IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-24 18:00 49 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:6 tak
1   A ŚWIRK Robert W MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:0
2   B FRĄCZEK Łukasz X WĄSIK Marcin 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C KOPCZYK Adrian Y SZURLEJ Kacper 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:8) 2:1
4   D KOPACZ Paweł Z KLAG Wiktor 0:3 (12:14, 5:11, 6:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 3:2
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 6:11, 8:11) 3:3
7   A ŚWIRK Robert X WĄSIK Marcin 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 4:3
8   B FRĄCZEK Łukasz W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (12:14, 13:15, 11:6, 5:11) 4:4
9   D KOPACZ Paweł Y SZURLEJ Kacper 3:2 (11:9, 11:5, 8:11, 5:11, 11:8) 5:4
10   C KOPCZYK Adrian Z KLAG Wiktor 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 5:5
11   A ŚWIRK Robert Y SZURLEJ Kacper 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 6:5
12   C KOPCZYK Adrian W MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 13:11) 7:5
13   B FRĄCZEK Łukasz Z KLAG Wiktor 3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 11:6) 8:5
14   D KOPACZ Paweł X WĄSIK Marcin 1:3 (8:11, 8:11, 13:11, 6:11) 8:6
2020-01-22 18:30 50 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - UKS „Zarabie” Myślenice II 5:9 tak
1   A WOJDYŁA Dominik W KUZIO Waldemar 1:3 (11:9, 2:11, 7:11, 4:11) 0:1
2   B PIĄSTKA Michał X NALEPA Maciej 1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 8:11) 0:2
3   C BRUZDA Rafał Y DŹWIG Andrzej 3:0 (11:9, 11:5, 11:2) 1:2
4   D KURCZYNA Łukasz Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (11:8, 11:13, 6:11, 11:5, 7:11) 1:3
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
3:2 (8:11, 11:13, 11:4, 11:8, 11:8) 2:3
6   B WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:2 (11:5, 6:11, 12:10, 9:11, 11:7) 3:3
7   A WOJDYŁA Dominik X NALEPA Maciej 1:3 (6:11, 13:11, 7:11, 8:11) 3:4
8   B PIĄSTKA Michał W KUZIO Waldemar 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) 3:5
9   D KURCZYNA Łukasz Y DŹWIG Andrzej 3:0 (11:5, 11:8, 11:3) 4:5
10   C BRUZDA Rafał Z STALMACH Zbigniew 1:3 (11:6, 9:11, 4:11, 13:15) 4:6
11   A WOJDYŁA Dominik Y DŹWIG Andrzej 1:3 (8:11, 11:5, 11:13, 11:13) 4:7
12   C BRUZDA Rafał W KUZIO Waldemar 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) 4:8
13   B PIĄSTKA Michał Z STALMACH Zbigniew 2:3 (8:11, 11:4, 11:7, 7:11, 11:13) 4:9
14   D KURCZYNA Łukasz X NALEPA Maciej 3:2 (8:11, 11:9, 11:7, 5:11, 11:6) 5:9
2020-01-08 18:00 51 MKS Centrum Kraków II - KTS „Victoria” Spytkowice II 10:4 tak
1   A ROBAK Wiktor W MUCHA Daniel 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 5:11) 0:1
2   B PĘCZEK Mateusz X BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 1:1
3   C STOCHEL Adam Y KAJFASZ Bogdan 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) 1:2
4   D RAJTAR Marek Z BOBAK Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 2:2
5   A ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
2:3 (11:7, 14:16, 13:11, 8:11, 10:12) 2:3
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
2:3 (11:6, 16:18, 6:11, 11:8, 10:12) 2:4
7   A ROBAK Wiktor X BOBAK Jacek 3:1 (11:4, 10:12, 12:10, 11:9) 3:4
8   B PĘCZEK Mateusz W MUCHA Daniel 3:2 (9:11, 12:10, 3:11, 11:5, 11:8) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 5:4
10   C STOCHEL Adam Z BOBAK Piotr 3:1 (10:12, 13:11, 11:6, 11:8) 6:4
11   A ROBAK Wiktor Y KAJFASZ Bogdan 3:2 (13:11, 11:13, 11:7, 9:11, 11:7) 7:4
12   C STOCHEL Adam W MUCHA Daniel 3:2 (12:14, 12:10, 11:9, 11:13, 11:6) 8:4
13   B PĘCZEK Mateusz Z BOBAK Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 9:4
14   D RAJTAR Marek X BOBAK Jacek 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) 10:4
2020-01-19 12:00 52 KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 6:8 tak
1   A BIEL Jakub W PIETRAŃCZYK Jakub 3:2 (11:3, 12:14, 11:7, 7:11, 11:4) 1:0
2   B WOJCIACZYK Antoni X MAMOŃ Wojciech 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) 1:1
3   C BOCHENEK Mariusz Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (10:12, 11:8, 11:3, 11:2) 2:1
4   D MIKRUT Jakub Z CHOJNA Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A WOJCIACZYK Antoni
PIETRZYK Marcin
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:3
6   B BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 3:3
7   A BIEL Jakub X MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6) 4:3
8   B WOJCIACZYK Antoni W PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 8:11) 4:4
9   D DYMEK Michał Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 4:5
10   C BOCHENEK Mariusz Z CHOJNA Dawid 2:3 (9:11, 11:6, 12:10, 4:11, 13:15) 4:6
11   A BIEL Jakub Y GRONDALCZYK Adrian 3:2 (9:11, 11:5, 11:13, 11:7, 11:8) 5:6
12   C BOCHENEK Mariusz W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (11:4, 11:13, 5:11, 9:11) 5:7
13   B WOJCIACZYK Antoni Z CHOJNA Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) 5:8
14   D PIETRZYK Marcin X WARMUZ Kamil 3:2 (8:11, 11:8, 7:11, 12:10, 11:9) 6:8
2020-01-14 19:30 53 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A TOMSIA Sławomir W SZCZEBAK Jerzy 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6) 1:0
2   B PACIA Bartłomiej X LELEK Paweł 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:0
3   C ŁASKAWIEC Jakub Y OPYD Artur 2:3 (9:11, 13:11, 9:11, 11:8, 4:11) 2:1
4   D SKOTNICZNY Rafał Z CHODACKI Marcin 3:1 (9:11, 14:12, 11:5, 11:2) 3:1
5   A TOMSIA Sławomir
ŁASKAWIEC Jakub
W OPYD Artur
CHODACKI Marcin
0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 3:2
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
3:0 (12:10, 11:5, 11:3) 4:2
7   A TOMSIA Sławomir X LELEK Paweł 2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 11:8, 6:11) 4:3
8   B PACIA Bartłomiej W SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 5:3
9   D SKOTNICZNY Rafał Y OPYD Artur 1:3 (11:9, 8:11, 13:15, 8:11) 5:4
10   C ŁASKAWIEC Jakub Z CHODACKI Marcin 0:3 (12:14, 5:11, 10:12) 5:5
11   A TOMSIA Sławomir Y OPYD Artur 3:1 (4:11, 11:6, 11:9, 11:8) 6:5
12   C BALIK Robert W SZCZEBAK Jerzy 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 6:6
13   B PACIA Bartłomiej Z CHODACKI Marcin 3:0 (11:7, 12:10, 11:5) 7:6
14   D SKOTNICZNY Rafał X LELEK Paweł 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 15:13) 8:6
2020-01-04 11:00 54 MKS „Skawa” Wadowice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 tak
1   A KRUPA Cezary W SZELEST Jacek 3:1 (11:7, 11:5, 6:11, 11:9) 1:0
2   B WODNIAK Kamil X BODZIONY Mateusz 3:1 (11:6, 8:11, 20:18, 11:8) 2:0
3   C RUPA Robert Y JEDYNAK Damian 2:3 (11:1, 11:13, 7:11, 11:8, 8:11) 2:1
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z DĄBROWSKI Damian 1:3 (8:11, 12:14, 14:12, 9:11) 2:2
5   A WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
W DĄBROWSKI Damian
JEDYNAK Damian
1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 8:11) 2:3
6   B RUPA Robert
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 3:3
7   A KRUPA Cezary X BODZIONY Mateusz 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:8) 4:3
8   B WODNIAK Kamil W SZELEST Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 5:3
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y JEDYNAK Damian 3:1 (4:11, 11:6, 11:8, 11:9) 6:3
10   C RUPA Robert Z DĄBROWSKI Damian 1:3 (4:11, 4:11, 13:11, 10:12) 6:4
11   A KRUPA Cezary Y JEDYNAK Damian 1:3 (5:11, 8:11, 11:4, 8:11) 6:5
12   C RUPA Robert W SZELEST Jacek 2:3 (11:5, 13:11, 6:11, 6:11, 7:11) 6:6
13   B WODNIAK Kamil Z DĄBROWSKI Damian 1:3 (12:14, 11:8, 3:11, 7:11) 6:7
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X BODZIONY Mateusz 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 4:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.