V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-14 18:30 13 LKS „Wisła” Rząska II - PKS „Porta” Kraków I 5:9
1   A KUCAB Jakub W KOHUTEK Konrad 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B OSTROMĘCKI Rafał X KMIEĆ Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 0:2
3   C NOWAK Artur Y PORĘBSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 1:2
4   D BUŁA Dominik Z BOLISĘGA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 2:2
5   A KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
W KOHUTEK Konrad
KMIEĆ Paweł
0:3 (2:11, 2:11, 7:11) 2:3
6   B BUŁA Dominik
NOWAK Artur
X BOLISĘGA Sebastian
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:4, 16:14, 11:8) 3:3
7   A KUCAB Jakub X KMIEĆ Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 1:11) 3:4
8   B OSTROMĘCKI Rafał W KOHUTEK Konrad 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 3:5
9   D BUŁA Dominik Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 3:6
10   C NOWAK Artur Z BOLISĘGA Sebastian 3:2 (12:10, 10:12, 11:9, 7:11, 11:6) 4:6
11   A KUCAB Jakub Y PORĘBSKI Marcin 0:3 (2:11, 8:11, 1:11) 4:7
12   C NOWAK Artur W KOHUTEK Konrad 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6) 5:7
13   B OSTROMĘCKI Rafał Z BOLISĘGA Sebastian 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 5:8
14   D BUŁA Dominik X KMIEĆ Paweł 2:3 (11:4, 8:11, 6:11, 11:7, 8:11) 5:9
2019-10-19 13:00 14 KS „Podwawelski” Kraków VI - UKS „Gryf” Gdów II 4:10
1   A PIETROW Aleksander W PAJORSKI Kacper 3:1 (17:15, 11:4, 7:11, 11:8) 1:0
2   B POROSZEWSKI Jacek X GAJ Milena 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) 2:0
3   C WĄS Bartłomiej Y PERZ Izabela 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 8:11) 2:1
4   D KUREK Kinga Z PAJORSKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 2:2
5   A POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
W PAJORSKI Mateusz
MIERNIK Jan
2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 7:11) 2:3
6   B KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
X GAJ Milena
PERZ Izabela
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 2:4
7   A PIETROW Aleksander X GAJ Milena 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:5
8   B POROSZEWSKI Jacek W PAJORSKI Kacper 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 3:5
9   D KUREK Kinga Y PERZ Izabela 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 4:11, 8:11) 3:6
10   C WĄS Bartłomiej Z PAJORSKI Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 3:7
11   A PIETROW Aleksander Y MIERNIK Jan 1:3 (10:12, 11:9, 8:11, 7:11) 3:8
12   C KORDAS Konrad W PAJORSKI Kacper 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 9:11) 3:9
13   B POROSZEWSKI Jacek Z PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:13, 11:5, 11:2, 11:5) 4:9
14   D KUREK Kinga X GAJ Milena 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:10
2019-10-19 11:00 15 KS „Bronowianka” Kraków V - SSL „Wielmożanka” Wielmoża
2019-10-20 16:00 16 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9
1   A URBAN Piotr W WALA Tomasz 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11) 0:1
2   B APOSTOŁ Paweł X BIESAGA Marek 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 1:1
3   C WIROŃSKI Piotr Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 1:2
4   D BOROŃ Sławomir Z DULIAN Dariusz 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) 1:3
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W BIESAGA Marek
DULIAN Dariusz
3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:9) 2:3
6   B WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 5:11) 2:4
7   A URBAN Piotr X BIESAGA Marek 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) 3:4
8   B APOSTOŁ Paweł W WALA Tomasz 1:3 (9:11, 4:11, 11:9, 6:11) 3:5
9   D BOROŃ Sławomir Y PALCZYŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 3:6
10   C WIROŃSKI Piotr Z DULIAN Dariusz 0:3 (10:12, 8:11, 11:13) 3:7
11   A URBAN Piotr Y PALCZYŃSKI Bogdan 2:3 (11:8, 6:11, 6:11, 11:9, 9:11) 3:8
12   C WIROŃSKI Piotr W WALA Tomasz 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 3:9
13   B APOSTOŁ Paweł Z DULIAN Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:9
14   D LODOWSKI Janusz X BIESAGA Marek 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:9) 5:9
2019-10-15 19:30 17 LKS „Kłos” Olkusz II - TKS „Opoka” Trzebinia II 5:9
1   A CHOCHÓŁ Paweł W KOPCZYK Adrian 1:3 (3:11, 4:11, 11:8, 5:11) 0:1
2   B KOWAL Łukasz X KURDZIEL Mikołaj 1:3 (12:10, 4:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C NATKANIEC Michał Y ZAJĘCKI Rafał 1:3 (9:11, 14:16, 11:9, 5:11) 0:3
4   D TRZECIAK Jacek Z WIELGOSZ Mirosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 1:3
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W WIELGOSZ Mirosław
ZAJĘCKI Rafał
3:2 (11:9, 3:11, 11:7, 11:13, 11:5) 2:3
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X KOPCZYK Adrian
KURDZIEL Mikołaj
0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 2:4
7   A CHOCHÓŁ Paweł X KURDZIEL Mikołaj 3:1 (11:13, 11:9, 13:11, 11:4) 3:4
8   B KOWAL Łukasz W KOPCZYK Adrian 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 1:11) 3:5
9   D TRZECIAK Jacek Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 4:5
10   C NATKANIEC Michał Z WIELGOSZ Mirosław 3:2 (8:11, 12:14, 11:6, 11:0, 11:9) 5:5
11   A CHOCHÓŁ Paweł Y ZAJĘCKI Rafał 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 5:11) 5:6
12   C NATKANIEC Michał W KOPCZYK Adrian 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 5:11) 5:7
13   B PAŁKA Patryk Z WIELGOSZ Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 5:8
14   D TRZECIAK Jacek X KURDZIEL Mikołaj 2:3 (11:8, 6:11, 11:1, 11:13, 7:11) 5:9
2019-10-16 19:00 18 LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11