V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-05 11:00 7 PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
1   A KOHUTEK Konrad W LUHA Peter 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 1:0
2   B PORĘBSKI Marcin X SZEROCKI Jan 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C KMIEĆ Paweł Y JEDYNAK Damian 3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 9:11, 11:9) 2:1
4   D PEREK Robert Z NOSEK Robert 2:3 (11:7, 11:4, 9:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 9:11) 2:3
6   B PIWOWARCZYK Bartłomiej
BOLISĘGA Sebastian
X SZEROCKI Jan
LUHA Peter
0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 2:4
7   A KOHUTEK Konrad X SZEROCKI Jan 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 3:4
8   B PORĘBSKI Marcin W LUHA Peter 1:3 (11:7, 8:11, 3:11, 6:11) 3:5
9   D PEREK Robert Y JEDYNAK Damian 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 3:6
10   C KMIEĆ Paweł Z NOSEK Robert 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 4:6
11   A KOHUTEK Konrad Y JEDYNAK Damian 3:1 (6:11, 11:7, 11:9, 12:10) 5:6
12   C KMIEĆ Paweł W LUHA Peter 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:7) 6:6
13   B BOLISĘGA Sebastian Z NOSEK Robert 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 6:7
14   D PEREK Robert X SZEROCKI Jan 3:1 (4:11, 11:9, 11:4, 11:9) 7:7
2019-10-10 18:00 8 UKS „Gryf” Gdów II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
1   A PERZ Izabela W CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 7:11) 0:1
2   B PILCH Aleksander X NATKANIEC Michał 3:2 (11:8, 6:11, 11:7, 16:18, 11:6) 1:1
3   C PAJORSKI Mateusz Y TRZECIAK Jacek 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 9:11) 1:2
4   D GAJ Milena Z KOWAL Łukasz 3:2 (11:6, 6:11, 7:11, 12:10, 11:8) 2:2
5   A GAJ Milena
PERZ Izabela
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
2:3 (11:3, 11:7, 5:11, 9:11, 8:11) 2:3
6   B PAJORSKI Mateusz
PILCH Aleksander
X TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
3:2 (13:11, 11:8, 5:11, 8:11, 11:8) 3:3
7   A PERZ Izabela X NATKANIEC Michał 3:2 (10:12, 11:2, 11:6, 2:11, 11:8) 4:3
8   B PILCH Aleksander W CHOCHÓŁ Paweł 2:3 (5:11, 11:8, 11:7, 7:11, 6:11) 4:4
9   D GAJ Milena Y TRZECIAK Jacek 0:3 (6:11, 1:11, 5:11) 4:5
10   C PAJORSKI Mateusz Z KOWAL Łukasz 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 5:11) 4:6
11   A MARCHEWKA Rafał Y TRZECIAK Jacek 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 4:7
12   C TURECKI Jakub W CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) 4:8
13   B PILCH Mikołaj Z KOWAL Łukasz 3:2 (11:7, 4:11, 7:11, 11:9, 11:6) 5:8
14   D MIERNIK Jan X NATKANIEC Michał 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 5:9
2019-10-04 18:00 9 TKS „Opoka” Trzebinia II - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 8:6
1   A BAŁUSZEK Kamil W ZĘBALA Mateusz 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 5:11) 0:1
2   B KURDZIEL Mikołaj X ZĘBALA Paweł 1:3 (6:11, 17:19, 11:9, 9:11) 0:2
3   C WIELGOSZ Mirosław Y GUMULA Marcin 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 1:2
4   D KOPCZYK Adrian Z FERDEK Marek 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 2:2
5   A BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
3:1 (12:10, 11:7, 9:11, 11:4) 3:2
6   B ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
X ZĘBALA Mateusz
ZĘBALA Paweł
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 3:3
7   A BAŁUSZEK Kamil X ZĘBALA Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:5) 4:3
8   B KURDZIEL Mikołaj W ZĘBALA Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D KOPCZYK Adrian Y SĘK Rafał 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:9) 5:4
10   C WIELGOSZ Mirosław Z PIESZCZEK Włodzimierz 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 5:5
11   A BAŁUSZEK Kamil Y SĘK Rafał 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 12:10) 6:5
12   C ZAJĘCKI Paweł W ZĘBALA Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 6:6
13   B KURDZIEL Mikołaj Z PIESZCZEK Włodzimierz 3:0 (11:8, 11:5, 11:9) 7:6
14   D KOPCZYK Adrian X ZĘBALA Paweł 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) 8:6
