V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-09 17:30 10 LKS „Orzeł” Wojnarowa I - MKS „Radość” Gorlice II 13:5
1   A RYBOWICZ Rafał W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) 1:0
2   B KOZIOŁ Bogdan X BOŃCZAK Stanisław 3:1 (12:10, 11:9, 8:11, 11:8) 2:0
3   C PLICHTA Józef Y TUTAK Antoni 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 3:0
4   D SYWAŁA Dawid Z APOLA Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:1
5   A RYBOWICZ Rafał
KOZIOŁ Bogdan
W PRZYBYLSKI Piotr
APOLA Grzegorz
3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) 4:1
6   B SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
X BOŃCZAK Stanisław
TUTAK Antoni
3:0 (11:6, 11:9, 11:2) 5:1
7   A RYBOWICZ Rafał X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 6:1
8   B KOZIOŁ Bogdan W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:2) 7:1
9   D SYWAŁA Dawid Y TUTAK Antoni 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 8:1
10   C PLICHTA Józef Z APOLA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 9:1
11   A RYBOWICZ Rafał Y TUTAK Antoni 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:2) 10:1
12   C PLICHTA Józef W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 11:1
13   B KOZIOŁ Bogdan Z APOLA Grzegorz 2:3 (11:8, 7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 11:2
14   D SYWAŁA Dawid X BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:4) 12:2
15   A RYBOWICZ Rafał Z APOLA Grzegorz 2:3 (11:6, 8:11, 11:9, 8:11, 10:12) 12:3
16   D SYWAŁA Dawid W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (11:4, 1:11, 11:7, 8:11, 9:11) 12:4
17   B KOZIOŁ Bogdan Y TUTAK Antoni 1:3 (11:9, 8:11, 10:12, 10:12) 12:5
18   C PLICHTA Józef X BOŃCZAK Stanisław 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 13:5
2019-11-10 11:00 11 KS „Start” Nowy Sącz II - „Mikulec” Grybów II
2019-11-10 11:00 12 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 6:12
1   A NIEĆ Andrzej W OBRZUT Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 1:0
2   B TALAR Paweł X WITEK Grzegorz 2:3 (16:14, 11:5, 7:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C DUDZIK Grzegorz Y JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D MAGDZIARCZYK Dariusz Z KAWKA Maciej 1:3 (10:12, 12:10, 8:11, 7:11) 1:3
5   A NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
W OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:5, 11:8) 2:3
6   B DUDZIK Grzegorz
MAGDZIARCZYK Dariusz
X KAWKA Maciej
WITEK Grzegorz
1:3 (11:6, 13:15, 8:11, 9:11) 2:4
7   A NIEĆ Andrzej X WITEK Grzegorz 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 3:4
8   B TALAR Paweł W OBRZUT Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 3:5
9   D MAGDZIARCZYK Dariusz Y JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 3:6
10   C DUDZIK Grzegorz Z KAWKA Maciej 2:3 (14:12, 11:13, 11:6, 5:11, 4:11) 3:7
11   A NIEĆ Andrzej Y JANIKOWSKI Sławomir 2:3 (10:12, 12:10, 8:11, 11:6, 4:11) 3:8
12   C DUDZIK Grzegorz W OBRZUT Tomasz 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:6) 4:8
13   B TALAR Paweł Z KAWKA Maciej 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 8:11, 4:11) 4:9
14   D MAGDZIARCZYK Dariusz X WITEK Grzegorz 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 8:11) 4:10
15   A NIEĆ Andrzej Z KAWKA Maciej 3:2 (9:11, 9:11, 12:10, 11:4, 11:6) 5:10
16   D MAGDZIARCZYK Dariusz W OBRZUT Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 5:11
17   B TALAR Paweł Y JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 5:11, 4:11, 10:12) 5:12
18   C DUDZIK Grzegorz X WITEK Grzegorz 3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 12:10, 11:8) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy