V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-05 18:00 25 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
1   A KOLASA Dawid W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 1:0
2   B KOLASA Iwona X GNIADEK Piotr 2:3 (13:11, 11:13, 11:13, 11:9, 8:11) 1:1
3   C KAMIŃSKA Martyna Y KORCZAK Natasza 0:3 (2:11, 9:11, 6:11) 1:2
4   D KUNKA Aleksandra Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 14:16) 1:3
5   A KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
X KORCZAK Natasza
JACHYMIAK Krzysztof
3:1 (3:11, 11:8, 11:7, 11:6) 2:4
7   A KOLASA Dawid X GNIADEK Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 3:4
8   B KOLASA Iwona W MRUGAŁA Jan 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 3:5
9   D KUNKA Aleksandra Y KORCZAK Natasza 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 3:6
10   C KAMIŃSKA Martyna Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 10:12) 3:7
11   A KOLASA Dawid Y KORCZAK Natasza 3:2 (6:11, 8:11, 12:10, 11:1, 11:9) 4:7
12   C KAMIŃSKA Martyna W MRUGAŁA Jan 0:3 (5:11, 1:11, 7:11) 4:8
13   B KOLASA Iwona Z LEŚNY Paweł 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 11:5) 5:8
14   D KUNKA Aleksandra X GNIADEK Piotr 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 4:11) 5:9
2019-11-08 17:00 26 KS „Unia” Naprawa - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A JĘDRAL Robert W KACHEL Jan 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz X GRAJNY Piotr 3:1 (11:8, 11:5, 6:11, 11:9) 1:1
3   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Y KACHEL Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 2:1
4   D KOWALCZYK Marek Z BANAŚ Jan 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 2:2
5   A KOWALCZYK Marek
MOŻDŻEŃ Arkadiusz
W GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 2:3
6   B JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) 2:4
7   A JĘDRAL Robert X GRAJNY Piotr 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 7:11) 2:5
8   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz W KACHEL Jan 2:3 (11:13, 11:8, 15:13, 6:11, 7:11) 2:6
9   D KOWALCZYK Marek Y KACHEL Piotr 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 12:10, 6:11) 2:7
10   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Z BANAŚ Jan 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:8) 3:7
11   A JĘDRAL Robert Y KACHEL Piotr 0:3 (10:12, 14:16, 5:11) 3:8
12   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz W KACHEL Jan 1:3 (10:12, 12:10, 7:11, 9:11) 3:9
13   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz Z BANAŚ Jan 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:8) 4:9
14   D KOWALCZYK Bartosz X GRAJNY Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 4:10
2019-11-08 18:00 27 KS „Gorce” Nowy Targ V - LKS „Victoria” Nidek 3:11
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2019-11-09 14:00 28 MKS „Skawa” Wadowice III - „Power Rangers” Czarny Dunajec
2019-11-08 18:00 29 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 12:2
1   A MORAWETZ Krzysztof W LECH Maja 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 8:11) 0:1
2   B MOTYKA Janusz X MARDUŁA Mateusz 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:9) 1:1
3   C ORLIKOWSKI Sebastian Y KLAG Franciszek 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 2:1
4   D WOJAS Wojciech Z MROCZKA Alicja 3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 12:10) 3:1
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
ORLIKOWSKI Sebastian
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:2, 11:9, 14:12) 4:1
6   B WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
X MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:7, 12:10) 5:1
7   A MORAWETZ Krzysztof X MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:2, 11:3) 6:1
8   B MOTYKA Janusz W LECH Maja 3:1 (11:13, 11:4, 11:9, 11:5) 7:1
9   D WOJAS Wojciech Y KLAG Franciszek 1:3 (3:11, 7:11, 12:10, 10:12) 7:2
10   C ORLIKOWSKI Sebastian Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 8:2
11   A MORAWETZ Krzysztof Y KLAG Franciszek 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 9:2
12   C ORLIKOWSKI Sebastian W LECH Maja 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:5) 10:2
13   B MOTYKA Janusz Z MROCZKA Alicja 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 11:2
14   D WOJAS Wojciech X MARDUŁA Mateusz 3:2 (8:11, 3:11, 11:2, 11:6, 11:7) 12:2
2019-11-08 18:00 30 KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12
1   A PLACEK Dominik W KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B POCHOPIEŃ Michał X PITALA Stanisław 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) 1:1
3   C PIETRAŃCZYK Jacek Y GODAWSKI Dariusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 2:1
4   D BRYŁA Rafał Z CAPUTA Henryk 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 2:2
5   A BRYŁA Rafał
PLACEK Dominik
W KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
0:3 (2:11, 7:11, 10:12) 2:3
6   B PIETRAŃCZYK Jacek
POCHOPIEŃ Michał
X CAPUTA Henryk
PITALA Stanisław
1:3 (6:11, 11:7, 7:11, 5:11) 2:4
7   A PLACEK Dominik X PITALA Stanisław 0:3 (4:11, 2:11, 5:11) 2:5
8   B POCHOPIEŃ Michał W KOWALCZYK Grzegorz 2:3 (6:11, 7:11, 11:8, 13:11, 5:11) 2:6
9   D BRYŁA Rafał Y GODAWSKI Dariusz 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:7
10   C PIETRAŃCZYK Jacek Z CAPUTA Henryk 1:3 (11:7, 3:11, 8:11, 10:12) 2:8
11   A PLACEK Dominik Y GODAWSKI Dariusz 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) 2:9
12   C PIETRAŃCZYK Jacek W KOWALCZYK Grzegorz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 2:10
13   B POCHOPIEŃ Michał Z CAPUTA Henryk 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 9:11) 2:11
14   D BRYŁA Rafał X PITALA Stanisław 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 8:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy