IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-11-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-20 18:00 37 KTS „Victoria” Spytkowice I - KS „Gorce” Nowy Targ II 8:6 tak
1   A PIETRAŃCZYK Jakub W MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 1:0
2   B MAMOŃ Wojciech X KLAG Wiktor 0:3 (10:12, 10:12, 3:11) 1:1
3   C GRONDALCZYK Adrian Y SZURLEJ Kacper 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D CHOJNA Dawid Z KOWALCZYK Michał 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:8) 2:2
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
0:3 (8:11, 5:11, 17:19) 2:3
6   B CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
3:0 (11:7, 11:9, 11:4) 3:3
7   A PIETRAŃCZYK Jakub X KLAG Wiktor 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:8) 4:3
8   B MAMOŃ Wojciech W MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (11:9, 11:6, 5:11, 7:11, 9:11) 4:4
9   D CHOJNA Dawid Y SZURLEJ Kacper 3:2 (9:11, 7:11, 11:7, 11:9, 13:11) 5:4
10   C GRONDALCZYK Adrian Z KOWALCZYK Michał 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 5:5
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y SZURLEJ Kacper 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 6:5
12   C GRONDALCZYK Adrian W MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 7:5
13   B MAMOŃ Wojciech Z KOWALCZYK Michał 3:1 (7:11, 11:7, 13:11, 11:8) 8:5
14   D CHOJNA Dawid X KLAG Wiktor 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:6, 9:11) 8:6
2019-11-29 18:00 38 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 4:10 tak
1   A KAJFASZ Bogdan W KUZIO Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 1:0
2   B MUCHA Daniel X NALEPA Maciej 1:3 (11:13, 4:11, 12:10, 5:11) 1:1
3   C BOBAK Piotr Y DŹWIG Andrzej 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:2
4   D PIETRAŃCZYK Jacek Z STALMACH Zbigniew 0:3 (4:11, 0:11, 2:11) 1:3
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W STALMACH Zbigniew
DŹWIG Andrzej
1:3 (3:11, 5:11, 13:11, 7:11) 1:4
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (11:9, 2:11, 11:13, 7:11) 1:5
7   A KAJFASZ Bogdan X NALEPA Maciej 0:3 (3:11, 9:11, 1:11) 1:6
8   B MUCHA Daniel W KUZIO Aleksandra 3:0 (11:3, 11:5, 11:2) 2:6
9   D BOBAK Jacek Y DŹWIG Andrzej 0:3 (11:13, 8:11, 5:11) 2:7
10   C BOBAK Piotr Z STALMACH Zbigniew 3:2 (11:5, 14:12, 7:11, 3:11, 14:12) 3:7
11   A KAJFASZ Bogdan Y DŹWIG Andrzej 1:3 (6:11, 13:11, 9:11, 7:11) 3:8
12   C BOBAK Piotr W KUZIO Aleksandra 2:3 (12:14, 11:4, 7:11, 11:4, 7:11) 3:9
13   B MUCHA Daniel Z STALMACH Zbigniew 3:2 (5:11, 15:13, 11:7, 7:11, 11:3) 4:9
14   D BOBAK Jacek X NALEPA Maciej 1:3 (3:11, 3:11, 12:10, 4:11) 4:10
2019-12-17 19:30 39 LKS „Kłos” Olkusz - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8 tak
1   A PAŁKA Patryk W BRUZDA Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B PACIA Bartłomiej X KURCZYNA Łukasz 3:1 (11:6, 14:12, 7:11, 11:9) 1:1
3   C TOMSIA Sławomir Y WOJDYŁA Dominik 3:2 (11:13, 11:5, 5:11, 11:5, 13:11) 2:1
4   D SKOTNICZNY Rafał Z PIĄSTKA Michał 1:3 (12:10, 10:12, 5:11, 10:12) 2:2
5   A PAŁKA Patryk
TOMSIA Sławomir
W WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
1:3 (8:11, 12:10, 9:11, 7:11) 2:3
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
3:2 (11:13, 7:11, 11:4, 11:7, 11:5) 3:3
7   A PAŁKA Patryk X KURCZYNA Łukasz 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) 3:4
8   B PACIA Bartłomiej W BRUZDA Rafał 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 4:4
9   D SKOTNICZNY Rafał Y WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:9, 6:11, 11:5, 18:20, 4:11) 4:5
10   C TOMSIA Sławomir Z PIĄSTKA Michał 2:3 (11:8, 7:11, 3:11, 12:10, 3:11) 4:6
11   A BALIK Robert Y WOJDYŁA Dominik 2:3 (12:10, 11:13, 13:11, 4:11, 4:11) 4:7
12   C TOMSIA Sławomir W BRUZDA Rafał 3:2 (8:11, 11:9, 11:6, 3:11, 11:6) 5:7
13   B PACIA Bartłomiej Z PIĄSTKA Michał 3:2 (9:11, 6:11, 11:6, 11:8, 11:7) 6:7
14   D SKOTNICZNY Rafał X KURCZYNA Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 13:15) 6:8
2019-11-28 18:00 40 MKS „Skawa” Wadowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 tak
1   A JOŃCZYK Bartłomiej W KOPCZYK Adrian 2:3 (1:11, 11:4, 6:11, 11:8, 7:11) 0:1
2   B GAŁUSZKA Paweł X GLANOWSKI Bartosz 0:3 (2:11, 4:11, 9:11) 0:2
3   C WODNIAK Kamil Y ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 0:3
4   D RUPA Robert Z KOPACZ Paweł 3:2 (11:4, 8:11, 11:7, 9:11, 11:5) 1:3
5   A WODNIAK Kamil
GAŁUSZKA Paweł
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 1:4
6   B RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
X KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 11:5, 8:11) 1:5
7   A JOŃCZYK Bartłomiej X GLANOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 1:6
8   B GAŁUSZKA Paweł W KOPCZYK Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D RUPA Robert Y ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) 1:8
10   C WODNIAK Kamil Z KOPACZ Paweł 3:1 (11:5, 11:8, 6:11, 11:4) 2:8
11   A JOŃCZYK Bartłomiej Y ŚWIRK Robert 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C WODNIAK Kamil W KOPCZYK Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 2:10
13   B GAŁUSZKA Paweł Z KOPACZ Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:11
14   D RUPA Robert X GLANOWSKI Bartosz 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 11:2, 7:11) 2:12
2019-11-30 12:00 41 MKS Centrum Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A PACYNA Dariusz W OPYD Artur 0:3 (8:11, 12:14, 5:11) 0:1
2   B RAJTAR Marek X MISZCZYK Łukasz 3:0 (15:13, 11:8, 11:7) 1:1
3   C PASIECZNY Jan Y SZCZEBAK Jerzy 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 2:1
4   D WOJAS Bartłomiej Z LELEK Paweł 1:3 (11:9, 12:14, 4:11, 8:11) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
ROBAK Wiktor
W SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
1:3 (11:7, 9:11, 8:11, 7:11) 2:3
6   B RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
X OPYD Artur
MISZCZYK Łukasz
3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:6) 3:3
7   A PACYNA Dariusz X MISZCZYK Łukasz 3:0 (15:13, 11:5, 11:8) 4:3
8   B RAJTAR Marek W OPYD Artur 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 5:3
9   D WOJAS Bartłomiej Y SZCZEBAK Jerzy 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 5:4
10   C PASIECZNY Jan Z LELEK Paweł 3:0 (11:7, 15:13, 11:7) 6:4
11   A PACYNA Dariusz Y SZCZEBAK Jerzy 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 6:5
12   C PASIECZNY Jan W OPYD Artur 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 12:10) 7:5
13   B RAJTAR Marek Z LELEK Paweł 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:6) 8:5
14   D ROBAK Wiktor X MISZCZYK Łukasz 0:3 (11:13, 8:11, 9:11) 8:6
2019-12-08 12:30 42 KS „Podwawelski” Kraków IV - LKS „Polonia” Wilczkowice II 7:7 tak
1   A BOCHENEK Mariusz W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 5:11) 0:1
2   B WOJCIACZYK Antoni X NOWICKI Marek 1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 9:11) 0:2
3   C DYMEK Michał Y JEDYNAK Damian 3:0 (11:7, 11:4, 11:2) 1:2
4   D BIEL Jakub Z SZELEST Jacek 3:1 (10:12, 11:8, 13:11, 11:5) 2:2
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W PIASKOWSKI Piotr
SZELEST Jacek
1:3 (17:15, 11:13, 10:12, 9:11) 2:3
6   B WOJCIACZYK Antoni
PIETRZYK Marcin
X JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:9, 6:11) 2:4
7   A BOCHENEK Mariusz X NOWICKI Marek 1:3 (11:5, 8:11, 5:11, 5:11) 2:5
8   B WOJCIACZYK Antoni W PIASKOWSKI Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:13) 2:6
9   D BIEL Jakub Y JEDYNAK Damian 3:2 (14:12, 20:18, 3:11, 7:11, 11:3) 3:6
10   C DYMEK Michał Z SZELEST Jacek 3:2 (11:8, 11:2, 10:12, 8:11, 13:11) 4:6
11   A PIETRZYK Marcin Y JEDYNAK Damian 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 5:11) 4:7
12   C DYMEK Michał W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:8, 11:4, 11:9) 5:7
13   B WOJCIACZYK Antoni Z SZELEST Jacek 3:2 (3:11, 11:7, 11:9, 3:11, 11:5) 6:7
14   D BIEL Jakub X NOWICKI Marek 3:2 (11:8, 11:9, 12:14, 8:11, 11:7) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.