V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-28 18:00 37 KS „Bronowianka” Kraków V - PKS „Porta” Kraków I 10:4 tak
1   A ANDRZEJAK Kacper W KMIEĆ Paweł 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:9) 1:0
2   B KUĆ Grzegorz X PORĘBSKI Marcin 3:1 (3:11, 11:7, 11:7, 12:10) 2:0
3   C KILISZEK Kamila Y PEREK Robert 1:3 (22:20, 6:11, 9:11, 9:11) 2:1
4   D SKUBA Emilia Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (13:15, 11:7, 11:9, 11:5) 3:1
5   A KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
W PEREK Robert
BOLISĘGA Sebastian
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 4:1
6   B SKUBA Emilia
KILISZEK Kamila
X KMIEĆ Paweł
PORĘBSKI Marcin
2:3 (7:11, 10:12, 11:4, 11:6, 7:11) 4:2
7   A ANDRZEJAK Kacper X PORĘBSKI Marcin 3:2 (4:11, 11:6, 9:11, 11:8, 13:11) 5:2
8   B KUĆ Grzegorz W KMIEĆ Paweł 1:3 (10:12, 11:9, 11:13, 5:11) 5:3
9   D SKUBA Emilia Y PEREK Robert 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 6:3
10   C KILISZEK Kamila Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:4, 9:11, 11:3, 11:8) 7:3
11   A ANDRZEJAK Kacper Y PEREK Robert 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 12:10) 8:3
12   C KILISZEK Kamila W KMIEĆ Paweł 2:3 (11:7, 11:13, 12:14, 11:8, 5:11) 8:4
13   B KUĆ Grzegorz Z BOLISĘGA Sebastian 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:9) 9:4
14   D SKUBA Emilia X PORĘBSKI Marcin 3:1 (11:4, 3:11, 11:6, 11:8) 10:4
2019-12-01 16:00 38 KS „Jordan” Kraków - UKS „Gryf” Gdów II 8:6 tak
1   A APOSTOŁ Paweł W PILCH Aleksander 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B URBAN Piotr X GAJ Milena 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 2:0
3   C BOROŃ Sławomir Y PAJORSKI Mateusz 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 9:11) 2:1
4   D WIROŃSKI Piotr Z PERZ Izabela 3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 3:1
5   A WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
W PERZ Izabela
GAJ Milena
1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 10:12) 3:2
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 4:2
7   A APOSTOŁ Paweł X GAJ Milena 3:0 (11:5, 11:7, 13:11) 5:2
8   B URBAN Piotr W PILCH Aleksander 3:0 (11:5, 11:8, 14:12) 6:2
9   D WIROŃSKI Piotr Y PAJORSKI Mateusz 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) 6:3
10   C BOROŃ Sławomir Z PERZ Izabela 2:3 (12:14, 11:7, 10:12, 11:2, 9:11) 6:4
11   A APOSTOŁ Paweł Y PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 7:4
12   C BOROŃ Sławomir W PILCH Aleksander 1:3 (6:11, 7:11, 11:3, 9:11) 7:5
13   B URBAN Piotr Z PERZ Izabela 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) 8:5
14   D WIROŃSKI Piotr X GAJ Milena 2:3 (11:7, 5:11, 11:4, 11:13, 3:11) 8:6
2019-12-01 11:00 39 LKS „Kłos” Olkusz II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11 tak
1   A KOWAL Łukasz W FERDEK Marek 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 11:5) 1:0
2   B NATKANIEC Michał X ZĘBALA Mateusz 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 12:14) 1:1
3   C CHOCHÓŁ Paweł Y PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D TRZECIAK Jacek Z ZĘBALA Paweł 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) 1:3
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
1:3 (14:16, 7:11, 11:7, 5:11) 1:4
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
2:3 (7:11, 11:7, 5:11, 11:5, 6:11) 1:5
7   A KOWAL Łukasz X ZĘBALA Mateusz 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:6
8   B NATKANIEC Michał W FERDEK Marek 2:3 (11:2, 11:5, 4:11, 9:11, 11:13) 1:7
9   D TRZECIAK Jacek Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 2:7
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A KOWAL Łukasz Y PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:8
12   C CHOCHÓŁ Paweł W FERDEK Marek 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 3:9
13   B NATKANIEC Michał Z ZĘBALA Paweł 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 3:10
14   D TRZECIAK Jacek X ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 3:11
2019-11-27 19:00 40 LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9 tak
