IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-09 12:00 25 MKS KSOS Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 tak
1   A WOJAS Bartłomiej W MRUGAŁA Bartłomiej 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:6) 1:0
2   B PACYNA Dariusz X KLAG Wiktor 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:8) 2:0
3   C PASIECZNY Jan Y SZURLEJ Kacper 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z KOWALCZYK Michał 3:2 (11:13, 12:10, 11:13, 14:12, 11:5) 3:1
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 3:2
6   B PASIECZNY Jan
STOCHEL Adam
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
1:3 (11:4, 2:11, 8:11, 8:11) 3:3
7   A WOJAS Bartłomiej X KLAG Wiktor 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 3:4
8   B PACYNA Dariusz W MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 7:11) 3:5
9   D RAJTAR Marek Y SZURLEJ Kacper 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 4:5
10   C PASIECZNY Jan Z KOWALCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) 5:5
11   A WOJAS Bartłomiej Y SZURLEJ Kacper 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 5:6
12   C STOCHEL Adam W MRUGAŁA Bartłomiej 2:3 (11:6, 6:11, 2:11, 11:8, 5:11) 5:7
13   B PACYNA Dariusz Z KOWALCZYK Michał 3:0 (11:8, 11:3, 11:6) 6:7
14   D RAJTAR Marek X KLAG Wiktor 2:3 (9:11, 11:4, 11:9, 9:11, 8:11) 6:8
2019-11-10 12:30 26 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 6:8 tak
1   A BOCHENEK Mariusz W KUZIO Waldemar 1:3 (8:11, 11:7, 5:11, 7:11) 0:1
2   B MIKRUT Jakub X CZYŻYCKI Bogdan 3:1 (11:7, 1:11, 11:6, 11:8) 1:1
3   C BIEL Jakub Y DŹWIG Andrzej 3:2 (11:9, 8:11, 11:4, 13:15, 11:7) 2:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z NALEPA Maciej 3:1 (15:13, 8:11, 11:8, 11:7) 3:1
5   A WOJCIACZYK Antoni
MIKRUT Jakub
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
1:3 (11:8, 6:11, 3:11, 7:11) 3:2
6   B BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
X CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7) 4:2
7   A BOCHENEK Mariusz X CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (6:11, 12:10, 11:6, 9:11, 11:8) 5:2
8   B MIKRUT Jakub W KUZIO Waldemar 2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 3:11, 9:11) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y DŹWIG Andrzej 1:3 (11:13, 5:11, 11:8, 8:11) 5:4
10   C BIEL Jakub Z NALEPA Maciej 2:3 (11:4, 11:7, 11:13, 10:12, 6:11) 5:5
11   A BOCHENEK Mariusz Y DŹWIG Andrzej 3:2 (14:12, 11:6, 7:11, 17:19, 11:9) 6:5
12   C BIEL Jakub W KUZIO Waldemar 2:3 (6:11, 11:7, 12:10, 6:11, 10:12) 6:6
13   B MIKRUT Jakub Z NALEPA Maciej 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 6:7
14   D DYMEK Michał X CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (11:9, 6:11, 10:12, 7:11) 6:8
2019-11-06 19:00 27 LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 10:4 tak
1   A NOWICKI Marek W KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:5, 13:15) 0:1
2   B JEDYNAK Damian X WOJDYŁA Dominik 3:2 (16:14, 6:11, 8:11, 11:9, 11:9) 1:1
3   C BODZIONY Mateusz Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:6, 11:4, 3:11, 11:7) 2:1
4   D DĄBROWSKI Damian Z PIĄSTKA Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 3:1
5   A JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
W KURCZYNA Łukasz
BRUZDA Rafał
3:0 (11:7, 11:8, 13:11) 4:1
6   B DĄBROWSKI Damian
LUHA Peter
X PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
2:3 (12:10, 7:11, 11:7, 6:11, 8:11) 4:2
7   A NOWICKI Marek X WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:7, 11:5, 15:13) 5:2
8   B JEDYNAK Damian W KURCZYNA Łukasz 0:3 (7:11, 3:11, 10:12) 5:3
9   D DĄBROWSKI Damian Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:4) 6:3
10   C BODZIONY Mateusz Z PIĄSTKA Michał 3:2 (11:7, 10:12, 11:6, 7:11, 11:7) 7:3
11   A NOWICKI Marek Y BRUZDA Rafał 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:4) 8:3
12   C LUHA Peter W KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:4, 11:7, 7:11, 8:11, 7:11) 8:4
13   B JEDYNAK Damian Z PIĄSTKA Michał 3:2 (11:13, 11:9, 11:6, 6:11, 11:9) 9:4
14   D DĄBROWSKI Damian X WOJDYŁA Dominik 3:2 (7:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:9) 10:4
2019-12-22 16:00 28 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 3:11 tak
1   A SZCZEBAK Jerzy W KOPCZYK Adrian 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B LELEK Paweł X ŚWIRK Robert 0:3 (2:11, 6:11, 2:11) 0:2
3   C CHODACKI Marcin Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (11:9, 4:11, 2:11, 10:12) 0:3
4   D OPYD Artur Z KOPACZ Paweł 3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:5) 1:3
5   A SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 1:4
6   B OPYD Artur
CHODACKI Marcin
X BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 11:9) 2:4
7   A SZCZEBAK Jerzy X ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 2:5
8   B LELEK Paweł W KOPCZYK Adrian 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 2:6
9   D OPYD Artur Y BAŁUSZEK Kamil 3:0 (11:9, 11:7, 13:11) 3:6
10   C CHODACKI Marcin Z KOPACZ Paweł 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 4:11, 5:11) 3:7
11   A SZCZEBAK Jerzy Y BAŁUSZEK Kamil 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) 3:8
12   C CHODACKI Marcin W KOPCZYK Adrian 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 3:9
13   B LELEK Paweł Z KOPACZ Paweł 1:3 (2:11, 4:11, 12:10, 11:13) 3:10
14   D OPYD Artur X ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 3:11
2019-11-12 19:30 29 LKS „Kłos” Olkusz - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2 tak
1   A PACIA Bartłomiej W KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 1:0
2   B PAŁKA Patryk X MUCHA Daniel 3:2 (3:11, 11:6, 5:11, 11:8, 11:9) 2:0
3   C TOMSIA Sławomir Y BOBAK Piotr 3:1 (11:7, 11:13, 11:8, 11:8) 3:0
4   D SKOTNICZNY Rafał Z BOBAK Jacek 3:1 (6:11, 11:3, 11:8, 11:3) 4:0
5   A TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 5:0
6   B ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
3:0 (11:4, 13:11, 12:10) 6:0
7   A PACIA Bartłomiej X MUCHA Daniel 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 7:0
8   B PAŁKA Patryk W KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 8:0
9   D SKOTNICZNY Rafał Y BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:9, 9:11, 11:5) 9:0
10   C ŁASKAWIEC Jakub Z BOBAK Jacek 3:0 (11:1, 11:2, 11:5) 10:0
11   A BALIK Robert Y BOBAK Piotr 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 10:1
12   C ŁASKAWIEC Jakub W KAJFASZ Bogdan 2:3 (8:11, 11:13, 11:9, 11:9, 5:11) 10:2
13   B PAŁKA Patryk Z BOBAK Jacek 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 11:2
14   D SKOTNICZNY Rafał X MUCHA Daniel 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 12:2
2019-11-09 14:00 30 MKS „Skawa” Wadowice II - KTS „Victoria” Spytkowice I 4:10 tak
1   A JĘDRZEJOWSKI Oskar W PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (1:11, 10:12, 7:11) 0:1
2   B JOŃCZYK Bartłomiej X CHOJNA Dawid 2:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:1, 4:11) 0:2
3   C RUPA Robert Y GRONDALCZYK Adrian 1:3 (7:11, 12:14, 11:7, 5:11) 0:3
4   D WODNIAK Kamil Z MAMOŃ Wojciech 3:2 (11:7, 10:12, 11:8, 9:11, 11:4) 1:3
5   A RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
W CHOJNA Dawid
PIETRAŃCZYK Jakub
0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 1:4
6   B WODNIAK Kamil
JĘDRZEJOWSKI Oskar
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:5
7   A JĘDRZEJOWSKI Oskar X CHOJNA Dawid 2:3 (7:11, 11:5, 4:11, 11:9, 5:11) 1:6
8   B JOŃCZYK Bartłomiej W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 6:11) 1:7
9   D WODNIAK Kamil Y GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 2:7
10   C RUPA Robert Z WARMUZ Kamil 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:8, 8:11) 2:8
11   A JĘDRZEJOWSKI Oskar Y GRONDALCZYK Adrian 2:3 (12:10, 8:11, 7:11, 11:7, 7:11) 2:9
12   C RUPA Robert W PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (8:11, 13:15, 11:8, 8:11) 2:10
13   B JOŃCZYK Bartłomiej Z WARMUZ Kamil 3:2 (6:11, 11:6, 11:8, 16:18, 14:12) 3:10
14   D WODNIAK Kamil X CHOJNA Dawid 3:2 (8:11, 11:9, 11:4, 8:11, 11:9) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy