IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-08 11:00 43 KS „Gorce” Nowy Targ II - KTS „Victoria” Spytkowice II
2019-12-07 11:00 44 UKS „Zarabie” Myślenice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4
1   A CZYŻYCKI Bogdan W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 1:0
2   B KUZIO Waldemar X PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 5:11) 1:1
3   C STALMACH Zbigniew Y CHOJNA Dawid 3:1 (11:8, 5:11, 11:4, 11:9) 2:1
4   D NALEPA Maciej Z GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:9) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
STALMACH Zbigniew
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:8) 4:1
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 5:1
7   A CZYŻYCKI Bogdan X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (7:11, 10:12, 11:7, 11:5, 7:11) 5:2
8   B KUZIO Waldemar W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:3, 13:11, 11:6) 6:2
9   D NALEPA Maciej Y CHOJNA Dawid 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:5) 7:2
10   C STALMACH Zbigniew Z GRONDALCZYK Adrian 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 4:11) 7:3
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y CHOJNA Dawid 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:5) 8:3
12   C STALMACH Zbigniew W WARMUZ Kamil 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 9:3
13   B KUZIO Waldemar Z GRONDALCZYK Adrian 3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:5) 10:3
14   D NALEPA Maciej X PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:6, 11:5, 9:11, 9:11, 5:11) 10:4
2019-12-06 18:30 45 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3
1   A KURCZYNA Łukasz W JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) 1:0
2   B WOJDYŁA Dominik X KRUPA Cezary 3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:9) 2:0
3   C BRUZDA Rafał Y RUPA Robert 3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:5) 3:0
4   D PIĄSTKA Michał Z WODNIAK Kamil 3:2 (11:5, 7:11, 11:9, 9:11, 11:7) 4:0
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
2:3 (8:11, 7:11, 11:3, 11:2, 9:11) 4:1
6   B WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
3:0 (11:6, 14:12, 13:11) 5:1
7   A KURCZYNA Łukasz X KRUPA Cezary 2:3 (7:11, 11:8, 11:5, 8:11, 8:11) 5:2
8   B WOJDYŁA Dominik W JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 13:11) 6:2
9   D PIĄSTKA Michał Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:6) 7:2
10   C BRUZDA Rafał Z WODNIAK Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 7:3
11   A KURCZYNA Łukasz Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (11:7, 11:9, 13:11) 8:3
12   C BRUZDA Rafał W JOŃCZYK Bartłomiej 3:2 (11:7, 6:11, 9:11, 11:4, 11:6) 9:3
13   B WOJDYŁA Dominik Z WODNIAK Kamil 3:1 (4:11, 12:10, 11:8, 11:7) 10:3
14   D PIĄSTKA Michał X KRUPA Cezary 3:2 (6:11, 11:7, 12:14, 11:9, 12:10) 11:3
2019-12-06 18:00 46 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8
1   A GLANOWSKI Bartosz W TOMSIA Sławomir 1:3 (7:11, 11:6, 9:11, 8:11) 0:1
2   B KOPCZYK Adrian X SKOTNICZNY Rafał 3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:7) 1:1
3   C ŚWIRK Robert Y ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 2:1
4   D KOPACZ Paweł Z PACIA Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 5:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W PAŁKA Patryk
TOMSIA Sławomir
3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 3:2
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
0:3 (9:11, 6:11, 3:11) 3:3
7   A GLANOWSKI Bartosz X SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 13:15) 3:4
8   B KOPCZYK Adrian W TOMSIA Sławomir 2:3 (8:11, 11:6, 7:11, 11:8, 8:11) 3:5
9   D KOPACZ Paweł Y PAŁKA Patryk 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:8, 7:11) 3:6
10   C ŚWIRK Robert Z PACIA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 4:6
11   A GLANOWSKI Bartosz Y PAŁKA Patryk 1:3 (10:12, 12:14, 11:8, 9:11) 4:7
12   C ŚWIRK Robert W TOMSIA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) 5:7
13   B KOPCZYK Adrian Z PACIA Bartłomiej 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 5:8
14   D KOPACZ Paweł X SKOTNICZNY Rafał 3:2 (13:11, 5:11, 11:9, 6:11, 11:4) 6:8
2019-12-07 11:30 47 KS „Bronowianka” Kraków IV - KS „Podwawelski” Kraków IV 8:6
1   A SZCZEBAK Jerzy W BIEL Jakub 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 5:11) 0:1
2   B OPYD Artur X BOCHENEK Mariusz 3:1 (11:6, 11:7, 3:11, 11:6) 1:1
3   C CHODACKI Marcin Y WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:4, 11:4, 12:10) 2:1
4   D LELEK Paweł Z MIKRUT Jakub 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 9:11) 2:2
5   A OPYD Artur
CHODACKI Marcin
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 11:8) 3:2
6   B SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
X WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 11:8) 4:2
7   A SZCZEBAK Jerzy X BOCHENEK Mariusz 1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 9:11) 4:3
8   B OPYD Artur W BIEL Jakub 3:1 (11:13, 11:6, 11:5, 13:11) 5:3
9   D LELEK Paweł Y WOJCIACZYK Antoni 3:2 (15:13, 6:11, 9:11, 11:9, 11:9) 6:3
10   C CHODACKI Marcin Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:9) 7:3
11   A SZCZEBAK Jerzy Y WOJCIACZYK Antoni 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 7:4
12   C CHODACKI Marcin W BIEL Jakub 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 4:11, 7:11) 7:5
13   B OPYD Artur Z MIKRUT Jakub 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:7) 8:5
14   D LELEK Paweł X BOCHENEK Mariusz 1:3 (18:20, 11:8, 10:12, 7:11) 8:6
2019-12-04 19:00 48 LKS „Polonia” Wilczkowice II - MKS KSOS Kraków II 8:6
1   A PIASKOWSKI Piotr W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 1:0
2   B NOWICKI Marek X ZAJĄC Jacek 2:3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C SZELEST Jacek Y RAJTAR Marek 2:3 (13:11, 6:11, 13:15, 11:7, 10:12) 1:2
4   D BODZIONY Mateusz Z PASIECZNY Jan 0:3 (9:11, 6:11, 13:15) 1:3
5   A PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
W RAJTAR Marek
PASIECZNY Jan
3:1 (11:6, 11:7, 11:13, 14:12) 2:3
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X ZAJĄC Jacek
PĘCZEK Mateusz
3:1 (11:7, 9:11, 13:11, 11:9) 3:3
7   A PIASKOWSKI Piotr X ZAJĄC Jacek 3:1 (11:6, 2:11, 15:13, 11:8) 4:3
8   B NOWICKI Marek W PĘCZEK Mateusz 2:3 (11:5, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) 4:4
9   D BODZIONY Mateusz Y RAJTAR Marek 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:7, 11:7) 5:4
10   C SZELEST Jacek Z PASIECZNY Jan 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 5:5
11   A PIASKOWSKI Piotr Y RAJTAR Marek 1:3 (11:13, 5:11, 11:8, 6:11) 5:6
12   C SZELEST Jacek W PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) 6:6
13   B JEDYNAK Damian Z PASIECZNY Jan 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:3) 7:6
14   D BODZIONY Mateusz X ZAJĄC Jacek 3:0 (11:9, 11:0, 11:7) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy