IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-11 11:00 55 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 11:3 tak
1   A WĄSIK Marcin W KURCZYNA Łukasz 3:1 (7:11, 11:3, 11:2, 11:5) 1:0
2   B MRUGAŁA Bartłomiej X BRUZDA Rafał 2:3 (13:11, 6:11, 11:5, 6:11, 10:12) 1:1
3   C KLAG Wiktor Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 2:1
4   D SZURLEJ Kacper Z WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 3:1
5   A KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
W WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
3:0 (11:5, 11:9, 12:10) 4:1
6   B WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
X PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:2 (11:8, 11:6, 12:14, 10:12, 11:8) 5:1
7   A WĄSIK Marcin X BRUZDA Rafał 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:7) 6:1
8   B MRUGAŁA Bartłomiej W KURCZYNA Łukasz 1:3 (3:11, 13:11, 6:11, 5:11) 6:2
9   D SZURLEJ Kacper Y PIĄSTKA Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:4) 7:2
10   C KLAG Wiktor Z WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 8:2
11   A WĄSIK Marcin Y PIĄSTKA Michał 3:0 (11:9, 11:3, 17:15) 9:2
12   C KLAG Wiktor W KURCZYNA Łukasz 3:1 (3:11, 11:9, 11:5, 11:6) 10:2
13   B MRUGAŁA Bartłomiej Z WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:0, 11:0, 11:0) 11:2
14   D SZURLEJ Kacper X BRUZDA Rafał 2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 11:9, 10:12) 11:3
2020-01-11 11:00 56 UKS „Zarabie” Myślenice II - TKS „Opoka” Trzebinia 9:5 tak
1   A KUZIO Waldemar W ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B NALEPA Maciej X KOPCZYK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (15:17, 9:11, 11:5, 6:11) 1:2
4   D DŹWIG Andrzej Z KOPACZ Paweł 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:3) 2:2
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
3:0 (11:8, 11:8, 13:11) 3:2
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
3:1 (11:9, 11:3, 11:13, 12:10) 4:2
7   A KUZIO Waldemar X KOPCZYK Adrian 3:1 (11:7, 10:12, 11:8, 11:6) 5:2
8   B NALEPA Maciej W ŚWIRK Robert 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 5:3
9   D DŹWIG Andrzej Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 14:16) 5:4
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z KOPACZ Paweł 3:0 (12:10, 11:3, 11:6) 6:4
11   A KUZIO Waldemar Y BAŁUSZEK Kamil 3:2 (8:11, 12:10, 2:11, 11:8, 11:4) 7:4
12   C STALMACH Zbigniew W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 4:11, 1:11) 7:5
13   B NALEPA Maciej Z KOPACZ Paweł 3:0 (12:10, 11:2, 11:7) 8:5
14   D DŹWIG Andrzej X KOPCZYK Adrian 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:9) 9:5
2020-01-10 18:00 57 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Podwawelski” Kraków IV 3:11 tak
1   A MUCHA Daniel W BIEL Jakub 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 10:12) 0:1
2   B BOBAK Piotr X MIKRUT Jakub 3:0 (11:3, 13:11, 11:9) 1:1
3   C KAJFASZ Bogdan Y DYMEK Michał 0:3 (15:17, 6:11, 11:13) 1:2
4   D BOBAK Jacek Z WOJCIACZYK Antoni 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 6:11) 1:3
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 1:4
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
0:3 (7:11, 12:14, 10:12) 1:5
7   A MUCHA Daniel X MIKRUT Jakub 2:3 (11:9, 11:4, 6:11, 3:11, 8:11) 1:6
8   B BOBAK Piotr W BIEL Jakub 1:3 (5:11, 11:13, 11:7, 7:11) 1:7
9   D BOBAK Jacek Y DYMEK Michał 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 1:8
10   C KAJFASZ Bogdan Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (12:14, 6:11, 4:11) 1:9
11   A MUCHA Daniel Y DYMEK Michał 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 12:10, 11:6) 2:9
12   C KAJFASZ Bogdan W BIEL Jakub 2:3 (11:7, 10:12, 9:11, 11:9, 4:11) 2:10
13   B BOBAK Piotr Z WOJCIACZYK Antoni 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 2:11
14   D BOBAK Jacek X MIKRUT Jakub 3:2 (11:8, 13:15, 11:13, 11:9, 11:7) 3:11
2020-01-10 18:00 58 KTS „Victoria” Spytkowice I - MKS KSOS Kraków II 5:9 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W ZAJĄC Jacek 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 7:11) 0:1
2   B MAMOŃ Wojciech X PASIECZNY Jan 2:3 (8:11, 11:8, 7:11, 11:3, 8:11) 0:2
3   C PIETRAŃCZYK Jakub Y PACYNA Dariusz 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D CHOJNA Dawid Z RAJTAR Marek 1:3 (6:11, 9:11, 14:12, 3:11) 0:4
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:5
6   B CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
X PASIECZNY Jan
ZAJĄC Jacek
0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:6
7   A GRONDALCZYK Adrian X PASIECZNY Jan 3:2 (6:11, 11:13, 11:8, 11:7, 11:8) 1:6
8   B WARMUZ Kamil W ZAJĄC Jacek 3:2 (11:9, 8:11, 11:3, 7:11, 11:8) 2:6
9   D CHOJNA Dawid Y PACYNA Dariusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 3:6
10   C PIETRAŃCZYK Jakub Z RAJTAR Marek 1:3 (16:14, 4:11, 4:11, 4:11) 3:7
11   A GRONDALCZYK Adrian Y PACYNA Dariusz 3:2 (6:11, 11:6, 10:12, 11:8, 11:6) 4:7
12   C PIETRAŃCZYK Jakub W ZAJĄC Jacek 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:6) 5:7
13   B WARMUZ Kamil Z RAJTAR Marek 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 9:11) 5:8
14   D CHOJNA Dawid X PASIECZNY Jan 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 8:11) 5:9
2020-01-11 15:00 59 KS „Bronowianka” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 7:7 tak
1   A OPYD Artur W WODNIAK Kamil 2:3 (11:3, 10:12, 4:11, 11:5, 8:11) 0:1
2   B SZCZEBAK Jerzy X RUPA Robert 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C LELEK Paweł Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (8:11, 11:9, 11:4, 11:8) 2:1
4   D CHODACKI Marcin Z KRUPA Cezary 2:3 (7:11, 11:5, 11:7, 3:11, 7:11) 2:2
5   A OPYD Artur
CHODACKI Marcin
W WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:8) 3:2
6   B SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
X RUPA Robert
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:1 (11:8, 11:3, 5:11, 12:10) 4:2
7   A OPYD Artur X RUPA Robert 3:2 (12:10, 11:9, 2:11, 10:12, 12:10) 5:2
8   B SZCZEBAK Jerzy W WODNIAK Kamil 2:3 (4:11, 12:10, 8:11, 11:7, 6:11) 5:3
9   D CHODACKI Marcin Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 10:12, 8:11) 5:4
10   C LELEK Paweł Z KRUPA Cezary 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 6:4
11   A OPYD Artur Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) 6:5
12   C LELEK Paweł W WODNIAK Kamil 2:3 (7:11, 11:6, 13:11, 9:11, 8:11) 6:6
13   B SZCZEBAK Jerzy Z KRUPA Cezary 2:3 (9:11, 12:10, 9:11, 11:3, 8:11) 6:7
14   D CHODACKI Marcin X RUPA Robert 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:5) 7:7
2020-01-08 19:00 60 LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 6:8 tak
1   A PIASKOWSKI Piotr W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 1:0
2   B NOWICKI Marek X PACIA Bartłomiej 3:2 (7:11, 11:9, 11:7, 9:11, 12:10) 2:0
3   C JEDYNAK Damian Y SKOTNICZNY Rafał 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 5:11) 2:1
4   D DĄBROWSKI Damian Z ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 3:1
5   A PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
W SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:8, 3:11, 6:11, 11:5, 4:11) 3:2
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 5:11) 3:3
7   A PIASKOWSKI Piotr X PACIA Bartłomiej 1:3 (12:10, 3:11, 7:11, 6:11) 3:4
8   B NOWICKI Marek W TOMSIA Sławomir 2:3 (11:8, 8:11, 11:4, 4:11, 8:11) 3:5
9   D DĄBROWSKI Damian Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 3:6
10   C JEDYNAK Damian Z ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) 3:7
11   A SZELEST Jacek Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 3:8
12   C BODZIONY Mateusz W BALIK Robert 3:0 (11:9, 11:8, 11:5) 4:8
13   B NOWICKI Marek Z ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:5, 13:11, 11:4) 5:8
14   D DĄBROWSKI Damian X PACIA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.