V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-01-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-12 18:00 25 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOKSiR Czchów 5:13 tak
1   A NAGEL Nikodem W BACZ Andrzej 1:3 (8:11, 13:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B ZBYLUT Patryk X SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:1
3   C KRAS Nikodem Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 1:2
4   D KRAKOWSKI Sebastian Z NIEĆ Tomasz 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 5:11) 1:3
5   A ZBYLUT Patryk
KRAKOWSKI Sebastian
W BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
1:3 (9:11, 10:12, 15:13, 2:11) 1:4
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 7:11, 8:11) 1:5
7   A NAGEL Nikodem X SERAFIN Mateusz 0:3 (8:11, 1:11, 6:11) 1:6
8   B ZBYLUT Patryk W KOSTRZEWA Kacper 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 2:6
9   D KRAKOWSKI Sebastian Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 5:11, 12:14) 2:7
10   C KRAS Nikodem Z NIEĆ Tomasz 0:3 (7:11, 12:14, 9:11) 2:8
11   A NAGEL Nikodem Y KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:9
12   C KRAS Nikodem W KOSTRZEWA Kacper 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 2:10
13   B ZBYLUT Patryk Z NIEĆ Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 3:10
14   D KRAKOWSKI Sebastian X SERAFIN Mateusz 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) 3:11
15   A NAGEL Nikodem Z NIEĆ Tomasz 1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 12:14) 3:12
16   D KRAKOWSKI Sebastian W KOSTRZEWA Kacper 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 3:13
17   B ZBYLUT Patryk Y KANOWNIK Kajetan 3:0 (14:12, 11:7, 11:8) 4:13
18   C KRAS Nikodem X TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 5:13
2020-01-05 11:00 26 LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 4:14 tak
1   A KĄCKI Mateusz W SZMYD Zygmunt 0:3 (11:13, 4:11, 8:11) 0:1
2   B TROJAŃSKI Sebastian X KANIA Jan 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C KĄCKI Patryk Y PARA Eligiusz 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 0:3
4   D KLUBA Krzysztof Z KORUS Paweł 3:2 (11:6, 5:11, 7:11, 11:9, 11:6) 1:3
5   A BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
W SZMYD Zygmunt
KANIA Jan
0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 1:4
6   B KĄCKI Mateusz
TROJAŃSKI Sebastian
X PARA Eligiusz
KORUS Paweł
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 1:5
7   A KĄCKI Mateusz X KANIA Jan 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:9) 2:5
8   B TROJAŃSKI Sebastian W SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 2:6
9   D KLUBA Krzysztof Y PARA Eligiusz 0:3 (7:11, 4:11, 4:11) 2:7
10   C KĄCKI Patryk Z KORUS Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 2:8
11   A KĄCKI Mateusz Y PARA Eligiusz 3:2 (9:11, 11:3, 4:11, 11:9, 11:9) 3:8
12   C KĄCKI Patryk W SZMYD Zygmunt 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 3:9
13   B TROJAŃSKI Sebastian Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 3:10
14   D BABRAL Stanisław X KANIA Jan 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 3:11
15   A KĄCKI Mateusz Z KORUS Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:8) 4:11
16   D BABRAL Stanisław W SZMYD Zygmunt 0:3 (6:11, 1:11, 4:11) 4:12
17   B TROJAŃSKI Sebastian Y PARA Eligiusz 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 4:13
18   C KĄCKI Patryk X KANIA Jan 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 4:14
2020-01-07 18:00 27 UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7 tak
1   A DĄBROŚ Stanisław W WOLIŃSKI Radosław 3:1 (11:9, 15:13, 8:11, 11:8) 1:0
2   B SZCZEPAŃSKI Andrzej X TOBIASZ Andrzej 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 2:0
3   C CICH Adrian Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (14:12, 11:6, 8:11, 9:11, 11:9) 3:0
4   D OPIOŁA Tomasz Z RUSEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 4:0
5   A SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Oliwier
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (7:11, 8:11, 11:4, 10:12) 4:1
6   B DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
X WOLIŃSKI Radosław
CZUPRYNA Andrzej
3:1 (11:2, 11:5, 4:11, 11:6) 5:1
7   A DĄBROŚ Stanisław X TOBIASZ Andrzej 3:1 (11:7, 11:8, 11:13, 11:7) 6:1
8   B SZCZEPAŃSKI Andrzej W WOLIŃSKI Radosław 3:2 (11:8, 11:7, 3:11, 8:11, 11:6) 7:1
9   D OPIOŁA Tomasz Y CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:1
10   C CICH Adrian Z RUSEK Andrzej 3:1 (11:5, 11:6, 5:11, 11:9) 9:1
11   A MLECZKO Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 11:9, 9:11) 9:2
12   C GAJOWY Mateusz W WOLIŃSKI Radosław 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 9:3
13   B SZCZEPAŃSKI Andrzej Z WOLIŃSKI Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 10:3
14   D SZCZEPAŃSKI Oliwier X TOBIASZ Andrzej 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 6:11) 10:4
15   A MLECZKO Mateusz Z WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11) 10:5
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W WOLIŃSKI Radosław 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 6:11) 10:6
17   B SZCZEPAŃSKI Andrzej Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (5:11, 11:5, 11:8, 11:6) 11:6
18   C GAJOWY Mateusz X TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 11:7
2019-12-27 12:00 28 MOSiR Tuchów - TG „Sokół” Brzesko 5:13 tak
1   A STEFAN Igor W PIĘKOSZ Jakub 3:1 (11:5, 7:11, 11:7, 13:11) 1:0
2   B WŁODEK Krystian X RACHFAŁ Maciej 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 1:1
3   C FURMAŃSKI Robert Y NOWAK Dawid 2:3 (5:11, 11:8, 11:6, 4:11, 10:12) 1:2
4   D KOCOŁ Bartłomiej Z PIĘKOSZ Natalia 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A STEFAN Igor
FURMAŃSKI Robert
W PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 1:4
6   B KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
X PIĘKOSZ Natalia
RACHFAŁ Maciej
1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 5:11) 1:5
7   A STEFAN Igor X RACHFAŁ Maciej 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:6
8   B WŁODEK Krystian W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (11:8, 11:13, 3:11, 6:11) 1:7
9   D KOCOŁ Bartłomiej Y NOWAK Dawid 0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 1:8
10   C FURMAŃSKI Robert Z PIĘKOSZ Natalia 3:1 (13:11, 8:11, 11:5, 11:6) 2:8
11   A STEFAN Igor Y NOWAK Dawid 3:1 (14:12, 7:11, 11:7, 11:9) 3:8
12   C FURMAŃSKI Robert W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 8:11) 3:9
13   B WŁODEK Krystian Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:9, 13:11, 12:10) 4:9
14   D KOCOŁ Bartłomiej X RACHFAŁ Maciej 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 4:10
15   A STEFAN Igor Z PIĘKOSZ Natalia 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 5:10
16   D KOCOŁ Piotr W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 5:11
17   B WŁODEK Krystian Y NOWAK Dawid 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 5:12
18   C FURMAŃSKI Robert X RACHFAŁ Maciej 0:3 (3:11, 0:11, 4:11) 5:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.