1   A LUHA Peter W PALCZYŃSKI Bogdan 3:1 (11:7, 3:11, 11:4, 11:7) 1:0
2   B NOSEK Robert X STOLARCZYK Marcin 2:3 (11:5, 9:11, 4:11, 11:4, 7:11) 1:1
3   C KOŁODZIEJSKI Michał Y WALA Tomasz 0:3 (2:11, 3:11, 2:11) 1:2
4   D KAUFMANN Damian Z BIESAGA Marek 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A LUHA Peter
KOŁODZIEJSKI Michał
W BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:9) 2:3
6   B NOSEK Robert
ZIELIŃSKI Andrzej
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 7:11) 2:4
7   A LUHA Peter X STOLARCZYK Marcin 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:6) 3:4
8   B NOSEK Robert W PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 11:13, 11:7) 4:4
9   D KAUFMANN Damian Y WALA Tomasz 0:3 (3:11, 8:11, 2:11) 4:5
10   C KOŁODZIEJSKI Michał Z BIESAGA Marek 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) 4:6
11   A LUHA Peter Y WALA Tomasz 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 5:11, 11:3) 5:6
12   C KOŁODZIEJSKI Michał W PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 5:7
13   B NOSEK Robert Z BIESAGA Marek 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:13) 5:8
14   D KAUFMANN Damian X STOLARCZYK Marcin 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 5:9
2019-11-15 19:00 41 MKS Centrum Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków VI 10:4 tak
1   A SZEWCZYK Hubert W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 1:0
2   B DIETRICH Aleksander X POROSZEWSKI Jacek 2:3 (7:11, 10:12, 11:9, 11:8, 8:11) 1:1
3   C MAJDAK Rafał Y KUREK Kinga 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:8) 2:1
4   D PIESZCZEK Mikołaj Z KORDAS Konrad 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 3:1
5   A SZEWCZYK Hubert
MAJDAK Rafał
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 4:1
6   B PIESZCZEK Mikołaj
DIETRICH Aleksander
X POROSZEWSKI Jacek
KUREK Kinga
3:1 (13:11, 14:12, 8:11, 11:4) 5:1
7   A SZEWCZYK Hubert X POROSZEWSKI Jacek 3:2 (11:3, 11:6, 4:11, 14:16, 14:12) 6:1
8   B DIETRICH Aleksander W SIEDLECKI Antoni 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 7:1
9   D PIESZCZEK Mikołaj Y KUREK Kinga 3:2 (11:7, 10:12, 11:5, 7:11, 13:11) 8:1
10   C MAJDAK Rafał Z KORDAS Konrad 3:1 (11:3, 11:6, 5:11, 11:4) 9:1
11   A SZEWCZYK Hubert Y KUREK Kinga 3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:7) 10:1
12   C DĄBEK Michał W WĄS Bartłomiej 2:3 (2:11, 11:5, 11:6, 11:13, 9:11) 10:2
13   B UTYLSKI Kornel Z KORDAS Konrad 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 10:3
14   D PIESZCZEK Bartosz X POROSZEWSKI Jacek 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) 10:4
2019-11-26 18:00 42 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska II 10:4 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 1:0
2   B WÓJCIK Jan X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:1 (11:13, 11:5, 11:9, 11:5) 2:0
3   C ZAJĘCKI Rafał Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:5, 11:9, 11:1) 3:0
4   D KURDZIEL Mikołaj Z BUŁA Dominik 2:3 (11:9, 12:14, 8:11, 16:14, 7:11) 3:1
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
W ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 4:1
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
2:3 (11:13, 11:5, 11:6, 8:11, 6:11) 4:2
7   A WIELGOSZ Mirosław X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 5:2
8   B WÓJCIK Jan W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:2, 11:6) 6:2
9   D KURDZIEL Mikołaj Y ŁABĘDŹ Janusz 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 6:11) 6:3
10   C ZAJĘCKI Rafał Z BUŁA Dominik 3:0 (12:10, 11:3, 14:12) 7:3
11   A WIELGOSZ Mirosław Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 8:3
12   C ZAJĘCKI Rafał W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 9:3
13   B WÓJCIK Jan Z BUŁA Dominik 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 10:12) 9:4
14   D KURDZIEL Mikołaj X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:2 (11:13, 8:11, 11:8, 11:4, 11:5) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11