11) 3:9
13   B TALAGA Samuel Z SOKAL Piotr 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 11:8) 4:9
14   D GONET Szymon X KURDZIEL Stanisław 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 4:10
2015-01-25 12:00 48 AS „Progres” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia III 10:5
1   A KORCZAK Damian W BAŁUSZEK Marcin 3:2 (8:11, 13:11, 11:8, 9:11, 11:1) 1:0
2   B WIERZBIŃSKI Marcin X ZAJĘCKI Paweł 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C PIEGZA Adrian Y NYCZ Bartosz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:8) 2:1
4   D GÓRECKI Wojciech Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:5) 3:1
5   A PIEGZA Adrian
WIERZBIŃSKI Marcin
W NYCZ Bartosz
ZAJĘCKI Paweł
1:3 (13:15, 11:3, 5:11, 10:12) 3:2
6   B KORCZAK Damian
GÓRECKI Wojciech
X NOWACKA Dorota
BAŁUSZEK Marcin
1:3 (5:11, 11:9, 2:11, 10:12) 3:3
7   A KORCZAK Damian X ZAJĘCKI Paweł 3:2 (11:9, 11:4, 8:11, 7:11, 11:7) 4:3
8   B WIERZBIŃSKI Marcin W BAŁUSZEK Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 5:3
9   D GÓRECKI Wojciech Y NYCZ Bartosz 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:9) 6:3
10   C PIEGZA Adrian Z NOWACKA Dorota 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:9) 7:3
11   A KORCZAK Damian Y NYCZ Bartosz 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 8:11, 10:12) 7:4
12   C PIEGZA Adrian W BAŁUSZEK Marcin 3:1 (11:8, 12:10, 11:13, 11:7) 8:4
13   B WIERZBIŃSKI Marcin Z NOWACKA Dorota 1:3 (11:13, 2:11, 11:9, 9:11) 8:5
14   D GÓRECKI Wojciech X ZAJĘCKI Paweł 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 9:5
15   A KORCZAK Damian Z NOWACKA Dorota 3:0 (11:9, 11:5, 16:14) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11