V liga rejon Nowy Targ
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-30 18:00 1 TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11
1   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W KORCZAK Natasza 3:0 (11:5, 11:4, 11:9) 1:0
2   B OBRZUT Włodzimierz X JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 5:11) 1:1
3   C WOJAS Wojciech Y GNIADEK Piotr 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) 1:2
4   D MOTYKA Janusz Z MRUGAŁA Jan 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 1:3
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
OBRZUT Włodzimierz
W GNIADEK Piotr
MRUGAŁA Jan
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 1:4
6   B MOTYKA Janusz
WOJAS Wojciech
X KORCZAK Natasza
JACHYMIAK Krzysztof
1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 6:11) 1:5
7   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:3) 2:5
8   B OBRZUT Włodzimierz W KORCZAK Natasza 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 3:5
9   D MOTYKA Janusz Y GNIADEK Piotr 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 3:6
10   C WOJAS Wojciech Z MRUGAŁA Jan 2:3 (10:12, 11:9, 13:15, 11:4, 8:11) 3:7
11   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Y GNIADEK Piotr 2:3 (11:13, 11:8, 8:11, 11:7, 8:11) 3:8
12   C WOJAS Wojciech W KORCZAK Natasza 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 3:9
13   B OBRZUT Włodzimierz Z MRUGAŁA Jan 1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11) 3:10
14   D MOTYKA Janusz X JACHYMIAK Krzysztof 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:8, 6:11) 3:11
2019-10-09 18:00 2 KTS „Victoria” Spytkowice III - ULKS „Lachowice” II 0:14
1   A STUDNICKA Anna W KACHEL Jan 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X GRAJNY Piotr 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:2
3   C BOBAK Mikołaj Y BANAŚ Jan 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 0:3
4   D BRYŁA Rafał Z KACHEL Piotr 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A BOBAK Mikołaj
BRYŁA Rafał
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 0:5
6   B STUDNICKA Anna
PIETRAŃCZYK Jacek
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
2:3 (11:6, 12:14, 6:11, 11:9, 3:11) 0:6
7   A STUDNICKA Anna X GRAJNY Piotr 1:3 (8:11, 5:11, 11:3, 4:11) 0:7
8   B PIETRAŃCZYK Jacek W KACHEL Jan 2:3 (4:11, 11:8, 11:6, 8:11, 7:11) 0:8
9   D BRYŁA Rafał Y BANAŚ Jan 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 0:9
10   C BOBAK Mikołaj Z KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:10
11   A STUDNICKA Anna Y BANAŚ Jan 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 9:11) 0:11
12   C BOBAK Mikołaj W KACHEL Jan 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 0:12
13   B PIETRAŃCZYK Jacek Z KACHEL Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 16:14, 4:11, 14:16) 0:13
14   D BRYŁA Rafał X GRAJNY Piotr 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 0:14
2019-09-27 18:00 3 LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 12:2
1   A SKRZYPIEC Dawid W KOLASA Dawid 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 12:10) 1:0
2   B SZEMIK Krzysztof X KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 2:0
3   C NOWAK Łukasz Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:0
4   D HOLCMAN Zbigniew Z KOLASA Iwona 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:8) 4:0
5   A SZEMIK Krzysztof
SKRZYPIEC Dawid
W KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 5:0
6   B NOWAK Łukasz
HOLCMAN Zbigniew
X KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 6:0
7   A SKRZYPIEC Dawid X KAMIŃSKA Martyna 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:3) 7:0
8   B SZEMIK Krzysztof W KOLASA Dawid 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 8:0
9   D HOLCMAN Zbigniew Y KUNKA Aleksandra 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:6) 9:0
10   C NOWAK Łukasz Z KOLASA Iwona 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 10:0
11   A ZOŃ Bartosz Y KUNKA Aleksandra 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 8:11, 6:11) 10:1
12   C NOWAK Łukasz W KOLASA Dawid 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 11:1
13   B SZEMIK Krzysztof Z KOLASA Iwona 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 12:1
14   D GIBAS Piotr X KAMIŃSKA Martyna 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 12:2