2019-10-05 12:00 10 MKS KSOS Kraków IV - „Q Team” Kraków 2:12
1   A KROKOS Bartłomiej W STOLARCZYK Marcin 1:3 (3:11, 11:4, 5:11, 7:11) 0:1
2   B GARDOŃ Jakub X BIESAGA Marek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y WALA Tomasz 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 0:3
4   D DIETRICH Aleksander Z WOŹNY Dariusz 3:2 (11:9, 11:6, 8:11, 6:11, 13:11) 1:3
5   A PIESZCZEK Mikołaj
DĄBEK Michał
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 1:4
6   B UTYLSKI Kornel
GARDOŃ Jakub
X BIESAGA Marek
STOLARCZYK Marcin
1:3 (13:15, 6:11, 15:13, 7:11) 1:5
7   A KROKOS Bartłomiej X BIESAGA Marek 0:3 (4:11, 11:13, 4:11) 1:6
8   B GARDOŃ Jakub W STOLARCZYK Marcin 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 10:12) 1:7
9   D DIETRICH Aleksander Y WALA Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:8
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z WOŹNY Dariusz 2:3 (14:12, 5:11, 9:11, 11:9, 6:11) 1:9
11   A KROKOS Bartłomiej Y WALA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 1:10
12   C DĄBEK Michał W STOLARCZYK Marcin 1:3 (11:7, 8:11, 4:11, 10:12) 1:11
13   B UTYLSKI Kornel Z WOŹNY Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 1:12
14   D DIETRICH Aleksander X BIESAGA Marek 3:2 (11:6, 8:11, 7:11, 14:12, 11:5) 2:12
2019-10-06 16:00 11 KS „Jordan” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków VI 13:1
1   A LODOWSKI Janusz W KUREK Kinga 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 1:0
2   B URBAN Piotr X PIETROW Aleksander 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) 2:0
3   C WIROŃSKI Piotr Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 3:0
4   D BOROŃ Sławomir Z POROSZEWSKI Jacek 3:2 (4:11, 11:8, 11:8, 5:11, 11:7) 4:0
5   A LODOWSKI Janusz
APOSTOŁ Paweł
W KORDAS Konrad
WĄS Bartłomiej
3:0 (11:8, 11:2, 16:14) 5:0
6   B URBAN Piotr
WIROŃSKI Piotr
X POROSZEWSKI Jacek
PIETROW Aleksander
3:1 (11:7, 11:2, 7:11, 11:8) 6:0
7   A LODOWSKI Janusz X PIETROW Aleksander 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 7:0
8   B URBAN Piotr W KUREK Kinga 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) 8:0
9   D BOROŃ Sławomir Y WĄS Bartłomiej 3:0 (11:3, 14:12, 11:3) 9:0
10   C WIROŃSKI Piotr Z POROSZEWSKI Jacek 0:3 (4:11, 8:11, 17:19) 9:1
11   A LODOWSKI Janusz Y KORDAS Konrad 3:1 (11:8, 11:13, 11:4, 11:3) 10:1
12   C WIROŃSKI Piotr W KUREK Kinga 3:0 (11:4, 11:9, 11:2) 11:1
13   B URBAN Piotr Z POROSZEWSKI Jacek 3:2 (10:12, 5:11, 11:6, 11:9, 12:10) 12:1
14   D APOSTOŁ Paweł X PIETROW Aleksander 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 13:1
2019-10-10 19:00 12 KS „Bronowianka” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska II 10:4
1   A WĄTOR Oliwia W NOWAK Artur 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 1:0
2   B KOPACKA Anna X BUŁA Dominik 3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 5:11, 11:9) 2:0
3   C HADRYŚ Matylda Y KUCAB Jakub 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 3:0
4   D WILK Roman Z OSTROMĘCKI Rafał 2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 9:11, 6:11) 3:1
5   A KOPACKA Anna
HADRYŚ Matylda
W NOWAK Artur
OSTROMĘCKI Rafał
2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 8:11, 10:12) 3:2
6   B WILK Roman
WĄTOR Oliwia
X KUCAB Jakub
KURELUS Piotr
3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:8) 4:2
7   A WĄTOR Oliwia X BUŁA Dominik 3:1 (11:7, 16:18, 18:16, 16:14) 5:2
8   B KOPACKA Anna W NOWAK Artur 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) 5:3
9   D WILK Roman Y KUCAB Jakub 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 6:3
10   C HADRYŚ Matylda Z OSTROMĘCKI Rafał 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:5) 7:3
11   A WĄTOR Oliwia Y KURELUS Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 8:3
12   C HADRYŚ Matylda W NOWAK Artur 1:3 (8:11, 3:11, 12:10, 8:11) 8:4
13   B KOPACKA Anna Z OSTROMĘCKI Rafał 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 9:4
14   D WILK Roman X BUŁA Dominik 3:0 (11:8, 13:11, 11:5) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11