III liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2012-01-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2012-01-10 18:00 55 UKS „Zarabie” Myślenice - „Witmar-Podwawelski” Kraków I 6:10 tak
1   A CZYŻYCKI Bogdan W STRZAŁKA Marek 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:7) 1:0
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) 1:1
3   C KUZIO Waldemar Y DROZD Paweł 3:1 (9:11, 13:11, 11:5, 11:7) 2:1
4   D ŚWIATŁOŃ Piotr Z KLIMAS Łukasz 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 10:12, 9:11) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
ŚWIATŁOŃ Sebastian
W KLIMAS Łukasz
BIAŁCZYK Łukasz
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 2:3
6   B CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Piotr
X STRZAŁKA Marek
DROZD Paweł
3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:8) 3:3
7   A CZYŻYCKI Bogdan X BIAŁCZYK Łukasz 2:3 (11:4, 4:11, 11:9, 9:11, 5:11) 3:4
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W STRZAŁKA Marek 2:3 (13:11, 9:11, 5:11, 11:8, 8:11) 3:5
9   D ŚWIATŁOŃ Piotr Y DROZD Paweł 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 4:5
10   C KUZIO Waldemar Z KLIMAS Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 4:6
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y KAPIK Krzysztof 2:3 (11:4, 9:11, 6:11, 11:6, 6:11) 4:7
12   C KUZIO Waldemar W STRZAŁKA Marek 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 10:12, 11:9) 5:7
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z KLIMAS Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 5:8
14   D ŚWIATŁOŃ Piotr X BIAŁCZYK Łukasz 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:9, 11:8) 6:8
15   A CZYŻYCKI Bogdan Z KLIMAS Łukasz 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 5:11) 6:9
16   D ŚWIATŁOŃ Piotr W STRZAŁKA Marek 1:3 (13:11, 5:11, 8:11, 5:11) 6:10
2012-01-07 15:00 56 ULKS „Lachowice” Lachowice I - UKS „Orkan SP 5” Nowy Targ 10:4 tak
1   A RACZEK Marcin W OBROCHTA Piotr 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 1:0
2   B SURMA Krzysztof X WOLSKI Dariusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) 2:0
3   C ORMANIEC Bartłomiej Y TERLECKI Mirosław 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 12:10) 3:0
4   D KUFEL Dominik Z OBROCHTA Paweł 3:0 (11:1, 13:11, 11:6) 4:0
5   A SURMA Krzysztof
RACZEK Marcin
W OBROCHTA Piotr
OBROCHTA Paweł
1:3 (14:12, 7:11, 9:11, 6:11) 4:1
6   B ORMANIEC Bartłomiej
KUFEL Dominik
X TERLECKI Mirosław
WOLSKI Dariusz
3:0 (11:7, 11:3, 11:2) 5:1
7   A RACZEK Marcin X WOLSKI Dariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 6:1
8   B SURMA Krzysztof W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:5, 8:11, 9:11, 11:9, 11:9) 7:1
9   D KUFEL Dominik Y TERLECKI Mirosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 8:1
10   C ORMANIEC Bartłomiej Z OBROCHTA Paweł 0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 8:2
11   A RACZEK Marcin Y TERLECKI Mirosław 3:2 (9:11, 11:13, 11:8, 11:2, 11:4) 9:2
12   C ORMANIEC Bartłomiej W OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 9:3
13   B SURMA Krzysztof Z OBROCHTA Paweł 0:3 (12:14, 10:12, 5:11) 9:4
14   D KUFEL Dominik X WOLSKI Dariusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 10:4
2012-01-07 12:00 57 KS „Gorce” Nowy Targ II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 10:4 tak
1   A MAGULSKI Damian W WALICZEK Wojciech 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:2) 1:0
2   B SUBIK Filip X PĘKSA Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 2:0
3   C WĄSIK Marcin Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:1 (11:9, 13:11, 7:11, 11:6) 3:0
4   D KOWALCZYK Tomasz Z CHYC Tomasz 1:3 (9:11, 12:10, 6:11, 8:11) 3:1
5   A MAGULSKI Damian
KOWALCZYK Tomasz
W CHYC Tomasz
NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
3:1 (2:11, 11:4, 11:4, 11:6) 4:1
6   B SUBIK Filip
WĄSIK Marcin
X WALICZEK Wojciech
PĘKSA Paweł
3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:9) 5:1
7   A MAGULSKI Damian X PĘKSA Paweł 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 6:1
8   B SUBIK Filip W WALICZEK Wojciech 3:2 (11:5, 4:11, 11:9, 10:12, 11:9) 7:1
9   D KOWALCZYK Tomasz Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 8:1
10   C WĄSIK Marcin Z CHYC Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 5:11) 8:2
11   A PIETRZAK Mateusz Y NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 0:3 (7:11, 12:14, 6:11) 8:3
12   C WĄSIK Marcin W WALICZEK Wojciech 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 9:3
13   B SUBIK Filip Z CHYC Tomasz 2:3 (11:8, 8:11, 2:11, 11:6, 11:13) 9:4
14   D KOWALCZYK Tomasz X PĘKSA Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 10:4
2012-01-07 12:00 58 MKS KSOS Kraków - KS „Podwawelski” Kraków II 10:7 tak
1   A UTYLSKI Filip W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 1:0
2   B PACYNA Dariusz X GADAWSKI Adrian 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:7) 2:0
3   C BUJAK Michał Y BIEL Jakub 2:3 (11:9, 11:8, 10:12, 10:12, 10:12) 2:1
4   D SMUGA Mariusz Z BARTUZI Wojciech 3:0 (11:4, 12:10, 11:7) 3:1
5   A PACYNA Dariusz
BUJAK Michał
W BIEL Jakub
BIAŁY Sebastian
2:3 (4:11, 11:2, 11:9, 3:11, 8:11) 3:2
6   B UTYLSKI Filip
SMUGA Mariusz
X GADAWSKI Adrian
KLUZEK Grzegorz
3:1 (11:3, 11:6, 8:11, 11:7) 4:2
7   A UTYLSKI Filip X GADAWSKI Adrian 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:6, 11:8) 5:2
8   B PACYNA Dariusz W BOCHENEK Mariusz 3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 12:10, 11:6) 6:2
9   D SMUGA Mariusz Y KLUZEK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 7:2
10   C BUJAK Michał Z BIAŁY Sebastian 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 9:11) 7:3
11   A UTYLSKI Filip Y KLUZEK Grzegorz 3:2 (4:11, 11:8, 9:11, 11:3, 11:5) 8:3
12   C WOLNICKI Marcin W BOCHENEK Mariusz 1:3 (10:12, 13:11, 12:14, 5:11) 8:4
13   B PACYNA Dariusz Z BIAŁY Sebastian 2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 12:10, 7:11) 8:5
14   D SMUGA Mariusz X GADAWSKI Adrian 0:3 (6:11, 10:12, 11:13) 8:6
15   A UTYLSKI Filip Z BIAŁY Sebastian 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 9:6
16   D SMUGA Mariusz W BOCHENEK Mariusz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 9:7
17   B PACYNA Dariusz Y KLUZEK Grzegorz 3:2 (11:4, 10:12, 11:8, 11:13, 13:11) 10:7
2012-01-21 13:00 59 PKS „Opoka” Trzebinia II - ULKS „Lachowice” Lachowice II 10:5 tak
1   A GIZA Bartosz W SKOWRON Daniel 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 13:11) 1:0
2   B BAŁUSZEK Kamil X GRAJNY Marta 3:2 (12:10, 8:11, 5:11, 11:7, 11:7) 2:0
3   C ROSIEK Michał Y LENART Marek 1:3 (11:8, 13:15, 7:11, 9:11) 2:1
4   D JARASZ Damian Z KUŹNIK Grzegorz 3:1 (11:9, 13:11, 7:11, 11:7) 3:1
5   A GIZA Bartosz
JARASZ Damian
W LENART Marek
SKOWRON Daniel
3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) 4:1
6   B BAŁUSZEK Kamil
ROSIEK Michał
X KUŹNIK Grzegorz
GRAJNY Marta
3:2 (12:10, 8:11, 8:11, 12:10, 11:6) 5:1
7   A GIZA Bartosz X GRAJNY Marta 3:1 (11:7, 11:3, 6:11, 11:6) 6:1
8   B BAŁUSZEK Kamil W SKOWRON Daniel 2:3 (4:11, 11:5, 11:9, 10:12, 12:14) 6:2
9   D JARASZ Damian Y LENART Marek 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:7) 7:2
10   C ROSIEK Michał Z KUŹNIK Grzegorz 3:2 (15:13, 11:8, 9:11, 10:12, 11:9) 8:2
11   A GIZA Bartosz Y LENART Marek 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 7:11, 11:7) 9:2
12   C ROSIEK Michał W SKOWRON Daniel 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) 9:3
13   B BAŁUSZEK Kamil Z KUŹNIK Grzegorz 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 9:11) 9:4
14   D WIELGOSZ Mirosław X GRAJNY Marta 1:3 (9:11, 10:12, 11:7, 6:11) 9:5
15   A GIZA Bartosz Z KUŹNIK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:6, 15:13) 10:5
2012-01-11 19:00 60 „Chomik-Rokicie” Gdów - GOK Spytkowice 10:2 tak
1   A KLUZEK Sławomir W BODNAR Marcin 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B STACH Paweł X WARMUZ Kamil 3:1 (12:10, 12:10, 9:11, 11:4) 2:0
3   C CELARY Mateusz Y CHOJNA Dawid 3:0 (12:10, 12:10, 11:8) 3:0
4   D TUREK Tomasz Z MAMOŃ Wojciech 3:2 (11:4, 7:11, 11:13, 11:9, 11:6) 4:0
5   A KLUZEK Sławomir
TUREK Tomasz
W WARMUZ Kamil
BODNAR Marcin
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 5:0
6   B STACH Paweł
CELARY Mateusz
X MAMOŃ Wojciech
CHOJNA Dawid
2:3 (9:11, 11:1, 11:5, 10:12, 8:11) 5:1
7   A KLUZEK Sławomir X WARMUZ Kamil 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 6:1
8   B STACH Paweł W BODNAR Marcin 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 6:2
9   D TUREK Tomasz Y CHOJNA Dawid 3:0 (14:12, 12:10, 11:8) 7:2
10   C CELARY Mateusz Z MAMOŃ Wojciech 3:2 (11:5, 11:7, 8:11, 9:11, 11:5) 8:2
11   A KLUZEK Sławomir Y CHOJNA Dawid 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 9:2
12   C CELARY Mateusz W BODNAR Marcin 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

W dniu 16 czerwca 2012 roku w Nowym Targu odbył się turniej barażowy o prawo gry w III lidze grupie zachodniej w sezonie 2012/2013. Wyniki meczów:
GOK Spytkowice - UKS „Tornado” Waksmund 10:5
GOK Spytkowice - YMCA Kraków 4:10
UKS „Tornado” Waksmund - YMCA Kraków 5:10

Kolejność:
1. YMCA Kraków 2 4 20:9
2. GOK Spytkowice 2 2 14:15
3. UKS „Tornado” Waksmund 2 0 10:20

Prawo gry w III lidze uzyskała w turnieju barażowym YMCA Kraków.