IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2020-01-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-19 11:00 61 UKS „Płomień” Limanowa II - „Mikulec” Grybów 10:4 tak
1   A DOMITER Julia W KANTOR Jan 3:2 (9:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:8) 1:0
2   B MENSFELD Natalia X TOKARZ Adam 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C TWARÓG Mariusz Y KIEŁBASA Józef 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 2:1
4   D ROZUM Dawid Z SZAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 3:1
5   A TWARÓG Mariusz
ROZUM Dawid
W KANTOR Jan
SZAREK Marcin
3:1 (11:5, 12:14, 11:4, 11:6) 4:1
6   B DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
X TOKARZ Adam
KIEŁBASA Józef
1:3 (8:11, 11:2, 8:11, 4:11) 4:2
7   A DOMITER Julia X TOKARZ Adam 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 4:3
8   B MENSFELD Natalia W KANTOR Jan 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 5:3
9   D ROZUM Dawid Y KIEŁBASA Józef 3:0 (11:5, 11:3, 12:10) 6:3
10   C TWARÓG Mariusz Z SZAREK Marcin 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 6:11, 11:9) 7:3
11   A DOMITER Julia Y KIEŁBASA Józef 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 8:3
12   C TWARÓG Mariusz W KANTOR Jan 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 9:3
13   B MENSFELD Natalia Z SZAREK Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) 9:4
14   D ROZUM Dawid X TOKARZ Adam 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 10:4
2020-01-17 18:00 62 LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Start” Nowy Sącz 7:7 tak
1   A BOBER Damian W PASEK Kamil 3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:9) 1:0
2   B PIĘTOŃ Robert X TROJANOWSKI Kamil 0:3 (12:14, 14:16, 9:11) 1:1
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (15:13, 9:11, 15:17, 6:11) 1:2
4   D PIETRZAK Krzysztof Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (7:11, 4:11, 11:4, 5:11) 1:4
6   B BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
X MACIUSZEK Wiesław
TROJANOWSKI Kamil
3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 2:4
7   A BOBER Damian X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:5, 11:2, 11:3) 3:4
8   B PIĘTOŃ Robert W PASEK Kamil 3:2 (11:9, 11:6, 7:11, 6:11, 11:9) 4:4
9   D PIETRZAK Krzysztof Y MACIUSZEK Wiesław 3:2 (11:9, 11:7, 8:11, 9:11, 11:4) 5:4
10   C MIŚKOWIEC Jerzy Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 6:11) 5:5
11   A BOBER Damian Y MACIUSZEK Wiesław 3:1 (8:11, 11:9, 14:12, 11:9) 6:5
12   C MIŚKOWIEC Jerzy W PASEK Kamil 1:3 (10:12, 7:11, 11:4, 6:11) 6:6
13   B PIĘTOŃ Robert Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 6:7
14   D PIETRZAK Krzysztof X TROJANOWSKI Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 7:7
2020-01-19 16:00 63 MKS „Radość” Gorlice - LZS „Solidarni” Mędrzechów 7:7 tak
1   A MÓL Marcin W JASTRZĘBSKI Dawid 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 1:0
2   B WOŹNIAK Dominik X OSTROWSKI Dawid 0:3 (10:12, 6:11, 9:11) 1:1
3   C ŁABOWSKI Józef Y WOLIŃSKI Zenon 3:2 (9:11, 11:9, 13:11, 3:11, 11:5) 2:1
4   D PIECHOWICZ Marek Z GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 11:2) 3:1
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
1:3 (11:6, 9:11, 10:12, 5:11) 3:2
6   B ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
X GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:8) 4:2
7   A MÓL Marcin X OSTROWSKI Dawid 2:3 (11:8, 13:11, 9:11, 5:11, 8:11) 4:3
8   B WOŹNIAK Dominik W JASTRZĘBSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:5) 5:3
9   D PIECHOWICZ Marek Y WOLIŃSKI Zenon 0:3 (9:11, 8:11, 11:13) 5:4
10   C ŁABOWSKI Józef Z GAJEWSKI Dominik 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 5:5
11   A MÓL Marcin Y WOLIŃSKI Zenon 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 6:5
12   C ŁABOWSKI Józef W JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 6:6
13   B WOŹNIAK Dominik Z GAJEWSKI Dominik 3:0 (11:9, 12:10, 11:2) 7:6
14   D PIECHOWICZ Marek X OSTROWSKI Dawid 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 7:7
2020-01-18 10:00 64 UKS „Jordan” Zakliczyn - UKS „Villa Verde” Olesno IV 9:5 tak
1   A HEŁMECKI Szymon W PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KORNAŚ Bartłomiej X WAJDA Kamil 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 2:0
3   C KRAS Nikodem Y HOLECZKO Oskar 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 6:11) 2:1
4   D GAJDA Rafał Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:4, 11:2, 11:5) 3:1
5   A KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
W HOLECZKO Oskar
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 4:1
6   B HEŁMECKI Szymon
KRAS Nikodem
X PROCHAZKA Tomasz
WAJDA Kamil
2:3 (11:9, 10:12, 11:9, 2:11, 5:11) 4:2
7   A HEŁMECKI Szymon X WAJDA Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 5:2
8   B KORNAŚ Bartłomiej W PROCHAZKA Tomasz 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:7) 6:2
9   D GAJDA Rafał Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) 7:2
10   C KRAS Nikodem Z PROCHAZKA Piotr 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 7:3
11   A HEŁMECKI Szymon Y HOLECZKO Oskar 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 8:3
12   C KRAS Nikodem W PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 8:4
13   B KOBYLARCZYK Kacper Z PROCHAZKA Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 8:5
14   D GAJDA Rafał X WAJDA Kamil 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:5) 9:5
2020-01-19 11:00 65 LUKS „Galux” Skrzyszów II - MKS „Tarnovia” Tarnów 7:7 tak
1   A KOZIOŁ Jarosław W ROBAK Mateusz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B JASIELSKI Franciszek X JEWUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 4:11, 9:11) 0:2
3   C BAŃBOR Andrzej Y MROCZEK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D ŻUROWSKI Dariusz Z FRANCZAK Szymon 3:1 (9:11, 11:8, 11:3, 11:3) 1:3
5   A JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
W MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) 2:3
6   B KOZIOŁ Jarosław
BAŃBOR Andrzej
X ROBAK Mateusz
FRANCZAK Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 13:15) 2:4
7   A KOZIOŁ Jarosław X JEWUŁA Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 2:5
8   B JASIELSKI Franciszek W ROBAK Mateusz 1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:13) 2:6
9   D ŻUROWSKI Dariusz Y MROCZEK Adrian 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) 3:6
10   C BAŃBOR Andrzej Z FRANCZAK Szymon 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 4:6
11   A KOZIOŁ Jarosław Y MROCZEK Adrian 2:3 (11:9, 11:7, 8:11, 6:11, 12:14) 4:7
12   C BAŃBOR Andrzej W ROBAK Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 5:7
13   B JASIELSKI Marek Z FRANCZAK Szymon 3:0 (11:8, 11:6, 14:12) 6:7
14   D ŻUROWSKI Dariusz X JEWUŁA Mateusz 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 7:7
2020-01-19 11:00 66 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 tak
1   A FLĄDRO Piotr W PALACZ Grzegorz 0:3 (7:11, 14:16, 2:11) 0:1
2   B JAWIEŃ Marcin X OBROCHTA Piotr 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11) 0:2
3   C RĘBACZ Wojciech Y TABOR Krzysztof 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 10:12) 0:3
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z BOLSĘGA Henryk 1:3 (4:11, 6:11, 11:6, 9:11) 0:4
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 8:11, 3:11) 0:5
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X OBROCHTA Piotr
BOLSĘGA Henryk
1:3 (12:10, 5:11, 2:11, 4:11) 0:6
7   A FLĄDRO Piotr X OBROCHTA Piotr 0:3 (4:11, 11:13, 7:11) 0:7
8   B JAWIEŃ Marcin W PALACZ Grzegorz 2:3 (9:11, 11:8, 11:2, 1:11, 9:11) 0:8
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y TABOR Krzysztof 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) 0:9
10   C RĘBACZ Wojciech Z BOLSĘGA Henryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 1:9
11   A FLĄDRO Piotr Y TABOR Krzysztof 3:2 (11:7, 11:6, 10:12, 6:11, 12:10) 2:9
12   C RĘBACZ Wojciech W PALACZ Grzegorz 1:3 (4:11, 16:14, 4:11, 2:11) 2:10
13   B JAWIEŃ Marcin Z BOLSĘGA Henryk 3:1 (5:11, 11:8, 11:8, 11:7) 3:10
14   D SKRZYŃSKI Janusz X OBROCHTA Piotr 1:3 (11:8, 2:11, 9:11, 6:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.