V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-21 18:00 13 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 5:13
1   A TROJAN Marek W JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B ŁĄCKI Piotr X OBRZUT Tomasz 3:1 (5:11, 11:6, 11:8, 11:7) 1:1
3   C LEŚNIAK Kamil Y WITEK Grzegorz 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 1:2
4   D MÓŁKA Krzysztof Z KAWKA Maciej 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:13) 1:3
5   A TROJAN Marek
ŁĄCKI Piotr
W OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
3:1 (11:9, 12:10, 6:11, 12:10) 2:3
6   B LEŚNIAK Kamil
MÓŁKA Krzysztof
X KAWKA Maciej
WITEK Grzegorz
0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 2:4
7   A TROJAN Marek X OBRZUT Tomasz 3:2 (12:10, 7:11, 9:11, 11:5, 11:8) 3:4
8   B ŁĄCKI Piotr W JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 3:5
9   D MÓŁKA Krzysztof Y WITEK Grzegorz 2:3 (7:11, 8:11, 11:4, 11:2, 8:11) 3:6
10   C LEŚNIAK Kamil Z KAWKA Maciej 2:3 (7:11, 11:3, 11:4, 4:11, 5:11) 3:7
11   A TROJAN Marek Y WITEK Grzegorz 3:0 (13:11, 11:5, 11:3) 4:7
12   C LEŚNIAK Kamil W JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (6:11, 12:10, 6:11, 8:11) 4:8
13   B ŁĄCKI Piotr Z KAWKA Maciej 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) 4:9
14   D MÓŁKA Krzysztof X OBRZUT Tomasz 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 4:10
15   A TROJAN Marek Z KAWKA Maciej 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:7) 5:10
16   D IWANIEC Bartłomiej W JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 5:11
17   B ŁĄCKI Piotr Y WITEK Grzegorz 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 5:12
18   C WIEJSKI Karol X OBRZUT Tomasz 1:3 (13:11, 9:11, 1:11, 2:11) 5:13
2019-11-23 17:30 14 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - LUKS „Lipie” Lipie 11:7
1   A KOZIOŁ Bogdan W MRUK Piotr 3:1 (10:12, 11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2   B SYWAŁA Dawid X JURKOWSKI Piotr 1:3 (3:11, 7:11, 14:12, 5:11) 1:1
3   C PLICHTA Józef Y WÓJS Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 2:1
4   D RYBOWICZ Rafał Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 3:1
5   A SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
W JURKOWSKI Piotr
MRUK Piotr
3:0 (11:9, 15:13, 11:8) 4:1
6   B RYBOWICZ Rafał
KOZIOŁ Bogdan
X OPIŁO Zygmunt
WÓJS Tomasz
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 5:1
7   A KOZIOŁ Bogdan X JURKOWSKI Piotr 3:2 (7:11, 9:11, 12:10, 11:9, 12:10) 6:1
8   B SYWAŁA Dawid W MRUK Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5) 7:1
9   D RYBOWICZ Rafał Y WÓJS Tomasz 3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:6) 8:1
10   C PLICHTA Józef Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 9:1
11   A KOZIOŁ Bogdan Y WÓJS Tomasz 3:0 (12:10, 11:3, 11:5) 10:1
12   C PLICHTA Józef W MRUK Piotr 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 10:12) 10:2
13   B SYWAŁA Dawid Z SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 11:2
14   D RYBOWICZ Rafał X JURKOWSKI Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 11:3
15   A KOZIOŁ Bogdan Z SEKUŁA Grzegorz 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 10:12) 11:4
16   D RYBOWICZ Rafał W MRUK Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 7:11) 11:5
17   B SYWAŁA Dawid Y WÓJS Tomasz 2:3 (8:11, 11:5, 11:8, 9:11, 10:12) 11:6
18   C PLICHTA Józef X JURKOWSKI Piotr 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 11:7
2019-11-23 16:30 15 „Mikulec” Grybów II - KS „Talar Team” Szczawa
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy