IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-29 16:00 1 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8 tak
1   A SKOTNICZNY Rafał W MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 2:11) 0:1
2   B PACIA Bartłomiej X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:8) 1:1
3   C TOMSIA Sławomir Y SZURLEJ Kacper 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D ŁASKAWIEC Jakub Z KLAG Wiktor 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
W KLAG Wiktor
SZURLEJ Kacper
0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
X KOWALCZYK Michał
MRUGAŁA Bartłomiej
3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:6) 2:4
7   A SKOTNICZNY Rafał X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 3:4
8   B PACIA Bartłomiej W MRUGAŁA Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 4:4
9   D BALIK Robert Y SZURLEJ Kacper 0:3 (8:11, 3:11, 2:11) 4:5
10   C TOMSIA Sławomir Z KLAG Wiktor 1:3 (4:11, 11:4, 3:11, 6:11) 4:6
11   A SKOTNICZNY Rafał Y SZURLEJ Kacper 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:9) 5:6
12   C TOMSIA Sławomir W MRUGAŁA Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 7:11) 5:7
13   B PACIA Bartłomiej Z KLAG Wiktor 3:1 (7:11, 12:10, 11:3, 11:7) 6:7
14   D BALIK Robert X KOWALCZYK Michał 1:3 (1:11, 11:7, 4:11, 9:11) 6:8
2019-09-28 14:00 2 MKS „Skawa” Wadowice II - UKS „Zarabie” Myślenice II 1:13
1   A KRUPA Cezary W CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (14:12, 6:11, 13:15, 5:11) 0:1
2   B JOŃCZYK Bartłomiej X KUZIO Waldemar 0:3 (6:11, 10:12, 9:11) 0:2
3   C WODNIAK Kamil Y ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (6:11, 11:6, 5:11, 11:8, 9:11) 0:3
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z NALEPA Maciej 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) 0:4
5   A WODNIAK Kamil
KRUPA Cezary
W CZYŻYCKI Bogdan
ŚWIATŁOŃ Sebastian
2:3 (11:9, 7:11, 11:5, 5:11, 5:11) 0:5
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
JOŃCZYK Bartłomiej
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
2:3 (17:15, 5:11, 5:11, 17:15, 9:11) 0:6
7   A KRUPA Cezary X KUZIO Waldemar 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 0:7
8   B JOŃCZYK Bartłomiej W CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 11:13, 3:11) 0:8
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y ŚWIATŁOŃ Sebastian 3:2 (11:6, 5:11, 5:11, 11:7, 11:9) 1:8
10   C WODNIAK Kamil Z NALEPA Maciej 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 1:9
11   A KRUPA Cezary Y ŚWIATŁOŃ Sebastian 2:3 (11:7, 5:11, 11:8, 6:11, 8:11) 1:10
12   C WODNIAK Kamil W CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (11:8, 2:11, 6:11, 3:11) 1:11
13   B JOŃCZYK Bartłomiej Z NALEPA Maciej 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 1:12
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X KUZIO Waldemar 0:3 (8:11, 12:14, 11:13) 1:13
2019-09-27 18:30 3 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - MKS KSOS Kraków II 10:4 tak
1   A KURCZYNA Łukasz W RAJTAR Marek 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B PIĄSTKA Michał X PACYNA Dariusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:4, 11:9, 11:9) 1:1
3   C WOJDYŁA Dominik Y ROBAK Wiktor 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 2:1
4   D BRUZDA Rafał Z PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 3:1
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
2:3 (8:11, 10:12, 11:8, 11:5, 11:13) 3:2
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (12:14, 11:9, 11:2, 8:11, 9:11) 3:3
7   A KURCZYNA Łukasz X PACYNA Dariusz 2:3 (10:12, 11:7, 8:11, 11:7, 8:11) 3:4
8   B PIĄSTKA Michał W RAJTAR Marek 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:6) 4:4
9   D BRUZDA Rafał Y ROBAK Wiktor 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 5:4
10   C WOJDYŁA Dominik Z PĘCZEK Mateusz 3:2 (4:11, 9:11, 11:5, 13:11, 11:9) 6:4
11   A KURCZYNA Łukasz Y ROBAK Wiktor 3:1 (11:4, 11:6, 11:13, 11:1) 7:4
12   C WOJDYŁA Dominik W RAJTAR Marek 3:2 (2:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:7) 8:4
13   B PIĄSTKA Michał Z PĘCZEK Mateusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 9:4
14   D BRUZDA Rafał X PACYNA Dariusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:5) 10:4
2019-09-27 18:00 4 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Podwawelski” Kraków IV 9:5
1   A ŚWIRK Robert W MOREK Radosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B ZAJĘCKI Rafał X DYMEK Michał 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C GLANOWSKI Bartosz Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 2:1
4   D FRĄCZEK Łukasz Z BIEL Jakub 3:2 (9:11, 11:5, 11:6, 5:11, 12:10) 3:1
5   A ŚWIRK Robert
ZAJĘCKI Rafał
W BIEL Jakub
DYMEK Michał
3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:5) 4:1
6   B FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
X MOREK Radosław
MIKRUT Jakub
3:1 (11:7, 10:12, 11:1, 11:9) 5:1
7   A ŚWIRK Robert X DYMEK Michał 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:3) 6:1
8   B ZAJĘCKI Rafał W MOREK Radosław 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) 7:1
9   D FRĄCZEK Łukasz Y MIKRUT Jakub 1:3 (11:1, 9:11, 5:11, 8:11) 7:2
10   C GLANOWSKI Bartosz Z BIEL Jakub 2:3 (5:11, 11:5, 14:12, 10:12, 9:11) 7:3
11   A ŚWIRK Robert Y MIKRUT Jakub 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 8:3
12   C GLANOWSKI Bartosz W MOREK Radosław 3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:7) 9:3
13   B ZAJĘCKI Rafał Z BIEL Jakub 0:3 (18:20, 9:11, 8:11) 9:4
14   D FRĄCZEK Łukasz X DYMEK Michał 2:3 (11:1, 7:11, 6:11, 12:10, 8:11) 9:5
2019-09-25 19:00 5 LKS „Polonia” Wilczkowice II - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0
1   A NOWICKI Marek W MUCHA Daniel 3:1 (11:4, 11:6, 8:11, 11:5) 1:0
2   B SZELEST Jacek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 2:0
3   C JEDYNAK Damian Y BOBAK Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 13:11, 11:9) 3:0
4   D DĄBROWSKI Damian Z BOBAK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 16:14) 4:0
5   A SZELEST Jacek
BODZIONY Mateusz
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 5:0
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:3) 6:0
7   A NOWICKI Marek X KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 7:0
8   B SZELEST Jacek W POCHOPIEŃ Michał 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 8:0
9   D DĄBROWSKI Damian Y BOBAK Piotr 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:5) 9:0
10   C BODZIONY Mateusz Z BOBAK Jacek 3:0 (11:3, 11:1, 11:8) 10:0
11   A NOWICKI Marek Y BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:6) 11:0
12   C BODZIONY Mateusz W POCHOPIEŃ Michał 3:1 (11:6, 10:12, 11:2, 11:7) 12:0
13   B SZELEST Jacek Z BOBAK Jacek 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:9) 13:0
14   D DĄBROWSKI Damian X KAJFASZ Bogdan 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:6) 14:0
2019-10-06 11:00 6 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice I 5:9 tak
1   A SZCZEBAK Jerzy W PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (12:14, 6:11, 9:11) 0:1
2   B OPYD Artur X WARMUZ Kamil 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 1:1
3   C CHODACKI Marcin Y GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:7, 11:1, 9:11, 11:9) 2:1
4   D LELEK Paweł Z CHOJNA Dawid 1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 9:11) 2:2
5   A OPYD Artur
SZCZEBAK Jerzy
W CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 9:11) 2:3
6   B CHODACKI Marcin
LELEK Paweł
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
2:3 (10:12, 11:5, 8:11, 11:8, 5:11) 2:4
7   A SZCZEBAK Jerzy X MAMOŃ Wojciech 1:3 (5:11, 11:6, 10:12, 9:11) 2:5
8   B OPYD Artur W PIETRAŃCZYK Jakub 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:6) 3:5
9   D LELEK Paweł Y GRONDALCZYK Adrian 2:3 (8:11, 11:8, 11:4, 6:11, 9:11) 3:6
10   C CHODACKI Marcin Z CHOJNA Dawid 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) 3:7
11   A KUSIAK Franciszek Y GRONDALCZYK Adrian 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 3:8
12   C CHODACKI Marcin W PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 5:11, 10:12) 3:9
13   B OPYD Artur Z CHOJNA Dawid 3:2 (11:4, 4:11, 11:2, 8:11, 11:8) 4:9
14   D LELEK Paweł X MAMOŃ Wojciech 3:1 (14:12, 9:11, 11:8, 12:10) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz I rundy