V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-26 11:00 19 PKS „Porta” Kraków I - KS „Podwawelski” Kraków VI 14:0 tak
1   A KMIEĆ Paweł W WĄS Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 1:0
2   B KOHUTEK Konrad X PIETROW Aleksander 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C PEREK Robert Y KORDAS Konrad 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 3:0
4   D PORĘBSKI Marcin Z KUREK Kinga 3:0 (12:10, 11:5, 11:9) 4:0
5   A KOHUTEK Konrad
BOLISĘGA Sebastian
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:2 (4:11, 11:6, 11:9, 9:11, 11:7) 5:0
6   B PEREK Robert
PORĘBSKI Marcin
X KUREK Kinga
PIETROW Aleksander
3:1 (12:14, 11:5, 11:5, 11:6) 6:0
7   A PIWOWARCZYK Bartłomiej X PIETROW Aleksander 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) 7:0
8   B KOHUTEK Konrad W WĄS Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 8:0
9   D PORĘBSKI Marcin Y KORDAS Konrad 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 9:0
10   C PEREK Robert Z KUREK Kinga 3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:5) 10:0
11   A PIWOWARCZYK Bartłomiej Y KORDAS Konrad 3:1 (6:11, 12:10, 11:6, 11:9) 11:0
12   C PEREK Robert W WĄS Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:9, 11:5) 12:0
13   B KOHUTEK Konrad Z KUREK Kinga 3:1 (11:9, 9:11, 11:1, 11:3) 13:0
14   D PORĘBSKI Marcin X PIETROW Aleksander 3:0 (11:7, 11:6, 11:1) 14:0
2019-10-26 11:00 20 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Wisła” Rząska II 7:7 tak
1   A PILCH Aleksander W NOWAK Artur 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B GAJ Milena X BUŁA Dominik 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C MIERNIK Jan Y KURELUS Piotr 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 1:2
4   D PAJORSKI Mateusz Z KUCAB Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 2:2
5   A MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
W BUŁA Dominik
NOWAK Artur
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 2:3
6   B GAJ Milena
PAJORSKI Mateusz
X KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A PILCH Aleksander X BUŁA Dominik 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 2:5
8   B GAJ Milena W NOWAK Artur 0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 2:6
9   D PAJORSKI Mateusz Y KURELUS Piotr 3:1 (13:11, 9:11, 11:4, 11:7) 3:6
10   C MIERNIK Jan Z KUCAB Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 4:6
11   A PILCH Aleksander Y KURELUS Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 5:6
12   C MIERNIK Jan W NOWAK Artur 0:3 (7:11, 1:11, 1:11) 5:7
13   B GAJ Milena Z KUCAB Jakub 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 6:7
14   D PAJORSKI Mateusz X BUŁA Dominik 3:2 (13:15, 11:9, 6:11, 21:19, 12:10) 7:7
2019-10-27 14:00 21 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - KS „Jordan” Kraków 11:3 tak
1   A ZĘBALA Paweł W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 1:0
2   B PIESZCZEK Włodzimierz X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 2:0
3   C ZĘBALA Mateusz Y APOSTOŁ Paweł 3:2 (11:6, 6:11, 3:11, 11:7, 11:9) 3:0
4   D SĘK Rafał Z URBAN Piotr 3:1 (11:13, 11:7, 12:10, 11:5) 4:0
5   A ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
W WIELOGÓRSKI Bartłomiej
LODOWSKI Janusz
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 5:0
6   B PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
X URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
2:3 (8:11, 11:4, 11:6, 8:11, 5:11) 5:1
7   A ZĘBALA Paweł X LODOWSKI Janusz 3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 6:1
8   B PIESZCZEK Włodzimierz W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 7:1
9   D SĘK Rafał Y APOSTOŁ Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:3) 8:1
10   C FERDEK Marek Z URBAN Piotr 2:3 (11:9, 7:11, 11:6, 3:11, 6:11) 8:2
11   A ZĘBALA Paweł Y APOSTOŁ Paweł 3:0 (11:4, 11:8, 11:2) 9:2
12   C FERDEK Marek W WIELOGÓRSKI Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:3, 11:2) 10:2
13   B TOKARZ Paweł Z URBAN Piotr 1:3 (1:11, 7:11, 11:8, 7:11) 10:3
14   D GUMULA Marcin X LODOWSKI Janusz 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) 11:3
2019-11-08 18:00 22 „Q Team” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków V 4:10 tak
1   A PALCZYŃSKI Bogdan W ANDRZEJAK Kacper 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 7:11) 0:1
2   B STOLARCZYK Marcin X BRUZDA Julia 2:3 (11:3, 12:14, 5:11, 11:8, 7:11) 0:2
3   C BIESAGA Marek Y KILISZEK Kamila 0:3 (9:11, 5:11, 13:15) 0:3
4   D WALA Tomasz Z KUĆ Grzegorz 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 12:10) 1:3
5   A BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
W KUĆ Grzegorz
ANDRZEJAK Kacper
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) 1:4
6   B PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
X BRUZDA Julia
KILISZEK Kamila
2:3 (11:7, 5:11, 7:11, 13:11, 9:11) 1:5
7   A PALCZYŃSKI Bogdan X BRUZDA Julia 3:1 (11:7, 16:14, 10:12, 11:7) 2:5
8   B STOLARCZYK Marcin W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:6
9   D WALA Tomasz Y KILISZEK Kamila 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 10:12, 11:2) 3:6
10   C BIESAGA Marek Z KUĆ Grzegorz 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:9) 4:6
11   A PALCZYŃSKI Bogdan Y KILISZEK Kamila 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) 4:7
12   C BIESAGA Marek W ANDRZEJAK Kacper 0:3 (8:11, 4:11, 13:15) 4:8
13   B STOLARCZYK Marcin Z KUĆ Grzegorz 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 2:11) 4:9
14   D WALA Tomasz X BRUZDA Julia 0:3 (10:12, 6:11, 4:11) 4:10
2020-01-23 19:00 23 TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6 tak
1   A WIELGOSZ Mirosław W KOŁODZIEJSKI Michał 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:5) 1:0
2   B WÓJCIK Jan X KAUFMANN Damian 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:1
3   C KURDZIEL Mikołaj Y WIDEŁKA Mirosław 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 1:2
4   D ZAJĘCKI Rafał Z NOSEK Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 2:2
5   A WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
W KOŁODZIEJSKI Michał
KAUFMANN Damian
3:0 (11:8, 11:8, 12:10) 3:2
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A WIELGOSZ Mirosław X KAUFMANN Damian 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 4:3
8   B WÓJCIK Jan W KOŁODZIEJSKI Michał 3:2 (10:12, 9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 5:3
9   D ZAJĘCKI Rafał Y WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 6:3
10   C KURDZIEL Mikołaj Z NOSEK Robert 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:8) 7:3
11   A WIELGOSZ Mirosław Y WIDEŁKA Mirosław 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 10:12, 10:12) 7:4
12   C KURDZIEL Mikołaj W KOŁODZIEJSKI Michał 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 7:5
13   B WÓJCIK Jan Z NOSEK Robert 1:3 (11:13, 12:10, 8:11, 9:11) 7:6
14   D ZAJĘCKI Rafał X KAUFMANN Damian 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 8:6
2019-10-25 18:30 24 MKS Centrum Kraków IV - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11 tak
1   A DIETRICH Aleksander W KOWAL Łukasz 2:3 (11:3, 11:4, 8:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B MAJDAK Rafał X MUDYNA Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 1:1
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y NATKANIEC Michał 3:2 (11:5, 11:1, 9:11, 14:16, 11:6) 2:1
4   D KROKOS Bartłomiej Z CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A KROKOS Bartłomiej
DĄBEK Michał
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B MAJDAK Rafał
PIESZCZEK Mikołaj
X MUDYNA Tomasz
KOWAL Łukasz
2:3 (9:11, 13:11, 12:14, 11:5, 6:11) 2:4
7   A DIETRICH Aleksander X MUDYNA Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 2:5
8   B MAJDAK Rafał W KOWAL Łukasz 3:2 (7:11, 16:14, 12:10, 8:11, 11:7) 3:5
9   D KROKOS Bartłomiej Y NATKANIEC Michał 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 3:6
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 5:11) 3:7
11   A DIETRICH Aleksander Y NATKANIEC Michał 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 3:8
12   C PIESZCZEK Mikołaj W KOWAL Łukasz 2:3 (11:13, 11:9, 2:11, 11:5, 6:11) 3:9
13   B MAJDAK Rafał Z CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 6:11) 3:10
14   D DĄBEK Michał X IMIELSKI Marcin 2:3 (6:11, 11:6, 6:11, 11:7, 7:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.