V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-11 11:00 55 PKS „Porta” Kraków I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 5:9 tak
1   A KOHUTEK Konrad W TOKARZ Paweł 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 8:11) 0:1
2   B PEREK Robert X ZĘBALA Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 12:14) 0:2
3   C KMIEĆ Paweł Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:1 (9:11, 11:4, 14:12, 11:5) 1:2
4   D PORĘBSKI Marcin Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 10:12, 4:11) 1:3
5   A PEREK Robert
KMIEĆ Paweł
W ZĘBALA Mateusz
SĘK Rafał
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (11:7, 12:10, 5:11, 4:11, 8:11) 1:5
7   A KOHUTEK Konrad X ZĘBALA Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 1:6
8   B PEREK Robert W TOKARZ Paweł 3:1 (11:5, 10:12, 11:7, 14:12) 2:6
9   D PORĘBSKI Marcin Y PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) 2:7
10   C KMIEĆ Paweł Z ZĘBALA Paweł 3:0 (11:9, 11:9, 11:4) 3:7
11   A KOHUTEK Konrad Y SĘK Rafał 3:1 (4:11, 11:7, 12:10, 11:7) 4:7
12   C KMIEĆ Paweł W TOKARZ Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 5:7
13   B PEREK Robert Z ZĘBALA Paweł 2:3 (4:11, 11:7, 11:3, 7:11, 6:11) 5:8
14   D BOLISĘGA Sebastian X ZĘBALA Mateusz 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 5:9
2020-01-08 18:30 56 UKS „Gryf” Gdów II - „Q Team” Kraków 3:11 tak
1   A PILCH Aleksander W WOŹNY Dariusz 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 6:11, 11:9) 1:0
2   B PAJORSKI Mateusz X BIESAGA Marek 2:3 (12:10, 5:11, 13:15, 11:8, 5:11) 1:1
3   C MIERNIK Jan Y WALA Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 1:2
4   D TURECKI Jakub Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (12:10, 4:11, 7:11, 7:11) 1:3
5   A TURECKI Jakub
PILCH Mikołaj
W BIESAGA Marek
PALCZYŃSKI Bogdan
1:3 (8:11, 5:11, 13:11, 3:11) 1:4
6   B PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
X WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (10:12, 10:12, 4:11) 1:5
7   A PILCH Aleksander X BIESAGA Marek 3:0 (11:7, 11:5, 11:2) 2:5
8   B PAJORSKI Mateusz W WOŹNY Dariusz 2:3 (11:5, 11:5, 4:11, 6:11, 9:11) 2:6
9   D TURECKI Jakub Y WALA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 1:11) 2:7
10   C MIERNIK Jan Z PALCZYŃSKI Bogdan 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 11:13) 2:8
11   A PILCH Aleksander Y WALA Tomasz 3:1 (5:11, 11:7, 11:2, 11:8) 3:8
12   C MIERNIK Jan W WOŹNY Dariusz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B PILCH Mikołaj Z PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (17:15, 11:9, 5:11, 10:12, 4:11) 3:10
14   D TURECKI Jakub X BIESAGA Marek 0:3 (9:11, 4:11, 2:11) 3:11
2020-01-26 16:00 57 KS „Jordan” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia II 6:8 tak
1   A LODOWSKI Janusz W ZAJĘCKI Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 0:1
2   B URBAN Piotr X KURDZIEL Mikołaj 3:2 (5:11, 12:10, 6:11, 15:13, 11:3) 1:1
3   C BOROŃ Sławomir Y WIELGOSZ Mirosław 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 3:11) 1:2
4   D WIROŃSKI Piotr Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 2:2
5   A WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
W WIELGOSZ Mirosław
KURDZIEL Mikołaj
1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 4:11) 2:3
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X ZAJĘCKI Rafał
WÓJCIK Jan
3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 11:8) 3:3
7   A LODOWSKI Janusz X KURDZIEL Mikołaj 0:3 (4:11, 9:11, 8:11) 3:4
8   B URBAN Piotr W ZAJĘCKI Rafał 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:8, 7:11) 3:5
9   D WIROŃSKI Piotr Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 3:6
10   C APOSTOŁ Paweł Z WÓJCIK Jan 3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:7) 4:6
11   A LODOWSKI Janusz Y WIELGOSZ Mirosław 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 4:7
12   C APOSTOŁ Paweł W ZAJĘCKI Rafał 3:2 (12:14, 11:9, 11:8, 8:11, 11:6) 5:7
13   B URBAN Piotr Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 6:7
14   D WIROŃSKI Piotr X KURDZIEL Mikołaj 1:3 (12:10, 10:12, 17:19, 6:11) 6:8
2020-01-25 16:00 58 KS „Bronowianka” Kraków V - MKS Centrum Kraków IV 14:0 tak
1   A KUĆ Grzegorz W GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KILISZEK Kamila X UTYLSKI Kornel 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:1) 2:0
3   C HADRYŚ Matylda Y PIESZCZEK Bartosz 3:1 (6:11, 11:2, 11:4, 11:7) 3:0
4   D ANDRZEJAK Kacper Z KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 4:0
5   A KILISZEK Kamila
HADRYŚ Matylda
W UTYLSKI Kornel
KONSTANTYN Kaja
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 5:0
6   B KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
X KROKOS Bartłomiej
PIESZCZEK Bartosz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 6:0
7   A KUĆ Grzegorz X KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 7:0
8   B KILISZEK Kamila W GARDOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) 8:0
9   D ANDRZEJAK Kacper Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 9:0
10   C HADRYŚ Matylda Z KROKOS Bartłomiej 3:2 (11:7, 11:13, 9:11, 11:7, 11:7) 10:0
11   A KUĆ Grzegorz Y DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 11:0
12   C HADRYŚ Matylda W GARDOŃ Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 12:0
13   B KILISZEK Kamila Z KROKOS Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:9, 15:13) 13:0
14   D ANDRZEJAK Kacper X KONSTANTYN Kaja 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:5) 14:0
2020-01-11 13:00 59 KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7 tak
1   A WĄS Bartłomiej W LUHA Peter 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B GNATYSHEN Yevhenii X NOSEK Robert 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:2
3   C KORDAS Konrad Y WIDEŁKA Mirosław 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:3
4   D POROSZEWSKI Jacek Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:2, 11:1, 11:1) 1:3
5   A WĄS Bartłomiej
GNATYSHEN Yevhenii
W NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
0:3 (4:11, 10:12, 5:11) 1:4
6   B POROSZEWSKI Jacek
KORDAS Konrad
X LUHA Peter
KAMIŃSKI Bartosz
3:2 (11:9, 15:13, 6:11, 9:11, 16:14) 2:4
7   A WĄS Bartłomiej X NOSEK Robert 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 2:5
8   B GNATYSHEN Yevhenii W LUHA Peter 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 4:11) 2:6
9   D POROSZEWSKI Jacek Y WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 3:6
10   C KORDAS Konrad Z KAUFMANN Damian 3:0 (11:9, 11:7, 13:11) 4:6
11   A WĄS Bartłomiej Y WIDEŁKA Mirosław 3:2 (8:11, 12:14, 11:6, 11:9, 11:9) 5:6
12   C KORDAS Konrad W LUHA Peter 0:3 (1:11, 9:11, 2:11) 5:7
13   B GNATYSHEN Yevhenii Z KAUFMANN Damian 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:8) 6:7
14   D POROSZEWSKI Jacek X NOSEK Robert 3:1 (11:4, 11:4, 12:14, 12:10) 7:7
2020-01-13 19:00 60 LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 tak
1   A KURELUS Piotr W KOWAL Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:1
2   B KUCAB Jakub X CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (4:11, 1:11, 7:11) 0:2
3   C BUŁA Dominik Y MUDYNA Tomasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 12:10) 1:2
4   D OSTROMĘCKI Rafał Z SKULSKI Bartosz 1:3 (12:14, 11:6, 2:11, 7:11) 1:3
5   A KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
W CHOCHÓŁ Paweł
KOWAL Łukasz
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 1:4
6   B BUŁA Dominik
OSTROMĘCKI Rafał
X MUDYNA Tomasz
SKULSKI Bartosz
0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 1:5
7   A KURELUS Piotr X CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 1:6
8   B KUCAB Jakub W KOWAL Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 1:11) 1:7
9   D OSTROMĘCKI Rafał Y MUDYNA Tomasz 0:3 (7:11, 1:11, 5:11) 1:8
10   C BUŁA Dominik Z SKULSKI Bartosz 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:3) 2:8
11   A KURELUS Piotr Y MUDYNA Tomasz 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 2:9
12   C BUŁA Dominik W POGAN Przemysław 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 3:9
13   B REPTAK Grzegorz Z SKULSKI Bartosz 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 3:10
14   D OSTROMĘCKI Rafał X CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (1:11, 10:12, 10:12) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11