V liga rejon Kraków gr. A i B => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-11 18:30 1 MKS KSOS Kraków V - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7
1   A BOBER Rafał W KOLIŃSKI Witold 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 1:0
2   B PROCHOT Krystian X KUC Leszek 1:3 (11:13, 7:11, 11:4, 4:11) 1:1
3   C ŁACH Bartłomiej Y GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 8:11, 9:11) 1:2
4   D ŁAKOMY Mariusz Z BOCHENEK Dariusz 2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:6, 6:11) 1:3
5   A ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:1 (11:7, 11:5, 13:15, 11:8) 2:3
6   B ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
X BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A BOBER Rafał X KUC Leszek 3:1 (11:6, 13:15, 14:12, 11:6) 3:4
8   B PROCHOT Krystian W KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 4:4
9   D ŁAKOMY Mariusz Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C ŁACH Bartłomiej Z BOCHENEK Dariusz 3:1 (3:11, 11:9, 11:7, 14:12) 5:5
11   A BOBER Rafał Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 8:11) 5:6
12   C ŁACH Bartłomiej W KOLIŃSKI Witold 3:2 (11:8, 11:7, 2:11, 8:11, 11:9) 6:6
13   B PROCHOT Krystian Z BOCHENEK Dariusz 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:2) 7:6
14   D ŁAKOMY Mariusz X KUC Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 7:7
2019-09-28 12:00 2 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WOLANIN Piotr 0:3 (1:11, 2:11, 3:11) 0:1
2   B BULIŃSKI Sebastian X SOBUCKI Mateusz 0:3 (8:11, 4:11, 1:11) 0:2
3   C CHORNYI Yehor Y FILEK Maciej 1:3 (7:11, 1:11, 11:8, 7:11) 0:3
4   D PRZEPOLSKI Dominik Z PIETRZYK Marcin 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 5:11, 9:11) 0:4
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W FILEK Maciej
WOLANIN Piotr
0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 0:5
6   B PRZEPOLSKI Dominik
BULIŃSKI Sebastian
X PIETRZYK Marcin
SOBUCKI Mateusz
0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 0:6
7   A PŁAWIŃSKI Natan X SOBUCKI Mateusz 0:3 (1:11, 3:11, 2:11) 0:7
8   B BULIŃSKI Sebastian W WOLANIN Piotr 0:3 (1:11, 5:11, 3:11) 0:8
9   D PRZEPOLSKI Dominik Y FILEK Maciej 3:0 (11:6, 14:12, 11:8) 1:8
10   C CHORNYI Yehor Z PIETRZYK Marcin 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 1:9
11   A TURCZA Nicola Y FILEK Maciej 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 1:10
12   C CHORNYI Yehor W WOLANIN Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 1:11
13   B BULIŃSKI Sebastian Z PIETRZYK Marcin 1:3 (3:11, 11:6, 6:11, 7:11) 1:12
14   D PRZEPOLSKI Dominik X SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 15:13) 2:12
2019-09-29 11:00 3 PKS „Porta” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki 11:3
1   A KUTYŁA Dawid W SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 1:0
2   B CZUBAK Michał X KLIMCZAK Marek 0:3 (9:11, 6:11, 14:16) 1:1
3   C KALICIAK Dariusz Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 2:1
4   D MAŚLONG Mirosław Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:6, 11:6) 3:1
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 7:11, 11:9) 4:1
6   B MAŚLONG Mirosław
CZUBAK Michał
X FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
3:0 (11:9, 11:5, 12:10) 5:1
7   A KUTYŁA Dawid X KLIMCZAK Marek 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 5:2
8   B CZUBAK Michał W FILIPEK Angelika 3:0 (12:10, 11:8, 11:1) 6:2
9   D MAŚLONG Mirosław Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 7:2
10   C KALICIAK Dariusz Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:5) 8:2
11   A PARTYKA Ryszard Y LEWICKI Piotr 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 9:2
12   C KALICIAK Dariusz W FILIPEK Angelika 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 10:2
13   B CZUBAK Michał Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:7, 13:15, 11:4, 11:8) 11:2
14   D MAŚLONG Mirosław X KLIMCZAK Marek 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 4:11) 11:3
2019-09-29 11:00 4 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS KSOS Kraków III 13:1
1   A TALAGA Samuel W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 1:0
2   B KUZIO Maciej X WALCZAK Wojciech 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 11:8) 2:0
3   C ŻĄDŁO Piotr Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 3:0
4   D ŚWIĘCH Jarosław Z WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 4:0
5   A TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 5:0
6   B ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 6:0
7   A TALAGA Samuel X WALCZAK Wojciech 3:1 (11:5, 11:6, 3:11, 11:3) 7:0
8   B KUZIO Maciej W PIEPRZYK Szymon 1:3 (5:11, 11:5, 3:11, 8:11) 7:1
9   D ŚWIĘCH Jarosław Y BUJAK Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 5:11, 11:6, 11:7) 8:1
10   C ŻĄDŁO Piotr Z WALCZAK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 9:1
11   A TALAGA Samuel Y BUJAK Piotr 3:1 (11:6, 8:11, 11:4, 11:8) 10:1
12   C ŻĄDŁO Piotr W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 11:1
13   B KUZIO Maciej Z WALCZAK Michał 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:9, 11:8) 12:1
14   D ŚWIĘCH Jarosław X WALCZAK Wojciech 3:2 (12:10, 11:6, 4:11, 8:11, 19:17) 13:1
2019-10-02 18:00 5 KS GOKiS Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
1   A CHLIPAŁA Grzegorz W ROMANOWSKI Cezary 0:3 (2:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B ŻĄDŁO Damian X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1:3 (6:11, 1:11, 11:9, 4:11) 0:2
3   C KUCHNIA Andrzej Y KORCZEK Łukasz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 9:11) 0:3
4   D MURZYN Maciej Z PUU Aarne 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 0:4
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W ROMANOWSKI Cezary
MICHAŁOWSKI Włodzimierz
0:3 (1:11, 5:11, 6:11) 0:5
6   B CHLIPAŁA Grzegorz
MURZYN Maciej
X PUU Aarne
KORCZEK Łukasz
2:3 (5:11, 6:11, 11:9, 11:8, 4:11) 0:6
7   A CHLIPAŁA Grzegorz X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:7
8   B ŻĄDŁO Damian W ROMANOWSKI Cezary 1:3 (2:11, 7:11, 11:9, 5:11) 0:8
9   D MURZYN Maciej Y KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 0:9
10   C STALMACH Zbigniew Z PUU Aarne 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 9:11) 0:10
11   A CHLIPAŁA Grzegorz Y KORCZEK Łukasz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:11
12   C STALMACH Zbigniew W ROMANOWSKI Cezary 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:12
13   B ŻĄDŁO Damian Z PUU Aarne 0:3 (5:11, 7:11, 11:13) 0:13
14   D MURZYN Maciej X MICHAŁOWSKI Włodzimierz 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 0:14
2019-10-16 18:00 6 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 0:14
1   A MARKIEWICZ Michał W GUZIK Aleksandra 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B PIRÓG Paweł X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 6:11, 1:11) 0:2
3   C OCHALIK Konrad Y WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:3
4   D CNOTA Jakub Z MARCHEWKA Artur 1:3 (11:3, 5:11, 4:11, 3:11) 0:4
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
0:3 (1:11, 10:12, 3:11) 0:5
6   B MARKIEWICZ Zbigniew
CNOTA Jakub
X MARCHEWKA Artur
GUZIK Aleksandra
0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:6
7   A MARKIEWICZ Michał X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) 0:7
8   B PIRÓG Paweł W GUZIK Aleksandra 0:3 (8:11, 2:11, 10:12) 0:8
9   D CNOTA Jakub Y WCISŁO Konrad 1:3 (7:11, 12:10, 7:11, 10:12) 0:9
10   C OCHALIK Konrad Z MARCHEWKA Artur 0:3 (7:11, 1:11, 6:11) 0:10
11   A MARKIEWICZ Michał Y WCISŁO Konrad 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 0:11
12   C OCHALIK Konrad W GUZIK Aleksandra 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 0:12
13   B PIRÓG Paweł Z MARCHEWKA Artur 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:13
14   D CNOTA Jakub X KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11