IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-24 11:00 31 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5 tak
1   A KOWALCZYK Michał W BOCHENEK Mariusz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B KLAG Wiktor X WOJCIACZYK Antoni 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:1
3   C SZURLEJ Kacper Y BIEL Jakub 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:2
4   D MRUGAŁA Bartłomiej Z DYMEK Michał 2:3 (11:7, 10:12, 7:11, 11:7, 4:11) 1:3
5   A KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
W BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:7) 2:3
6   B KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
X WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
3:2 (2:11, 14:16, 11:7, 11:8, 11:8) 3:3
7   A KOWALCZYK Michał X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:9, 11:13, 11:8, 12:10) 4:3
8   B KLAG Wiktor W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 5:3
9   D MRUGAŁA Bartłomiej Y BIEL Jakub 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 7:11, 5:11) 5:4
10   C SZURLEJ Kacper Z DYMEK Michał 3:2 (11:6, 11:4, 6:11, 7:11, 11:4) 6:4
11   A KOWALCZYK Michał Y BIEL Jakub 1:3 (12:10, 9:11, 12:14, 9:11) 6:5
12   C SZURLEJ Kacper W BOCHENEK Mariusz 3:0 (11:9, 14:12, 11:9) 7:5
13   B KLAG Wiktor Z DYMEK Michał 3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 8:5
14   D MRUGAŁA Bartłomiej X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 12:10) 9:5
2019-11-23 11:00 32 UKS „Zarabie” Myślenice II - MKS KSOS Kraków II 12:2 tak
1   A KUZIO Waldemar W ZAJĄC Jacek 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 1:0
2   B NALEPA Maciej X PASIECZNY Jan 2:3 (7:11, 9:11, 11:9, 11:6, 11:13) 1:1
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y PACYNA Dariusz 3:1 (5:11, 11:2, 11:9, 11:7) 2:1
4   D DŹWIG Andrzej Z RAJTAR Marek 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 12:10) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 4:1
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X PASIECZNY Jan
ZAJĄC Jacek
3:0 (11:9, 11:6, 11:4) 5:1
7   A KUZIO Waldemar X PASIECZNY Jan 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11) 5:2
8   B NALEPA Maciej W ZAJĄC Jacek 3:2 (10:12, 11:9, 11:5, 8:11, 11:9) 6:2
9   D DŹWIG Andrzej Y PACYNA Dariusz 3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 11:7) 7:2
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z RAJTAR Marek 3:2 (18:16, 13:11, 4:11, 7:11, 11:7) 8:2
11   A KUZIO Waldemar Y PACYNA Dariusz 3:2 (6:11, 12:10, 11:9, 8:11, 11:7) 9:2
12   C STALMACH Zbigniew W ZAJĄC Jacek 3:2 (8:11, 11:4, 11:8, 12:14, 11:6) 10:2
13   B NALEPA Maciej Z RAJTAR Marek 3:1 (11:8, 12:14, 12:10, 11:9) 11:2
14   D DŹWIG Andrzej X PASIECZNY Jan 3:2 (10:12, 12:10, 10:12, 11:8, 12:10) 12:2
2019-12-13 18:30 33 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3 tak
1   A BRUZDA Rafał W CHODACKI Marcin 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 1:0
2   B PIĄSTKA Michał X LELEK Paweł 3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 13:15, 11:8) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y OPYD Artur 3:2 (1:11, 11:2, 11:5, 9:11, 16:14) 3:0
4   D WOJDYŁA Dominik Z SZCZEBAK Jerzy 3:0 (13:11, 11:5, 11:4) 4:0
5   A PIĄSTKA Michał
BRUZDA Rafał
W SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 5:0
6   B WOJDYŁA Dominik
KURCZYNA Łukasz
X OPYD Artur
CHODACKI Marcin
3:0 (11:6, 11:7, 13:11) 6:0
7   A BRUZDA Rafał X LELEK Paweł 3:2 (11:6, 8:11, 5:11, 11:3, 14:12) 7:0
8   B PIĄSTKA Michał W CHODACKI Marcin 2:3 (12:14, 7:11, 13:11, 11:6, 6:11) 7:1
9   D WOJDYŁA Dominik Y OPYD Artur 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:9) 8:1
10   C KURCZYNA Łukasz Z SZCZEBAK Jerzy 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 6:11, 7:11) 8:2
11   A BRUZDA Rafał Y OPYD Artur 1:3 (6:11, 13:15, 11:6, 11:13) 8:3
12   C KURCZYNA Łukasz W CHODACKI Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 12:10) 9:3
13   B PIĄSTKA Michał Z SZCZEBAK Jerzy 3:2 (11:9, 11:5, 7:11, 14:16, 11:9) 10:3
14   D WOJDYŁA Dominik X LELEK Paweł 3:1 (14:12, 12:14, 11:7, 11:5) 11:3
2019-11-13 19:00 34 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6 tak
1   A ŚWIRK Robert W SZELEST Jacek 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 1:0
2   B KOPCZYK Adrian X BODZIONY Mateusz 3:2 (10:12, 3:11, 11:7, 11:3, 11:8) 2:0
3   C KOPACZ Paweł Y NOWICKI Marek 0:3 (9:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D GLANOWSKI Bartosz Z DĄBROWSKI Damian 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:9, 3:11) 2:2
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 3:2
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X DĄBROWSKI Damian
NOWICKI Marek
3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 17:15, 11:1) 4:2
7   A ŚWIRK Robert X BODZIONY Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) 5:2
8   B KOPCZYK Adrian W SZELEST Jacek 2:3 (12:10, 9:11, 11:6, 8:11, 3:11) 5:3
9   D GLANOWSKI Bartosz Y NOWICKI Marek 3:1 (1:11, 12:10, 11:8, 11:9) 6:3
10   C KOPACZ Paweł Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 6:4
11   A ŚWIRK Robert Y NOWICKI Marek 3:1 (6:11, 11:6, 11:4, 11:3) 7:4
12   C KOPACZ Paweł W SZELEST Jacek 1:3 (12:10, 7:11, 10:12, 6:11) 7:5
13   B KOPCZYK Adrian Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (13:15, 9:11, 5:11) 7:6
14   D GLANOWSKI Bartosz X BODZIONY Mateusz 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 8:6
2019-12-20 18:00 35 KTS „Victoria” Spytkowice II - MKS „Skawa” Wadowice II 5:9 tak
1   A BOBAK Jacek W WODNIAK Kamil 0:3 (5:11, 10:12, 2:11) 0:1
2   B MUCHA Daniel X RUPA Robert 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:9) 1:1
3   C BOBAK Piotr Y JOŃCZYK Bartłomiej 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:4, 8:11) 1:2
4   D KAJFASZ Bogdan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:3
5   A KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
W RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
3:2 (11:4, 7:11, 8:11, 12:10, 11:9) 2:3
6   B BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
X WODNIAK Kamil
JĘDRZEJOWSKI Oskar
3:2 (8:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:6) 3:3
7   A BOBAK Jacek X RUPA Robert 3:2 (11:5, 11:9, 2:11, 4:11, 13:11) 4:3
8   B MUCHA Daniel W WODNIAK Kamil 0:3 (9:11, 5:11, 4:11) 4:4
9   D KAJFASZ Bogdan Y JOŃCZYK Bartłomiej 1:3 (11:6, 4:11, 5:11, 3:11) 4:5
10   C BOBAK Piotr Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:6, 8:11, 10:12, 10:12) 4:6
11   A BOBAK Jacek Y JOŃCZYK Bartłomiej 3:1 (4:11, 14:12, 11:8, 11:9) 5:6
12   C BOBAK Piotr W WODNIAK Kamil 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 5:7
13   B MUCHA Daniel Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 7:11) 5:8
14   D KAJFASZ Bogdan X RUPA Robert 2:3 (11:8, 12:10, 11:13, 10:12, 9:11) 5:9
2019-11-22 18:00 36 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Kłos” Olkusz 10:4 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W PACIA Bartłomiej 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X PAŁKA Patryk 3:1 (11:4, 7:11, 11:4, 11:5) 1:1
3   C CHOJNA Dawid Y TOMSIA Sławomir 3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 16:14) 2:1
4   D MAMOŃ Wojciech Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 2:2
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
3:1 (11:6, 11:8, 5:11, 11:7) 3:2
6   B CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
X ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:4) 4:2
7   A GRONDALCZYK Adrian X PAŁKA Patryk 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 5:2
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W PACIA Bartłomiej 3:2 (10:12, 11:6, 13:11, 9:11, 11:7) 6:2
9   D MAMOŃ Wojciech Y TOMSIA Sławomir 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 10:12) 6:3
10   C CHOJNA Dawid Z SKOTNICZNY Rafał 3:0 (11:4, 11:9, 15:13) 7:3
11   A GRONDALCZYK Adrian Y TOMSIA Sławomir 0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 7:4
12   C CHOJNA Dawid W PACIA Bartłomiej 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 12:10) 8:4
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z SKOTNICZNY Rafał 3:2 (8:11, 11:6, 11:6, 4:11, 11:7) 9:4
14   D WARMUZ Kamil X ŁASKAWIEC Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.