V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-04 18:30 7 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W SALETNIK Jakub 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 2:0
3   C KUC Leszek Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 3:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W MARSZALIK Mikołaj
CHORNYI Yehor
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 5:0
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 6:0
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 7:0
8   B NAŁÓDKA Dariusz W MARSZALIK Mikołaj 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) 8:0
9   D DOMANIK Grzegorz Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 9:0
10   C KUC Leszek Z PRZEPOLSKI Dominik 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) 10:0
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 11:0
12   C KUC Leszek W MARSZALIK Mikołaj 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 12:0
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:6) 13:0
14   D DOMANIK Grzegorz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:4, 11:7, 14:12) 14:0
2019-10-06 14:00 8 KS „Podwawelski” Kraków V - MKS KSOS Kraków V 4:10 tak
1   A RÓŻYCZKA Mirosław W PROCHOT Krystian 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B MIKRUT Jakub X BOBER Rafał 3:1 (11:4, 11:9, 10:12, 11:3) 1:1
3   C WOLANIN Piotr Y ŁACH Bartłomiej 1:3 (5:11, 10:12, 11:7, 6:11) 1:2
4   D FILEK Maciej Z ŁAKOMY Mariusz 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A FILEK Maciej
WOLANIN Piotr
W ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
1:3 (12:10, 7:11, 2:11, 6:11) 1:4
6   B MIKRUT Jakub
SOBUCKI Mateusz
X ŁAKOMY Mariusz
PROCHOT Krystian
2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:9, 7:11) 1:5
7   A RÓŻYCZKA Mirosław X BOBER Rafał 0:3 (6:11, 7:11, 10:12) 1:6
8   B MIKRUT Jakub W PROCHOT Krystian 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:6
9   D FILEK Maciej Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C WOLANIN Piotr Z ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 3:7
11   A SOBUCKI Mateusz Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 3:8
12   C WOLANIN Piotr W PROCHOT Krystian 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 11:8, 8:11) 3:9
13   B MIKRUT Jakub Z ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:7) 4:9
14   D FILEK Maciej X BOBER Rafał 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 4:10
2019-10-05 13:00 9 MKS KSOS Kraków III - PKS „Porta” Kraków II 0:14 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W MAŚLONG Mirosław 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B WALCZAK Wojciech X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:2
3   C WALCZAK Michał Y KALICIAK Dariusz 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 0:3
4   D KUSZYŃSKI Marek Z KUTYŁA Dawid 0:3 (2:11, 2:11, 9:11) 0:4
5   A WALCZAK Wojciech
KUSZYŃSKI Marek
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (4:11, 1:11, 6:11) 0:5
6   B CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
X KUTYŁA Dawid
KRAWCZYK Kacper
0:3 (3:11, 8:11, 3:11) 0:6
7   A PIEPRZYK Szymon X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 0:7
8   B WALCZAK Wojciech W MAŚLONG Mirosław 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 7:11) 0:8
9   D CHOLEWA Wacław Y KALICIAK Dariusz 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:9
10   C WALCZAK Michał Z KUTYŁA Dawid 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:8, 4:11) 0:10
11   A PIEPRZYK Szymon Y KALICIAK Dariusz 2:3 (5:11, 6:11, 11:5, 11:5, 4:11) 0:11
12   C WALCZAK Michał W KRAWCZYK Kacper 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) 0:12
13   B WALCZAK Wojciech Z KUTYŁA Dawid 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 9:11) 0:13
14   D CHOLEWA Wacław X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 0:14
2019-10-06 17:00 10 UKS „Rokicie” Szczytniki - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
1   A LEWICKI Piotr W STALMACH Zbigniew 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 9:11) 0:1
2   B FILIPEK Angelika X TALAGA Samuel 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 7:11) 0:2
3   C SZOSTAK Michał Y KUZIO Maciej 0:3 (7:11, 7:11, 14:16) 0:3
4   D PRZEPOLSKI Andrzej Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 0:4
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W TALAGA Samuel
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) 0:5
6   B FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
X KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:6
7   A LEWICKI Piotr X TALAGA Samuel 1:3 (11:6, 11:13, 8:11, 7:11) 0:7
8   B FILIPEK Angelika W STALMACH Zbigniew 0:3 (9:11, 8:11, 14:16) 0:8
9   D PRZEPOLSKI Andrzej Y KUZIO Maciej 2:3 (11:8, 9:11, 14:12, 8:11, 4:11) 0:9
10   C SZOSTAK Michał Z ŻĄDŁO Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 0:10
11   A LEWICKI Piotr Y KUZIO Maciej 2:3 (8:11, 6:11, 11:9, 11:5, 7:11) 0:11
12   C SZOSTAK Michał W STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 0:12
13   B FILIPEK Angelika Z ŻĄDŁO Piotr 2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 11:8, 3:11) 0:13
14   D PRZEPOLSKI Andrzej X TALAGA Samuel 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 1:13
2019-10-06 18:00 11 LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 10:4 tak
1   A ROMANOWSKI Cezary W PIRÓG Paweł 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:0
2   B PUU Aarne X OCHALIK Konrad 3:1 (11:6, 11:2, 4:11, 11:1) 2:0
3   C KOWAL Mieczysław Y MARKIEWICZ Michał 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 2:1
4   D KORCZEK Łukasz Z CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:5) 3:1
5   A ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:3, 12:10, 11:8) 4:1
6   B PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
X MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 4:2
7   A ROMANOWSKI Cezary X OCHALIK Konrad 3:0 (11:3, 11:4, 11:1) 5:2
8   B PUU Aarne W PIRÓG Paweł 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 6:2
9   D KORCZEK Łukasz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 7:2
10   C KOWAL Mieczysław Z CNOTA Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 7:3
11   A ROMANOWSKI Cezary Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (14:12, 11:5, 12:10) 8:3
12   C KOWAL Mieczysław W PIRÓG Paweł 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 12:14) 8:4
13   B PUU Aarne Z CNOTA Jakub 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:6) 9:4
14   D KORCZEK Łukasz X OCHALIK Konrad 3:2 (12:10, 14:16, 9:11, 11:9, 18:16) 10:4
2019-10-04 18:00 12 UKS „Gryf” Gdów III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0
1   A GUZIK Aleksandra W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:2, 11:1, 11:5) 1:0
2   B WCISŁO Konrad X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:1, 12:10, 11:9) 2:0
3   C ZAWADZKA Emilia Y CHLIPAŁA Grzegorz 3:1 (5:11, 11:6, 11:4, 11:3) 3:0
4   D KUCHARSKI Mateusz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 4:0
5   A ZAWADZKA Emilia
GUZIK Aleksandra
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:0 (11:5, 11:2, 11:1) 5:0
6   B KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
X MURZYN Maciej
CHLIPAŁA Józef
3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 6:0
7   A GUZIK Aleksandra X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:3, 11:6, 11:5) 7:0
8   B WCISŁO Konrad W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 8:0
9   D KUCHARSKI Mateusz Y MURZYN Maciej 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 9:0
10   C ZAWADZKA Emilia Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 10:0
11   A GUZIK Aleksandra Y MURZYN Maciej 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 11:0
12   C ZAWADZKA Emilia W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 12:0
13   B WCISŁO Konrad Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:3, 11:7, 9:11, 11:4) 13:0
14   D KUCHARSKI Mateusz X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11