2019-10-07 19:00 4 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Unia” Naprawa 8:6
1   A PSHENOV Viktor W JĘDRAL Robert 2:3 (11:5, 2:11, 3:11, 12:10, 7:11) 0:1
2   B BODZIONY Grzegorz X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 11:8) 1:1
3   C PALENIK Jerzy Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 2:1
4   D LITWIAK Tadeusz Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:4, 11:4, 11:1) 3:1
5   A PSHENOV Viktor
PALENIK Jerzy
W JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
2:3 (12:10, 9:11, 5:11, 11:4, 12:14) 3:2
6   B BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
X MOŻDŻEŃ Arkadiusz
TYMAŃSKI Radosław
2:3 (8:11, 11:7, 9:11, 11:5, 6:11) 3:3
7   A PSHENOV Viktor X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (12:10, 11:3, 7:11, 11:5) 4:3
8   B BODZIONY Grzegorz W JĘDRAL Robert 0:3 (7:11, 0:11, 5:11) 4:4
9   D LITWIAK Tadeusz Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 3:1 (11:9, 14:12, 8:11, 11:9) 5:4
10   C PALENIK Jerzy Z TYMAŃSKI Radosław 3:0 (11:7, 11:1, 11:9) 6:4
11   A WINIARSKI Adam Y MOŻDŻEŃ Arkadiusz 0:3 (4:11, 10:12, 4:11) 6:5
12   C PALARZ Jan W JĘDRAL Robert 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 6:6
13   B BANDYK Katarzyna Z TYMAŃSKI Radosław 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:8) 7:6
14   D WŁODEK Sławomir X KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:2 (6:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:8) 8:6
2019-09-27 18:00 5 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ IV 0:14
1   A KUROS Antoni W MARDUŁA Mateusz 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B KOWALCZYK Bartosz X LECH Maja 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y MROCZKA Alicja 0:3 (8:11, 9:11, 4:11) 0:3
4   D CZYSZCZOŃ Robert Z KLAG Franciszek 2:3 (11:9, 13:11, 3:11, 8:11, 4:11) 0:4
5   A KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
W MROCZKA Alicja
LECH Maja
0:3 (5:11, 5:11, 11:13) 0:5
6   B CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
X KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 0:6
7   A KUROS Antoni X LECH Maja 0:3 (4:11, 11:13, 4:11) 0:7
8   B KOWALCZYK Bartosz W MARDUŁA Mateusz 0:3 (3:11, 3:11, 9:11) 0:8
9   D CZYSZCZOŃ Robert Y MROCZKA Alicja 0:3 (5:11, 5:11, 1:11) 0:9
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z KLAG Franciszek 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:10
11   A KUROS Antoni Y PIETRUSZYŃSKA Natasza 2:3 (8:11, 11:7, 11:9, 8:11, 9:11) 0:11
12   C ŻÓŁTEK Daniel W MARDUŁA Mateusz 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 6:11) 0:12
13   B KOWALCZYK Bartosz Z KLAG Franciszek 2:3 (9:11, 11:4, 5:11, 11:8, 7:11) 0:13
14   D CZYSZCZOŃ Robert X GALICA Mateusz 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) 0:14
2019-09-28 14:00 6 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11
1   A WCISŁO Patryk W CAPUTA Henryk 1:3 (11:8, 11:13, 7:11, 5:11) 0:1
2   B KUBERA Dawid X GODAWSKI Dariusz 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C KRUPA Magdalena Y ŁABĘCKI Jarosław 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:3
4   D GAŁUSZKA Paweł Z PITALA Stanisław 3:2 (8:11, 11:13, 13:11, 11:9, 11:9) 1:3
5   A GAŁUSZKA Paweł
WCISŁO Patryk
W GODAWSKI Dariusz
JANIA Stanisław
3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 10:12, 11:6) 2:3
6   B KUBERA Dawid
KRUPA Magdalena
X CAPUTA Henryk
ŁABĘCKI Jarosław
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 2:4
7   A WCISŁO Patryk X GODAWSKI Dariusz 0:3 (1:11, 6:11, 9:11) 2:5
8   B KUBERA Dawid W CAPUTA Henryk 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 2:6
9   D GAŁUSZKA Paweł Y ŁABĘCKI Jarosław 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 9:11) 2:7
10   C KRUPA Magdalena Z PITALA Stanisław 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 7:11) 2:8
11   A WCISŁO Patryk Y ŁABĘCKI Jarosław 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:9
12   C KRUPA Magdalena W CAPUTA Henryk 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 2:10
13   B KUBERA Dawid Z JANIA Stanisław 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 2:11
14   D GAŁUSZKA Paweł X GODAWSKI Dariusz 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 9:11, 11:4) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy