V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-25
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-12 18:00 19 KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Skawa” Wadowice III 7:7
1   A LEŚNY Paweł W GAŁUSZKA Paweł 1:3 (7:11, 11:7, 2:11, 7:11) 0:1
2   B GNIADEK Piotr X MACIEJCZYK Paweł 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:3, 6:11) 0:2
3   C MRUGAŁA Jan Y WCISŁO Patryk 3:1 (12:10, 11:8, 14:16, 11:6) 1:2
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z ZAJDA Bartłomiej 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:8) 2:2
5   A JACHYMIAK Krzysztof
LEŚNY Paweł
W WCISŁO Patryk
ZAJDA Bartłomiej
1:3 (11:9, 8:11, 2:11, 3:11) 2:3
6   B GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
X GAŁUSZKA Paweł
MACIEJCZYK Paweł
1:3 (5:11, 7:11, 11:6, 8:11) 2:4
7   A LEŚNY Paweł X MACIEJCZYK Paweł 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 2:5
8   B GNIADEK Piotr W GAŁUSZKA Paweł 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 4:11) 2:6
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:9, 11:3, 11:2) 3:6
10   C MRUGAŁA Jan Z ZAJDA Bartłomiej 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:5) 4:6
11   A LEŚNY Paweł Y WCISŁO Patryk 3:1 (6:11, 12:10, 11:3, 11:7) 5:6
12   C MRUGAŁA Jan W GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:2, 12:10, 11:9) 6:6
13   B GNIADEK Piotr Z ZAJDA Bartłomiej 3:1 (9:11, 11:7, 11:4, 11:8) 7:6
14   D JACHYMIAK Krzysztof X MACIEJCZYK Paweł 2:3 (6:11, 11:8, 8:11, 11:8, 5:11) 7:7
2019-10-25 18:00 20 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
1   A KACHEL Jan W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 2:0
3   C BANAŚ Jan Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:7, 11:5, 11:1) 3:0
4   D KACHEL Piotr Z KUROS Antoni 3:1 (8:11, 11:5, 16:14, 12:10) 4:0
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 5:0
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 6:0
7   A KACHEL Jan X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 7:0
8   B GRAJNY Piotr W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:1, 11:6, 11:3) 8:0
9   D KACHEL Piotr Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 9:0
10   C BANAŚ Jan Z KUROS Antoni 2:3 (11:6, 14:16, 9:11, 11:6, 9:11) 9:1
11   A KACHEL Jan Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:2, 11:2, 11:5) 10:1
12   C BANAŚ Jan W CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) 11:1
13   B GRAJNY Piotr Z KUROS Antoni 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 12:1
14   D KACHEL Piotr X ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 13:1
2019-10-25 18:00 21 LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ IV 13:1
1   A SKRZYPIEC Dawid W LECH Maja 3:1 (11:9, 11:6, 8:11, 11:7) 1:0
2   B NOWAK Łukasz X MROCZKA Alicja 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 2:0
3   C SZEMIK Krzysztof Y KLAG Franciszek 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:8) 3:0
4   D HOLCMAN Zbigniew Z MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 4:0
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W MROCZKA Alicja
LECH Maja
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 5:0
6   B NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
X KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
3:0 (11:4, 11:8, 11:8) 6:0
7   A SKRZYPIEC Dawid X MROCZKA Alicja 2:3 (11:4, 11:1, 7:11, 9:11, 8:11) 6:1
8   B NOWAK Łukasz W LECH Maja 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:6) 7:1
9   D HOLCMAN Zbigniew Y KLAG Franciszek 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:4) 8:1
10   C SZEMIK Krzysztof Z MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 9:1
11   A SKRZYPIEC Dawid Y KLAG Franciszek 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 11:7) 10:1
12   C SZEMIK Krzysztof W LECH Maja 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 11:1
13   B NOWAK Łukasz Z MARDUŁA Mateusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:2) 12:1
14   D BIZOŃ Stefan X MROCZKA Alicja 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 13:1
2019-10-25 17:00 22 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Turbacz” Mszana Dolna 6:8
1   A WŁODEK Sławomir W PITALA Stanisław 1:3 (10:12, 14:12, 10:12, 9:11) 0:1
2   B PALENIK Jerzy X SURMA Mariusz 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:5) 1:1
3   C BODZIONY Grzegorz Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 2:1
4   D LITWIAK Tadeusz Z KOWALCZYK Grzegorz 3:0 (12:10, 11:4, 11:8) 3:1
5   A BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
W CAPUTA Henryk
SURMA Mariusz
1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 4:11) 3:2
6   B WŁODEK Sławomir
PALENIK Jerzy
X KOWALCZYK Grzegorz
GODAWSKI Dariusz
1:3 (10:12, 12:10, 9:11, 8:11) 3:3
7   A BANDYK Katarzyna X SURMA Mariusz 0:3 (0:11, 1:11, 8:11) 3:4
8   B PALENIK Jerzy W PITALA Stanisław 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 7:11) 3:5
9   D LITWIAK Tadeusz Y CAPUTA Henryk 3:1 (9:11, 12:10, 11:9, 11:8) 4:5
10   C BODZIONY Grzegorz Z KOWALCZYK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 5:5
11   A BANDYK Katarzyna Y CAPUTA Henryk 1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 7:11) 5:6
12   C BODZIONY Grzegorz W PITALA Stanisław 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 5:7
13   B PALENIK Jerzy Z GODAWSKI Dariusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:5) 6:7
14   D LITWIAK Tadeusz X SURMA Mariusz 0:3 (5:11, 12:14, 8:11) 6:8
2019-10-25 17:00 23 KS „Unia” Naprawa - KTS „Victoria” Spytkowice III 14:0
1   A JĘDRAL Robert W STUDNICKA Anna 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 1:0
2   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz X BRYŁA Rafał 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 2:0
3   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:0, 11:7, 11:5) 3:0
4   D TYMAŃSKI Radosław Z PLACEK Dominik 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 4:0
5   A JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 5:0
6   B MOŻDŻEŃ Arkadiusz
TYMAŃSKI Radosław
X STUDNICKA Anna
PLACEK Dominik
3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:4) 6:0
7   A JĘDRAL Robert X BRYŁA Rafał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 7:0
8   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz W STUDNICKA Anna 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 8:0
9   D TYMAŃSKI Radosław Y BOBAK Mikołaj 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 8:11, 11:4) 9:0
10   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz Z PLACEK Dominik 3:0 (11:1, 11:6, 11:1) 10:0
11   A JĘDRAL Robert Y BOBAK Mikołaj 3:0 (11:5, 11:5, 12:10) 11:0
12   C MOŻDŻEŃ Arkadiusz W STUDNICKA Anna 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 12:0
13   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz Z PLACEK Dominik 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 13:0
14   D TYMAŃSKI Radosław X BRYŁA Rafał 3:2 (8:11, 12:10, 11:4, 11:13, 12:10) 14:0
2019-10-25 18:00 24 UKS „Tornado” Waksmund - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 7:7
1   A KOLASA Dawid W MORAWETZ Krzysztof 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 12:10) 1:0
2   B KOLASA Iwona X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C KAMIŃSKA Martyna Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 2:1
4   D KUNKA Aleksandra Z WOJAS Wojciech 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) 2:2
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W WOJAS Wojciech
MORAWETZ Krzysztof
1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 9:11) 2:3
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MOTYKA Janusz
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 2:4
7   A KOLASA Dawid X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (11:13, 7:11, 7:11) 2:5
8   B KOLASA Iwona W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 3:5
9   D KUNKA Aleksandra Y MOTYKA Janusz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 7:11) 3:6
10   C KAMIŃSKA Martyna Z WOJAS Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 4:6
11   A KOLASA Dawid Y MOTYKA Janusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 5:6
12   C KAMIŃSKA Martyna W MORAWETZ Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 6:6
13   B KOLASA Iwona Z WOJAS Wojciech 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:3) 7:6
14   D KUNKA Aleksandra X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (2:11, 5:11, 11:13) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy