V liga rejon Kraków => Grupa III
Runda: 2, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-19 19:00 1 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 2:12 tak
1   A SOKAL Piotr W PUU Aarne 3:2 (11:8, 13:11, 11:13, 9:11, 13:11) 1:0
2   B KAUFMANN Damian X NOWAK Artur 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:1
3   C KOŁODZIEJSKI Michał Y KORCZEK Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D BUKOWSKI Robert Z STRYJAKOWSKI Tomasz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 1:3
5   A KOŁODZIEJSKI Michał
KAUFMANN Damian
W PUU Aarne
STRYJAKOWSKI Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 1:4
6   B SOKAL Piotr
BUKOWSKI Robert
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 9:11) 1:5
7   A SOKAL Piotr X NOWAK Artur 3:2 (6:11, 12:10, 11:7, 1:11, 11:5) 2:5
8   B KAUFMANN Damian W PUU Aarne 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 2:6
9   D BUKOWSKI Robert Y KORCZEK Łukasz 2:3 (11:4, 7:11, 5:11, 13:11, 6:11) 2:7
10   C KOŁODZIEJSKI Michał Z STRYJAKOWSKI Tomasz 0:3 (7:11, 4:11, 0:11) 2:8
11   A SOKAL Piotr Y KORCZEK Łukasz 2:3 (12:10, 6:11, 13:11, 8:11, 10:12) 2:9
12   C KOŁODZIEJSKI Michał W PUU Aarne 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:10
13   B KAMIŃSKI Bartosz Z STRYJAKOWSKI Tomasz 0:3 (10:12, 6:11, 3:11) 2:11
14   D BUKOWSKI Robert X NOWAK Artur 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 4:11) 2:12
2020-02-16 17:30 2 KS „Jordan” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki 7:7 tak
1   A APOSTOŁ Paweł W FILIPEK Angelika 3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:8) 1:0
2   B WIROŃSKI Piotr X PRZEPOLSKI Andrzej 2:3 (2:11, 4:11, 11:7, 11:6, 6:11) 1:1
3   C BOROŃ Sławomir Y KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 1:2
4   D URBAN Piotr Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 2:2
5   A WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
W FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
1:3 (10:12, 8:11, 14:12, 7:11) 2:3
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:4) 3:3
7   A APOSTOŁ Paweł X PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 4:3
8   B WIROŃSKI Piotr W FILIPEK Angelika 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 9:11) 4:4
9   D URBAN Piotr Y KLIMCZAK Marek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:5
10   C BOROŃ Sławomir Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:5
11   A APOSTOŁ Paweł Y KLIMCZAK Marek 1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 8:11) 5:6
12   C BOROŃ Sławomir W FILIPEK Angelika 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 11:13) 5:7
13   B WIROŃSKI Piotr Z SZOSTAK Michał 3:0 (12:10, 14:12, 11:6) 6:7
14   D URBAN Piotr X PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (10:12, 11:9, 11:4, 11:9) 7:7
2020-02-28 18:30 3 MKS Centrum Kraków IV - MKS Centrum Kraków III 8:6 tak
1   A SZEWCZYK Hubert W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 1:0
2   B DIETRICH Aleksander X KUSZYŃSKI Marek 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:4) 2:0
3   C DĄBEK Michał Y BUJAK Piotr 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 9:11) 2:1
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z WALCZAK Wojciech 3:1 (11:7, 6:11, 11:3, 11:7) 3:1
5   A KONSTANTYN Kaja
UTYLSKA Karolina
W CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 3:2
6   B PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:2 (9:11, 13:11, 11:5, 4:11, 11:7) 4:2
7   A SZEWCZYK Hubert X KUSZYŃSKI Marek 3:2 (2:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:5) 5:2
8   B DIETRICH Aleksander W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:1, 11:4, 11:6) 6:2
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 7:2
10   C DONIEC Krzysztof Z WALCZAK Wojciech 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 7:3
11   A SZEWCZYK Hubert Y BUJAK Piotr 3:2 (12:14, 11:6, 9:11, 11:8, 11:8) 8:3
12   C PIESZCZEK Bartosz W CHOLEWA Wacław 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 8:4
13   B KONSTANTYN Kaja Z WALCZAK Wojciech 0:3 (4:11, 1:11, 2:11) 8:5
14   D UTYLSKA Karolina X KUSZYŃSKI Marek 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.