V liga rejon Nowy Sącz
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-29 11:00 1 KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Orzeł” Wojnarowa I 4:14
1   A IWANIEC Bartłomiej W KANTOR Michał 1:3 (6:11, 3:11, 11:7, 6:11) 0:1
2   B LEŚNIAK Kamil X RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:3) 1:1
3   C ŁĄCKI Piotr Y SYWAŁA Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 1:2
4   D WIEJSKI Karol Z PLICHTA Józef 0:3 (4:11, 4:11, 1:11) 1:3
5   A ŁĄCKI Piotr
LEŚNIAK Kamil
W RYBOWICZ Rafał
KANTOR Michał
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:4
6   B IWANIEC Bartłomiej
WIEJSKI Karol
X SYWAŁA Dawid
PLICHTA Józef
1:3 (7:11, 3:11, 11:8, 4:11) 1:5
7   A IWANIEC Bartłomiej X RYBOWICZ Rafał 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 1:6
8   B LEŚNIAK Kamil W KANTOR Michał 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:3) 2:6
9   D WIEJSKI Karol Y SYWAŁA Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 2:7
10   C ŁĄCKI Piotr Z PLICHTA Józef 3:2 (7:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:1) 3:7
11   A IWANIEC Bartłomiej Y SYWAŁA Dawid 0:3 (8:11, 2:11, 4:11) 3:8
12   C ŁĄCKI Piotr W KANTOR Michał 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 3:9
13   B LEŚNIAK Kamil Z PLICHTA Józef 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 3:10
14   D MARCOLL Maksym X RYBOWICZ Rafał 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 3:11
15   A IWANIEC Bartłomiej Z PLICHTA Józef 0:3 (2:11, 1:11, 4:11) 3:12
16   D MARCOLL Maksym W KANTOR Michał 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 3:13
17   B LEŚNIAK Kamil Y SYWAŁA Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 2:11) 3:14
18   C ŁĄCKI Piotr X RYBOWICZ Rafał 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 13:11) 4:14
2019-09-29 11:00 2 LUKS „Lipie” Lipie - LKS „Orzeł” Wojnarowa II 7:11
1   A SZCZECINA Piotr W WITEK Grzegorz 0:3 (11:13, 6:11, 3:11) 0:1
2   B MRUK Piotr X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C WÓJS Tomasz Y KAWKA Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D OPIŁO Zygmunt Z ŻAROWSKA Sonia 0:3 (4:11, 8:11, 1:11) 0:4
5   A MRUK Piotr
OPIŁO Zygmunt
W KAWKA Maciej
WITEK Grzegorz
0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:5
6   B SZCZECINA Piotr
WÓJS Tomasz
X JANIKOWSKI Sławomir
ŻAROWSKA Sonia
3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 11:7) 1:5
7   A SZCZECINA Piotr X JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 4:11) 1:6
8   B MRUK Piotr W WITEK Grzegorz 3:2 (9:11, 12:10, 11:13, 11:8, 12:10) 2:6
9   D OPIŁO Zygmunt Y KAWKA Maciej 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) 2:7
10   C WÓJS Tomasz Z ŻAROWSKA Sonia 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:7) 3:7
11   A SZCZECINA Piotr Y KAWKA Maciej 3:2 (11:7, 11:7, 9:11, 8:11, 11:5) 4:7
12   C WÓJS Tomasz W WITEK Grzegorz 1:3 (16:14, 3:11, 8:11, 4:11) 4:8
13   B MRUK Piotr Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 5:8
14   D OPIŁO Zygmunt X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 5:9
15   A SZCZECINA Piotr Z ŻAROWSKA Sonia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 6:9
16   D OPIŁO Zygmunt W WITEK Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 6:10
17   B MRUK Piotr Y KAWKA Maciej 3:1 (8:11, 11:3, 11:8, 12:10) 7:10
18   C WÓJS Tomasz X JANIKOWSKI Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 7:11
2019-11-23 18:00 3 MKS „Radość” Gorlice II - KS „Talar Team” Szczawa 8:10
1   A BERDYSZ Mariusz W TALAR Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:0
2   B JUSZYŃSKI Rafał X NIEĆ Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 1:1
3   C BOŃCZAK Stanisław Y DUDZIK Grzegorz 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 8:11) 1:2
4   D PRZYBYLSKI Piotr Z MAGDZIARCZYK Dariusz 3:2 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 11:8) 2:2
5   A PRZYBYLSKI Piotr
BERDYSZ Mariusz
W NIEĆ Andrzej
TALAR Paweł
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:2
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X DUDZIK Grzegorz
MAGDZIARCZYK Dariusz
1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 8:11) 3:3
7   A BERDYSZ Mariusz X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 4:3
8   B JUSZYŃSKI Rafał W TALAR Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 4:4
9   D PRZYBYLSKI Piotr Y DUDZIK Grzegorz 2:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:8, 10:12) 4:5
10   C BOŃCZAK Stanisław Z MAGDZIARCZYK Dariusz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 6:11) 4:6
11   A BERDYSZ Mariusz Y DUDZIK Grzegorz 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:6) 5:6
12   C BOŃCZAK Stanisław W TALAR Paweł 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 5:7
13   B JUSZYŃSKI Rafał Z MAGDZIARCZYK Dariusz 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 7:11) 5:8
14   D PRZYBYLSKI Piotr X NIEĆ Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:8
15   A BERDYSZ Mariusz Z MAGDZIARCZYK Dariusz 3:1 (11:9, 11:8, 18:20, 11:7) 7:8
16   D PRZYBYLSKI Piotr W TALAR Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 8:8
17   B JUSZYŃSKI Rafał Y DUDZIK Grzegorz 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 8:9
18   C BOŃCZAK Stanisław X NIEĆ Andrzej 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy