IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-06 11:00 7 KS „Gorce” Nowy Targ II - MKS „Skawa” Wadowice II
2019-10-01 19:30 8 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2 tak
1   A CZYŻYCKI Bogdan W SKOTNICZNY Rafał 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 6:11, 11:5) 1:0
2   B ŚWIATŁOŃ Sebastian X PACIA Bartłomiej 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) 1:1
3   C KUZIO Waldemar Y TOMSIA Sławomir 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 2:1
4   D NALEPA Maciej Z PAŁKA Patryk 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 3:1
5   A CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Sebastian
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:8, 11:9) 4:1
6   B KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
X ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
3:0 (11:6, 15:13, 11:8) 5:1
7   A CZYŻYCKI Bogdan X PACIA Bartłomiej 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:9) 6:1
8   B ŚWIATŁOŃ Sebastian W SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 14:16, 8:11) 6:2
9   D NALEPA Maciej Y TOMSIA Sławomir 3:1 (12:10, 11:8, 10:12, 11:6) 7:2
10   C KUZIO Waldemar Z PAŁKA Patryk 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 8:2
11   A CZYŻYCKI Bogdan Y TOMSIA Sławomir 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 13:11) 9:2
12   C KUZIO Waldemar W BALIK Robert 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 10:2
13   B ŚWIATŁOŃ Sebastian Z ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (4:11, 11:6, 11:6, 11:7) 11:2
14   D NALEPA Maciej X PACIA Bartłomiej 3:2 (12:10, 9:11, 13:11, 7:11, 11:9) 12:2
2019-10-06 11:00 9 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9
1   A BIEL Jakub W PIĄSTKA Michał 3:1 (14:12, 9:11, 11:9, 11:5) 1:0
2   B BOCHENEK Mariusz X KURCZYNA Łukasz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 10:12) 1:1
3   C WOJCIACZYK Antoni Y BRUZDA Rafał 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 1:2
4   D DYMEK Michał Z WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:4, 13:11, 5:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:6) 2:3
6   B WOJCIACZYK Antoni
DYMEK Michał
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 2:4
7   A BIEL Jakub X KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 3:4
8   B BOCHENEK Mariusz W PIĄSTKA Michał 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 8:11) 3:5
9   D DYMEK Michał Y BRUZDA Rafał 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 2:11, 11:7) 4:5
10   C WOJCIACZYK Antoni Z WOJDYŁA Dominik 1:3 (6:11, 4:11, 12:10, 9:11) 4:6
11   A BIEL Jakub Y BRUZDA Rafał 3:2 (9:11, 13:11, 11:8, 8:11, 11:9) 5:6
12   C WOJCIACZYK Antoni W PIĄSTKA Michał 2:3 (3:11, 13:15, 11:9, 11:8, 9:11) 5:7
13   B BOCHENEK Mariusz Z WOJDYŁA Dominik 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D DYMEK Michał X KURCZYNA Łukasz 1:3 (11:6, 2:11, 7:11, 6:11) 5:9
2019-10-02 18:00 10 MKS KSOS Kraków II - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8 tak
1   A WOJAS Bartłomiej W ŚWIRK Robert 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:1
2   B PĘCZEK Mateusz X KOPACZ Paweł 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 1:1
3   C STOCHEL Adam Y ZAJĘCKI Rafał 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 7:11, 11:8) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z GLANOWSKI Bartosz 3:2 (11:5, 15:13, 6:11, 9:11, 11:7) 3:1
5   A RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
W ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
2:3 (9:11, 16:14, 13:11, 3:11, 5:11) 3:2
6   B WOJAS Bartłomiej
PĘCZEK Mateusz
X GLANOWSKI Bartosz
KOPACZ Paweł
1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 14:16) 3:3
7   A WOJAS Bartłomiej X KOPACZ Paweł 3:2 (7:11, 5:11, 12:10, 12:10, 11:8) 4:3
8   B PĘCZEK Mateusz W ŚWIRK Robert 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y ZAJĘCKI Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 5:4
10   C STOCHEL Adam Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 5:5
11   A WOJAS Bartłomiej Y ZAJĘCKI Rafał 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 2:11) 5:6
12   C STOCHEL Adam W ŚWIRK Robert 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) 5:7
13   B PĘCZEK Mateusz Z GLANOWSKI Bartosz 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 5:8
14   D RAJTAR Marek X KOPACZ Paweł 3:1 (11:8, 7:11, 11:4, 12:10) 6:8
2019-10-04 18:00 11 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Bronowianka” Kraków IV 1:13 tak
1   A BOBAK Piotr W OPYD Artur 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X KUSIAK Franciszek 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) 0:2
3   C BOBAK Jacek Y CHODACKI Marcin 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 1:2
4   D KAJFASZ Bogdan Z SZCZEBAK Jerzy 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 1:3
5   A BOBAK Jacek
MUCHA Daniel
W SZCZEBAK Jerzy
CHODACKI Marcin
0:3 (9:11, 11:13, 6:11) 1:4
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X OPYD Artur
KUSIAK Franciszek
1:3 (11:8, 7:11, 11:13, 12:14) 1:5
7   A BOBAK Piotr X KUSIAK Franciszek 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 11:6, 9:11) 1:6
8   B MUCHA Daniel W OPYD Artur 1:3 (4:11, 13:15, 11:8, 8:11) 1:7
9   D KAJFASZ Bogdan Y CHODACKI Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:8
10   C BOBAK Jacek Z SZCZEBAK Jerzy 2:3 (12:10, 5:11, 6:11, 11:8, 4:11) 1:9
11   A BOBAK Piotr Y CHODACKI Marcin 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:10
12   C BOBAK Jacek W OPYD Artur 1:3 (4:11, 8:11, 12:10, 7:11) 1:11
13   B MUCHA Daniel Z SZCZEBAK Jerzy 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 1:12
14   D KAJFASZ Bogdan X KUSIAK Franciszek 1:3 (9:11, 9:11, 12:10, 10:12) 1:13
2019-10-04 18:00 12 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Polonia” Wilczkowice II 6:8 tak
1   A GRONDALCZYK Adrian W PIASKOWSKI Piotr 2:3 (11:9, 13:11, 9:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X NOWICKI Marek 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 0:2
3   C WARMUZ Kamil Y BODZIONY Mateusz 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 5:11) 0:3
4   D CHOJNA Dawid Z DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 1:3
5   A CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
W SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:9) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X PIASKOWSKI Piotr
DĄBROWSKI Damian
2:3 (12:10, 11:7, 9:11, 2:11, 9:11) 2:4
7   A GRONDALCZYK Adrian X NOWICKI Marek 0:3 (4:11, 10:12, 10:12) 2:5
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W PIASKOWSKI Piotr 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:6) 3:5
9   D CHOJNA Dawid Y BODZIONY Mateusz 3:1 (6:11, 14:12, 11:7, 11:8) 4:5
10   C MAMOŃ Wojciech Z DĄBROWSKI Damian 0:3 (6:11, 9:11, 3:11) 4:6
11   A GRONDALCZYK Adrian Y BODZIONY Mateusz 2:3 (14:12, 9:11, 11:4, 6:11, 10:12) 4:7
12   C MAMOŃ Wojciech W SZELEST Jacek 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 4:8
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z DĄBROWSKI Damian 3:2 (7:11, 11:5, 11:5, 9:11, 11:9) 5:8
14   D CHOJNA Dawid X NOWICKI Marek 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 11:8) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy