V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-29
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-08 18:00 1 TG „Sokół” Brzesko - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12 tak
1   A PUT Maciej W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B NOWAK Dawid X NAGEL Kacper 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 4:11) 0:2
3   C PIĘKOSZ Jakub Y SIKOŃ Maciej 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 1:2
4   D RACHFAŁ Maciej Z KRAS Nikodem 3:1 (8:11, 11:4, 11:4, 11:5) 2:2
5   A PIĘKOSZ Wacław
RACHFAŁ Maciej
W MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
1:3 (7:11, 11:13, 11:4, 6:11) 2:3
6   B PIĘKOSZ Jakub
NOWAK Dawid
X SIKOŃ Maciej
KRAS Nikodem
3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:8, 11:7) 3:3
7   A PUT Maciej X NAGEL Kacper 2:3 (11:5, 5:11, 5:11, 11:7, 6:11) 3:4
8   B NOWAK Dawid W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 3:5
9   D RACHFAŁ Maciej Y SIKOŃ Maciej 3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 3:11, 11:6) 4:5
10   C PIĘKOSZ Jakub Z KRAS Nikodem 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 7:11) 4:6
11   A PUT Maciej Y SIKOŃ Maciej 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 8:11) 4:7
12   C PIĘKOSZ Jakub W MARTYKA Bartłomiej 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 4:8
13   B NOWAK Dawid Z KRAS Nikodem 3:1 (6:11, 11:6, 11:9, 11:6) 5:8
14   D RACHFAŁ Maciej X NAGEL Kacper 1:3 (11:3, 9:11, 8:11, 7:11) 5:9
15   A PUT Maciej Z KRAS Nikodem 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 6:9
16   D RACHFAŁ Maciej W MARTYKA Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 9:11) 6:10
17   B NOWAK Dawid Y SIKOŃ Maciej 1:3 (3:11, 9:11, 11:2, 12:14) 6:11
18   C PIĘKOSZ Jakub X NAGEL Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 6:12
2019-09-29 13:00 2 MOSiR Tuchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 0:18 tak
1   A FURMAŃSKI Robert W SZMYD Zygmunt 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B STEFAN Igor X KANIA Jan 0:3 (3:11, 8:11, 10:12) 0:2
3   C KOCOŁ Bartłomiej Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 0:3
4   D WŁODEK Krystian Z KORUS Paweł 0:3 (7:11, 3:11, 3:11) 0:4
5   A STEFAN Igor
MARTYKA Igor
W PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 0:5
6   B DAMIAN Janusz
FURMAŃSKI Robert
X SZMYD Zygmunt
KANIA Jan
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A FURMAŃSKI Robert X KANIA Jan 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 0:7
8   B STEFAN Igor W SZMYD Zygmunt 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 0:8
9   D WŁODEK Krystian Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 0:9
10   C KOCOŁ Bartłomiej Z KORUS Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:10
11   A FURMAŃSKI Robert Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (3:11, 5:11, 10:12) 0:11
12   C MARTYKA Igor W SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:12
13   B STEFAN Igor Z KORUS Paweł 2:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:7, 10:12) 0:13
14   D WŁODEK Krystian X KANIA Jan 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 0:14
15   A FURMAŃSKI Robert Z KORUS Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 0:15
16   D WŁODEK Krystian W SZMYD Zygmunt 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 0:16
17   B KOCOŁ Piotr Y PODGÓRSKI Jan 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 0:17
18   C MARTYKA Igor X KANIA Jan 0:3 (9:11, 5:11, 8:11) 0:18
2019-09-29 11:00 3 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3 tak
1   A TOBIASZ Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:7) 1:0
2   B RUSEK Andrzej X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 2:0
3   C KRAWIEC Kamil Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 3:0
4   D WOLIŃSKI Wojciech Z KLUBA Krzysztof 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:6) 4:0
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 5:0
6   B WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
X RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
1:3 (10:12, 7:11, 11:6, 7:11) 5:1
7   A TOBIASZ Andrzej X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 6:1
8   B RUSEK Andrzej W KĄCKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 7:1
9   D WOLIŃSKI Wojciech Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 8:1
10   C KRAWIEC Kamil Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) 9:1
11   A TOBIASZ Andrzej Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) 10:1
12   C KRAWIEC Kamil W KĄCKI Mateusz 2:3 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 15:17) 10:2
13   B RUSEK Andrzej Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:1, 11:1, 11:7) 11:2
14   D WOLIŃSKI Wojciech X RAJZER Krzysztof 3:2 (11:4, 16:18, 6:11, 11:4, 12:10) 12:2
15   A TOBIASZ Andrzej Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:8) 13:2
16   D WOLIŃSKI Wojciech W KĄCKI Mateusz 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 9:11) 13:3
17   B RUSEK Andrzej Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) 14:3
18   C KRAWIEC Kamil X RAJZER Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) 15:3
2019-09-26 18:00 4 UKS „Sokół” Żabno - MOKSiR Czchów 12:6
1   A OPIOŁA Tomasz W SERAFIN Mateusz 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 1:0
2   B CICH Adrian X KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 2:0
3   C MLECZKO Mateusz Y BACZ Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 13:15) 2:1
4   D KIJOWSKI Jan Z BRZĘK Patrycja 3:2 (4:11, 12:10, 11:6, 8:11, 11:9) 3:1
5   A OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
W BACZ Andrzej
KANOWNIK Kajetan
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 4:1
6   B CICH Adrian
KIJOWSKI Jan
X BRZĘK Patrycja
SERAFIN Mateusz
3:0 (11:6, 11:8, 13:11) 5:1
7   A OPIOŁA Tomasz X KANOWNIK Kajetan 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) 6:1
8   B CICH Adrian W SERAFIN Mateusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 7:1
9   D KIJOWSKI Jan Y BACZ Andrzej 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 8:11) 7:2
10   C MLECZKO Mateusz Z BRZĘK Patrycja 3:1 (15:13, 9:11, 11:8, 11:8) 8:2
11   A OPIOŁA Tomasz Y BACZ Andrzej 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 9:2
12   C MLECZKO Mateusz W SERAFIN Mateusz 0:3 (9:11, 12:14, 8:11) 9:3
13   B CICH Adrian Z BRZĘK Patrycja 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 10:3
14   D GAJOWY Mateusz X KANOWNIK Kajetan 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 10:4
15   A SZCZEPAŃSKI Andrzej Z BRZĘK Patrycja 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 11:4
16   D GAJOWY Mateusz W SERAFIN Mateusz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 11:5
17   B CICH Adrian Y BACZ Andrzej 3:0 (11:9, 11:8, 14:12) 12:5
18   C SZCZEPAŃSKI Oliwier X KANOWNIK Kajetan 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 12:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy