IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-18 11:00 61 UKS „Zarabie” Myślenice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 3:11 tak
1   A KUZIO Waldemar W WĄSIK Marcin 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 1:0
2   B DŹWIG Andrzej X SZURLEJ Kacper 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 3:11) 1:1
3   C NALEPA Maciej Y MRUGAŁA Bartłomiej 3:2 (6:11, 11:9, 11:8, 6:11, 11:8) 2:1
4   D CZYŻYCKI Bogdan Z KLAG Wiktor 1:3 (5:11, 7:11, 12:10, 5:11) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 2:3
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:8, 11:9, 4:11, 5:11, 8:11) 2:4
7   A KUZIO Waldemar X SZURLEJ Kacper 1:3 (11:13, 9:11, 11:7, 3:11) 2:5
8   B DŹWIG Andrzej W WĄSIK Marcin 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 10:12) 2:6
9   D STALMACH Zbigniew Y MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:8, 5:11) 2:7
10   C NALEPA Maciej Z KLAG Wiktor 2:3 (11:8, 5:11, 12:10, 11:13, 7:11) 2:8
11   A KUZIO Waldemar Y KOWALCZYK Michał 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:3) 3:8
12   C NALEPA Maciej W WĄSIK Marcin 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 3:11) 3:9
13   B DŹWIG Andrzej Z KLAG Wiktor 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 3:10
14   D STALMACH Zbigniew X SZURLEJ Kacper 2:3 (6:11, 7:11, 11:7, 11:9, 9:11) 3:11
2020-01-17 18:00 62 TKS „Opoka” Trzebinia - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 tak
1   A ŚWIRK Robert W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:1, 11:9, 12:10) 1:0
2   B KOPCZYK Adrian X PIĄSTKA Michał 3:1 (11:9, 6:11, 11:2, 11:5) 2:0
3   C BAŁUSZEK Kamil Y BRUZDA Rafał 1:3 (8:11, 15:17, 14:12, 6:11) 2:1
4   D KOPACZ Paweł Z KOLIŃSKI Witold 2:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:9, 9:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:2 (11:5, 11:4, 8:11, 12:14, 13:11) 3:2
6   B BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
X KURCZYNA Łukasz
KOLIŃSKI Witold
3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 4:2
7   A ŚWIRK Robert X PIĄSTKA Michał 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 5:2
8   B KOPCZYK Adrian W KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:5, 9:11, 13:11, 14:16, 6:11) 5:3
9   D KOPACZ Paweł Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:5) 6:3
10   C BAŁUSZEK Kamil Z KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 7:3
11   A ŚWIRK Robert Y BRUZDA Rafał 3:0 (11:9, 13:11, 11:8) 8:3
12   C BAŁUSZEK Kamil W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 9:3
13   B KOPCZYK Adrian Z KOLIŃSKI Witold 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) 10:3
14   D KOPACZ Paweł X PIĄSTKA Michał 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) 11:3
2019-09-27 18:00 63 KTS „Victoria” Spytkowice I - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 tak
1   A CHOJNA Dawid W MUCHA Daniel 3:2 (6:11, 11:7, 11:6, 3:11, 11:7) 1:0
2   B WARMUZ Kamil X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:3, 13:11) 2:0
3   C MAMOŃ Wojciech Y BOBAK Piotr 3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:6) 3:0
4   D GRONDALCZYK Adrian Z BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 4:0
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
2:3 (11:8, 11:13, 11:8, 8:11, 9:11) 4:1
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X BOBAK Jacek
MUCHA Daniel
2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 8:11, 8:11) 4:2
7   A CHOJNA Dawid X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 5:2
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W MUCHA Daniel 3:0 (11:7, 11:9, 14:12) 6:2
9   D GRONDALCZYK Adrian Y BOBAK Piotr 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) 7:2
10   C MAMOŃ Wojciech Z BOBAK Jacek 3:0 (16:14, 11:5, 11:6) 8:2
11   A CHOJNA Dawid Y BOBAK Piotr 3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:8) 9:2
12   C MAMOŃ Wojciech W MUCHA Daniel 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 14:12) 10:2
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z BOBAK Jacek 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 11:2
14   D GRONDALCZYK Adrian X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 12:2
2020-01-15 18:00 64 MKS Centrum Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 7:7 tak
1   A ZAJĄC Jacek W BOCHENEK Mariusz 3:2 (12:10, 9:11, 8:11, 11:2, 14:12) 1:0
2   B PASIECZNY Jan X DYMEK Michał 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:2) 2:0
3   C PACYNA Dariusz Y BIEL Jakub 2:3 (12:10, 11:6, 8:11, 4:11, 9:11) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) 3:1
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
2:3 (12:10, 4:11, 10:12, 11:6, 6:11) 3:2
6   B PASIECZNY Jan
ZAJĄC Jacek
X DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
3:2 (6:11, 11:3, 8:11, 12:10, 11:6) 4:2
7   A ZAJĄC Jacek X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 7:11, 3:11, 4:11) 4:3
8   B PASIECZNY Jan W BOCHENEK Mariusz 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 6:11) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y BIEL Jakub 1:3 (9:11, 5:11, 11:6, 8:11) 4:5
10   C PACYNA Dariusz Z MIKRUT Jakub 3:2 (12:10, 5:11, 15:17, 11:7, 11:5) 5:5
11   A ZAJĄC Jacek Y BIEL Jakub 2:3 (6:11, 9:11, 11:7, 11:4, 12:14) 5:6
12   C PACYNA Dariusz W BOCHENEK Mariusz 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 11:9, 7:11) 5:7
13   B PASIECZNY Jan Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 6:7
14   D RAJTAR Marek X DYMEK Michał 3:2 (11:4, 8:11, 10:12, 11:9, 11:9) 7:7
2020-01-15 19:00 65 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A NOWICKI Marek W CHODACKI Marcin 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B SZELEST Jacek X SZCZEBAK Jerzy 3:2 (9:11, 12:10, 11:3, 8:11, 11:6) 1:1
3   C BODZIONY Mateusz Y LELEK Paweł 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:9) 2:1
4   D DĄBROWSKI Damian Z OPYD Artur 3:2 (11:6, 12:10, 10:12, 13:15, 11:5) 3:1
5   A SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
W OPYD Artur
CHODACKI Marcin
0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 3:2
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 13:11) 4:2
7   A NOWICKI Marek X SZCZEBAK Jerzy 3:2 (8:11, 14:12, 11:7, 8:11, 11:6) 5:2
8   B JEDYNAK Damian W CHODACKI Marcin 1:3 (11:9, 11:13, 8:11, 11:13) 5:3
9   D DĄBROWSKI Damian Y LELEK Paweł 2:3 (11:9, 11:3, 8:11, 12:14, 8:11) 5:4
10   C BODZIONY Mateusz Z OPYD Artur 1:3 (13:11, 7:11, 14:16, 3:11) 5:5
11   A NOWICKI Marek Y LELEK Paweł 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:9) 6:5
12   C BODZIONY Mateusz W CHODACKI Marcin 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:8) 7:5
13   B JEDYNAK Damian Z OPYD Artur 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 7:6
14   D DĄBROWSKI Damian X SZCZEBAK Jerzy 3:1 (11:5, 11:4, 9:11, 11:6) 8:6
2020-01-19 14:30 66 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Skawa” Wadowice II 12:2 tak
1   A TOMSIA Sławomir W WODNIAK Kamil 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 13:15) 0:1
2   B PACIA Bartłomiej X RUPA Robert 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:4) 1:1
3   C ŁASKAWIEC Jakub Y KRUPA Cezary 3:1 (10:12, 11:4, 12:10, 12:10) 2:1
4   D SKOTNICZNY Rafał Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 3:1
5   A TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
W WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
3:1 (15:13, 7:11, 11:8, 11:7) 4:1
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X RUPA Robert
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:1 (11:7, 10:12, 11:4, 11:5) 5:1
7   A TOMSIA Sławomir X RUPA Robert 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 6:1
8   B PACIA Bartłomiej W WODNIAK Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 7:1
9   D SKOTNICZNY Rafał Y KRUPA Cezary 3:0 (11:3, 11:1, 11:9) 8:1
10   C ŁASKAWIEC Jakub Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:2 (9:11, 12:10, 5:11, 11:6, 12:10) 9:1
11   A TOMSIA Sławomir Y KRUPA Cezary 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:7) 10:1
12   C ŁASKAWIEC Jakub W WODNIAK Kamil 3:2 (5:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:6) 11:1
13   B BALIK Robert Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 2:3 (5:11, 5:11, 11:7, 11:9, 12:14) 11:2
14   D SKOTNICZNY Rafał X GAŁUSZKA Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.