IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 13 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II
2019-10-19 15:00 14 KS „Bronowianka” Kraków IV - UKS „Zarabie” Myślenice II 3:11
1   A LELEK Paweł W NALEPA Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B SZCZEBAK Jerzy X DŹWIG Andrzej 1:3 (10:12, 11:5, 7:11, 5:11) 0:2
3   C OPYD Artur Y KUZIO Waldemar 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 1:2
4   D CHODACKI Marcin Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (11:13, 9:11, 8:11) 1:3
5   A CHODACKI Marcin
LELEK Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
2:3 (13:11, 11:7, 6:11, 12:14, 9:11) 1:4
6   B OPYD Artur
SZCZEBAK Jerzy
X CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A LELEK Paweł X DŹWIG Andrzej 2:3 (6:11, 10:12, 11:3, 11:7, 6:11) 1:6
8   B SZCZEBAK Jerzy W NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D CHODACKI Marcin Y KUZIO Waldemar 2:3 (6:11, 7:11, 12:10, 11:4, 10:12) 1:8
10   C OPYD Artur Z CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11) 1:9
11   A LELEK Paweł Y KUZIO Waldemar 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 7:11, 5:11) 1:10
12   C OPYD Artur W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:5) 2:10
13   B SZCZEBAK Jerzy Z CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 7:11) 2:11
14   D CHODACKI Marcin X DŹWIG Andrzej 3:2 (9:11, 8:11, 14:12, 11:8, 14:12) 3:11
2019-10-18 18:00 15 KTS „Victoria” Spytkowice I - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
1   A PIETRAŃCZYK Jakub W PIĄSTKA Michał 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 1:0
2   B WARMUZ Kamil X KURCZYNA Łukasz 1:3 (2:11, 11:9, 4:11, 5:11) 1:1
3   C GRONDALCZYK Adrian Y WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) 2:1
4   D CHOJNA Dawid Z BRUZDA Rafał 3:2 (4:11, 11:7, 9:11, 11:8, 13:11) 3:1
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
2:3 (9:11, 11:8, 11:4, 6:11, 8:11) 3:2
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
3:0 (13:11, 12:10, 13:11) 4:2
7   A PIETRAŃCZYK Jakub X KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:5, 13:11) 5:2
8   B WARMUZ Kamil W PIĄSTKA Michał 1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 7:11) 5:3
9   D CHOJNA Dawid Y WOJDYŁA Dominik 2:3 (16:18, 8:11, 11:8, 11:7, 7:11) 5:4
10   C GRONDALCZYK Adrian Z BRUZDA Rafał 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 5:5
11   A PIETRAŃCZYK Jakub Y WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 6:5
12   C GRONDALCZYK Adrian W PIĄSTKA Michał 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:9) 7:5
13   B MAMOŃ Wojciech Z BRUZDA Rafał 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 7:6
14   D CHOJNA Dawid X KURCZYNA Łukasz 1:3 (2:11, 6:11, 11:9, 9:11) 7:7
2019-10-18 18:00 16 KTS „Victoria” Spytkowice II - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9
1   A BOBAK Piotr W GLANOWSKI Bartosz 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 12:10) 1:0
2   B BOBAK Jacek X KOPACZ Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 16:14) 2:0
3   C KAJFASZ Bogdan Y ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 2:1
4   D MUCHA Daniel Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 3:1
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 3:2
6   B MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
X WÓJCIK Jan
GLANOWSKI Bartosz
2:3 (11:5, 7:11, 6:11, 11:9, 10:12) 3:3
7   A BOBAK Piotr X KOPACZ Paweł 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 3:4
8   B BOBAK Jacek W GLANOWSKI Bartosz 1:3 (2:11, 2:11, 12:10, 8:11) 3:5
9   D MUCHA Daniel Y ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 3:11, 7:11) 3:6
10   C KAJFASZ Bogdan Z WÓJCIK Jan 3:0 (11:7, 11:5, 11:1) 4:6
11   A BOBAK Piotr Y ŚWIRK Robert 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 4:7
12   C KAJFASZ Bogdan W GLANOWSKI Bartosz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 4:8
13   B BOBAK Jacek Z WÓJCIK Jan 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:3) 5:8
14   D MUCHA Daniel X KOPACZ Paweł 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 14:12, 7:11) 5:9
2019-10-19 11:00 17 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Podwawelski” Kraków IV
2019-10-21 18:00 18 MKS „Skawa” Wadowice II - MKS KSOS Kraków II
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy