V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-07 17:30 16 LKS „Orzeł” Wojnarowa II - MKS „Radość” Gorlice II 6:12
1   A ŁUKASIK Andrzej W APOLA Grzegorz 1:3 (7:11, 5:11, 13:11, 1:11) 0:1
2   B JANIKOWSKI Sławomir X TUTAK Antoni 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 1:1
3   C KAWKA Maciej Y MICHALEC Kazimierz 3:2 (10:12, 11:9, 5:11, 12:10, 14:12) 2:1
4   D OBRZUT Tomasz Z PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (11:8, 11:7, 7:11, 4:11, 11:8) 3:1
5   A OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
W MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 3:2
6   B ŁUKASIK Andrzej
KAWKA Maciej
X PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 3:3
7   A ŁUKASIK Andrzej X TUTAK Antoni 0:3 (9:11, 15:17, 6:11) 3:4
8   B JANIKOWSKI Sławomir W APOLA Grzegorz 3:2 (9:11, 11:7, 8:11, 11:5, 12:10) 4:4
9   D OBRZUT Tomasz Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 4:11) 4:5
10   C KAWKA Maciej Z PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (11:7, 10:12, 8:11, 11:8, 12:14) 4:6
11   A ŁUKASIK Andrzej Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (7:11, 24:22, 5:11, 7:11) 4:7
12   C KAWKA Maciej W APOLA Grzegorz 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 8:11, 4:11) 4:8
13   B JANIKOWSKI Sławomir Z PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (11:9, 10:12, 4:11, 8:11) 4:9
14   D OBRZUT Tomasz X TUTAK Antoni 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 5:9
15   A ŁUKASIK Andrzej Z PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 5:10
16   D OBRZUT Tomasz W APOLA Grzegorz 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 12:14) 5:11
17   B JANIKOWSKI Sławomir Y MICHALEC Kazimierz 3:2 (11:8, 9:11, 11:9, 7:11, 11:6) 6:11
18   C KAWKA Maciej X TUTAK Antoni 2:3 (11:7, 4:11, 5:11, 11:8, 7:11) 6:12
2019-12-07 16:30 17 „Mikulec” Grybów II - LUKS „Lipie” Lipie
2019-12-08 11:00 18 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 5:13
1   A NIEĆ Andrzej W RYBOWICZ Rafał 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 0:1
2   B TALAR Paweł X PLICHTA Józef 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 0:2
3   C DUDZIK Grzegorz Y CHRONOWSKI Jakub 3:1 (11:4, 4:11, 11:6, 11:8) 1:2
4   D MAGDZIARCZYK Dariusz Z SYWAŁA Dawid 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
W RYBOWICZ Rafał
CHRONOWSKI Jakub
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 1:4
6   B DUDZIK Grzegorz
MAGDZIARCZYK Dariusz
X SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 5:11) 1:5
7   A NIEĆ Andrzej X PLICHTA Józef 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 11:9) 2:5
8   B TALAR Paweł W RYBOWICZ Rafał 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 2:6
9   D MAGDZIARCZYK Dariusz Y CHRONOWSKI Jakub 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 6:11) 2:7
10   C DUDZIK Grzegorz Z SYWAŁA Dawid 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:7) 3:7
11   A NIEĆ Andrzej Y CHRONOWSKI Jakub 3:0 (11:8, 12:10, 11:5) 4:7
12   C DUDZIK Grzegorz W RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:9) 5:7
13   B TALAR Paweł Z SYWAŁA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D MAGDZIARCZYK Dariusz X PLICHTA Józef 0:3 (9:11, 6:11, 1:11) 5:9
15   A NIEĆ Andrzej Z SYWAŁA Dawid 1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 9:11) 5:10
16   D CHROBAK Anna W RYBOWICZ Rafał 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 5:11
17   B TALAR Paweł Y CHRONOWSKI Jakub 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 7:11) 5:12
18   C DUDZIK Grzegorz X PLICHTA Józef 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 8:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy