V liga rejon Kraków => Grupa II
Runda: 2, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-02-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-02-22 11:00 1 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków V 7:7 tak
1   A KOHUTEK Konrad W WOLANIN Piotr 2:3 (8:11, 12:10, 4:11, 11:8, 2:11) 0:1
2   B KMIEĆ Paweł X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:6, 17:15, 11:4) 1:1
3   C PORĘBSKI Marcin Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 2:1
4   D PEREK Robert Z MOREK Radosław 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) 3:1
5   A KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
W MOREK Radosław
WOLANIN Piotr
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 3:2
6   B PEREK Robert
KMIEĆ Paweł
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 6:11) 3:3
7   A KOHUTEK Konrad X RÓŻYCZKA Mirosław 1:3 (3:11, 8:11, 12:10, 9:11) 3:4
8   B KMIEĆ Paweł W WOLANIN Piotr 3:2 (9:11, 3:11, 12:10, 11:7, 11:7) 4:4
9   D PEREK Robert Y SOBUCKI Mateusz 2:3 (11:9, 10:12, 11:3, 7:11, 7:11) 4:5
10   C PORĘBSKI Marcin Z MOREK Radosław 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 5:5
11   A KOHUTEK Konrad Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 4:11) 5:6
12   C PORĘBSKI Marcin W WOLANIN Piotr 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 12:10) 6:6
13   B KMIEĆ Paweł Z MOREK Radosław 3:1 (11:7, 11:7, 7:11, 11:7) 7:6
14   D PEREK Robert X RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 7:7
2020-02-29 09:00 2 „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (8:11, 3:11, 12:14) 0:1
2   B WALA Tomasz X NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5) 1:1
3   C BIESAGA Marek Y KUC Leszek 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 5:11, 5:11) 1:2
4   D WOŹNY Dariusz Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 1:3
5   A BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:4
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
2:3 (13:11, 11:6, 7:11, 5:11, 6:11) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11) 1:6
8   B WALA Tomasz W GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:5, 11:7, 10:12, 9:11, 9:11) 1:7
9   D WOŹNY Dariusz Y KUC Leszek 0:3 (13:15, 6:11, 10:12) 1:8
10   C BIESAGA Marek Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:9
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KUC Leszek 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 2:11, 1:11) 1:10
12   C BIESAGA Marek W GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (5:11, 11:8, 9:11, 7:11) 1:11
13   B WALA Tomasz Z BOCHENEK Dariusz 1:3 (4:11, 9:11, 11:6, 8:11) 1:12
14   D WOŹNY Dariusz X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 2:11, 4:11) 1:13
2020-02-22 14:30 3 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 3:11 tak
1   A TRZECIAK Jacek W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (18:16, 9:11, 5:11, 11:6, 9:11) 0:1
2   B IMIELSKI Marcin X PORADZISZ Michał 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 6:11) 0:2
3   C MUDYNA Tomasz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D SKULSKI Bartosz Z TALAGA Samuel 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 3:11) 0:4
5   A MUDYNA Tomasz
IMIELSKI Marcin
W TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
2:3 (4:11, 11:5, 12:10, 6:11, 9:11) 0:5
6   B TRZECIAK Jacek
SKULSKI Bartosz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
PORADZISZ Michał
1:3 (5:11, 11:3, 3:11, 5:11) 0:6
7   A TRZECIAK Jacek X PORADZISZ Michał 0:3 (9:11, 8:11, 13:15) 0:7
8   B IMIELSKI Marcin W ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:3, 8:11, 8:11, 11:8, 8:11) 0:8
9   D SKULSKI Bartosz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:9
10   C MUDYNA Tomasz Z TALAGA Samuel 3:1 (11:4, 11:5, 9:11, 11:8) 1:9
11   A TRZECIAK Jacek Y ŻĄDŁO Piotr 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 12:10) 2:9
12   C MUDYNA Tomasz W ŚWIATŁOŃ Sebastian 1:3 (11:1, 5:11, 6:11, 9:11) 2:10
13   B IMIELSKI Marcin Z TALAGA Samuel 3:1 (11:3, 6:11, 11:8, 11:6) 3:10
14   D SKULSKI Bartosz X PORADZISZ Michał 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9