V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-24
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-24 11:00 17 LUKS „Sobolik” Sobolów - MOKSiR Czchów 11:7 tak
1   A TROJAŃSKI Sebastian W BACZ Andrzej 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KĄCKI Mateusz X KANOWNIK Kajetan 3:1 (8:11, 11:1, 11:6, 12:10) 1:1
3   C RAJZER Krzysztof Y NIEĆ Andrzej 3:0 (11:5, 11:3, 11:1) 2:1
4   D BRATOWNIK Sebastian Z SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 9:11, 2:11) 2:2
5   A KLUBA Krzysztof
TROJAŃSKI Sebastian
W BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 13:11) 3:2
6   B RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
X NIEĆ Andrzej
SERAFIN Mateusz
2:3 (4:11, 11:4, 11:9, 12:14, 3:11) 3:3
7   A TROJAŃSKI Sebastian X KANOWNIK Kajetan 1:3 (11:6, 2:11, 3:11, 1:11) 3:4
8   B KĄCKI Mateusz W BACZ Andrzej 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:8) 4:4
9   D BRATOWNIK Sebastian Y NIEĆ Andrzej 3:2 (6:11, 11:5, 9:11, 11:8, 11:4) 5:4
10   C RAJZER Krzysztof Z SERAFIN Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 5:5
11   A TROJAŃSKI Sebastian Y NIEĆ Tomasz 3:1 (14:16, 11:7, 11:7, 11:7) 6:5
12   C RAJZER Krzysztof W BACZ Andrzej 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:9) 7:5
13   B KĄCKI Mateusz Z SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 8:5
14   D BRATOWNIK Sebastian X KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 9:5
15   A TROJAŃSKI Sebastian Z SERAFIN Mateusz 2:3 (15:17, 11:7, 8:11, 11:8, 6:11) 9:6
16   D BRATOWNIK Sebastian W BACZ Andrzej 3:1 (12:10, 11:13, 11:4, 11:3) 10:6
17   B KĄCKI Mateusz Y NIEĆ Tomasz 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:7) 11:6
18   C RAJZER Krzysztof X KANOWNIK Kajetan 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) 11:7
2019-11-24 11:00 18 LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 12:6 tak
1   A PODGÓRSKI Jan W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 1:0
2   B KORUS Paweł X KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 2:0
3   C KANIA Jan Y MARTYKA Bartłomiej 1:3 (11:6, 9:11, 3:11, 9:11) 2:1
4   D PARA Eligiusz Z ZBYLUT Patryk 1:3 (8:11, 5:11, 15:13, 2:11) 2:2
5   A PARA Eligiusz
KANIA Jan
W KRAKOWSKI Sebastian
KOBYLARCZYK Kacper
3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 3:2
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X ZBYLUT Patryk
MARTYKA Bartłomiej
0:3 (9:11, 12:14, 2:11) 3:3
7   A PODGÓRSKI Jan X KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:7, 11:1, 11:5) 4:3
8   B KORUS Paweł W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 5:3
9   D PARA Eligiusz Y MARTYKA Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 4:11) 5:4
10   C KANIA Jan Z ZBYLUT Patryk 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:7) 6:4
11   A PODGÓRSKI Jan Y MARTYKA Bartłomiej 0:3 (10:12, 5:11, 5:11) 6:5
12   C KANIA Jan W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 7:5
13   B KORUS Paweł Z ZBYLUT Patryk 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:2) 8:5
14   D PARA Eligiusz X KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 9:5
15   A PODGÓRSKI Jan Z ZBYLUT Patryk 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 7:11) 9:6
16   D PARA Eligiusz W KRAKOWSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 10:6
17   B KORUS Paweł Y MARTYKA Bartłomiej 3:2 (5:11, 5:11, 11:6, 12:10, 11:8) 11:6
18   C KANIA Jan X KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 12:6
2019-11-24 13:00 19 MOSiR Tuchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 3:15 tak
1   A STEFAN Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B CZELUŚNIAK Angelika X KRAWIEC Kamil 1:3 (4:11, 11:2, 5:11, 6:11) 0:2
3   C MARTYKA Igor Y WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 6:11) 0:3
4   D WŁODEK Krystian Z ZIMOWSKI Mateusz 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11) 0:4
5   A STEFAN Igor
CZELUŚNIAK Angelika
W TOBIASZ Andrzej
ZIMOWSKI Mateusz
2:3 (11:9, 9:11, 11:6, 10:12, 9:11) 0:5
6   B MARTYKA Igor
WŁODEK Krystian
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 9:11) 0:6
7   A STEFAN Igor X KRAWIEC Kamil 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:7
8   B CZELUŚNIAK Angelika W TOBIASZ Andrzej 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:8
9   D WŁODEK Krystian Y WOLIŃSKI Wojciech 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 0:9
10   C MARTYKA Igor Z ZIMOWSKI Mateusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 14:16, 11:8) 1:9
11   A STEFAN Igor Y WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:7) 2:9
12   C MARTYKA Igor W TOBIASZ Andrzej 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) 2:10
13   B CZELUŚNIAK Angelika Z ZIMOWSKI Mateusz 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 2:11
14   D KOCOŁ Piotr X KRAWIEC Kamil 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 2:12
15   A STEFAN Igor Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 14:12) 3:12
16   D KOCOŁ Piotr W TOBIASZ Andrzej 0:3 (4:11, 8:11, 2:11) 3:13
17   B CZELUŚNIAK Angelika Y WOLIŃSKI Wojciech 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 9:11) 3:14
18   C MARTYKA Igor X KRAWIEC Kamil 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11) 3:15
2019-11-23 10:00 20 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Sokół” Żabno 8:10 tak
1   A HAZIK Jakub W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (10:12, 9:11, 10:12) 0:1
2   B RACHFAŁ Maciej X MLECZKO Mateusz 3:1 (6:11, 11:8, 14:12, 12:10) 1:1
3   C PIĘKOSZ Jakub Y OPIOŁA Tomasz 1:3 (7:11, 9:11, 11:7, 9:11) 1:2
4   D PIĘKOSZ Wacław Z CICH Adrian 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 8:11, 8:11) 1:3
5   A HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Jakub
W OPIOŁA Tomasz
MLECZKO Mateusz
3:2 (9:11, 10:12, 11:6, 11:8, 11:5) 2:3
6   B PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
X DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 2:4
7   A HAZIK Jakub X MLECZKO Mateusz 3:1 (10:12, 11:2, 11:2, 11:4) 3:4
8   B RACHFAŁ Maciej W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 3:5
9   D PIĘKOSZ Wacław Y OPIOŁA Tomasz 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 4:5
10   C PIĘKOSZ Jakub Z CICH Adrian 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 11:5) 5:5
11   A HAZIK Jakub Y OPIOŁA Tomasz 3:2 (10:12, 11:2, 9:11, 11:7, 11:8) 6:5
12   C PIĘKOSZ Jakub W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 6:6
13   B RACHFAŁ Maciej Z CICH Adrian 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 6:7
14   D PIĘKOSZ Wacław X GAJOWY Mateusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 7:7
15   A HAZIK Jakub Z CICH Adrian 2:3 (11:5, 11:9, 9:11, 10:12, 10:12) 7:8
16   D PIĘKOSZ Wacław W DĄBROŚ Stanisław 2:3 (11:9, 11:7, 5:11, 9:11, 9:11) 7:9
17   B RACHFAŁ Maciej Y OPIOŁA Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 7:10
18   C PIĘKOSZ Jakub X GAJOWY Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.