IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-11 16:30 55 „Mikulec” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz 4:10 tak
1   A URBAN Mariusz W BORKOWSKI Marek 3:1 (11:5, 11:9, 5:11, 11:7) 1:0
2   B KIEŁBASA Józef X MACIUSZEK Wiesław 1:3 (12:10, 8:11, 11:13, 7:11) 1:1
3   C GŁÓWCZYK Jan Y PASEK Kamil 0:3 (8:11, 12:14, 3:11) 1:2
4   D TOKARZ Adam Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 6:11, 11:7, 5:11) 1:3
5   A SZAREK Marcin
PĘKALA Andrzej
W BORKOWSKI Marek
MACIUSZEK Wiesław
0:3 (3:11, 12:14, 5:11) 1:4
6   B TOKARZ Adam
URBAN Mariusz
X TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
1:3 (9:11, 13:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A URBAN Mariusz X MACIUSZEK Wiesław 2:3 (7:11, 11:7, 11:6, 8:11, 6:11) 1:6
8   B KIEŁBASA Józef W BORKOWSKI Marek 3:1 (7:11, 12:10, 11:4, 11:8) 2:6
9   D TOKARZ Adam Y PASEK Kamil 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) 2:7
10   C GŁÓWCZYK Jan Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 6:11) 2:8
11   A URBAN Mariusz Y PASEK Kamil 0:3 (7:11, 15:17, 4:11) 2:9
12   C GŁÓWCZYK Jan W BORKOWSKI Marek 3:2 (11:7, 11:7, 11:13, 5:11, 11:9) 3:9
13   B KIEŁBASA Józef Z TROJANOWSKI Dawid 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 8:11) 3:10
14   D TOKARZ Adam X MACIUSZEK Wiesław 3:1 (11:5, 11:13, 11:9, 12:10) 4:10
2020-01-22 19:00 56 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7 tak
1   A DOMITER Julia W BOBER Damian 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B GOLONKA Filip X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 9:11, 11:7, 10:12) 0:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 1:2
4   D MENSFELD Natalia Z PIĘTOŃ Robert 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 10:12) 1:3
5   A DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 2:3
6   B SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 4:11) 2:4
7   A DOMITER Julia X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 2:5
8   B GOLONKA Filip W BOBER Damian 2:3 (5:11, 11:8, 8:11, 11:9, 8:11) 2:6
9   D MENSFELD Natalia Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (11:3, 11:7, 10:12, 11:6) 3:6
10   C SUŁKOWSKI Karol Z PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 4:6
11   A DOMITER Julia Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:2 (11:9, 7:11, 11:6, 10:12, 11:9) 5:6
12   C SUŁKOWSKI Karol W BOBER Damian 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:9) 6:6
13   B GOLONKA Filip Z PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 7:6
14   D MENSFELD Natalia X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 7:7
2020-01-25 15:00 57 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:2 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W KUDŁA Paweł 3:0 (11:5, 12:10, 11:9) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:6) 2:1
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z PROCHAZKA Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 3:1
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W PROCHAZKA Tomasz
PROCHAZKA Piotr
3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 4:1
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X JANISZEWSKI Tomasz
KUDŁA Paweł
3:0 (11:7, 11:2, 11:9) 5:1
7   A OSTROWSKI Dawid X JANISZEWSKI Tomasz 3:1 (11:1, 11:7, 4:11, 11:6) 6:1
8   B GAJEWSKI Dominik W KUDŁA Paweł 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:6) 7:1
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:7) 8:1
10   C WOLIŃSKI Zenon Z PROCHAZKA Piotr 3:2 (11:8, 12:14, 11:9, 8:11, 11:7) 9:1
11   A OSTROWSKI Dawid Y PROCHAZKA Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 14:12) 10:1
12   C WOLIŃSKI Zenon W KUDŁA Paweł 3:0 (11:3, 11:1, 11:2) 11:1
13   B GAJEWSKI Dominik Z PROCHAZKA Piotr 3:1 (11:5, 9:11, 11:3, 11:7) 12:1
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 4:11) 12:2
2020-01-12 11:00 58 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 tak
1   A GAŁUSZKA Mateusz W SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (11:7, 11:13, 9:11, 5:11) 0:1
2   B ŁABOWSKI Józef X GAJDA Rafał 2:3 (10:12, 16:14, 11:7, 10:12, 6:11) 0:2
3   C WOŹNIAK Dominik Y HEŁMECKI Szymon 3:1 (11:9, 11:4, 10:12, 11:7) 1:2
4   D MÓL Marcin Z KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 2:2
5   A PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
W HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
2:3 (6:11, 9:11, 11:8, 11:7, 6:11) 2:3
6   B ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
X KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 3:3
7   A GAŁUSZKA Mateusz X GAJDA Rafał 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 9:11) 3:4
8   B ŁABOWSKI Józef W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 4:4
9   D MÓL Marcin Y HEŁMECKI Szymon 3:2 (9:11, 11:9, 11:6, 7:11, 12:10) 5:4
10   C WOŹNIAK Dominik Z KORNAŚ Bartłomiej 3:1 (11:2, 11:7, 9:11, 11:7) 6:4
11   A GAŁUSZKA Mateusz Y HEŁMECKI Szymon 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 6:5
12   C WOŹNIAK Dominik W SZCZEPAŃSKI Dominik 3:2 (11:13, 11:6, 9:11, 11:8, 12:10) 7:5
13   B ŁABOWSKI Józef Z KORNAŚ Bartłomiej 2:3 (7:11, 11:6, 7:11, 12:10, 9:11) 7:6
14   D MÓL Marcin X GAJDA Rafał 3:2 (11:4, 8:11, 11:6, 10:12, 11:6) 8:6
2020-01-11 13:00 59 MKS „Tarnovia” Tarnów - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 tak
1   A MROCZEK Adrian W OBROCHTA Piotr 1:3 (11:9, 6:11, 12:14, 6:11) 0:1
2   B ROBAK Mateusz X PALACZ Grzegorz 2:3 (6:11, 8:11, 11:4, 11:9, 10:12) 0:2
3   C JEWUŁA Mateusz Y TABOR Krzysztof 1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 9:11) 0:3
4   D OSTROWSKI Artur Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 4:11) 0:4
5   A ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
W PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
0:3 (7:11, 10:12, 7:11) 0:5
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 7:11, 11:6) 1:5
7   A MROCZEK Adrian X PALACZ Grzegorz 0:3 (2:11, 10:12, 8:11) 1:6
8   B ROBAK Mateusz W OBROCHTA Piotr 3:2 (11:8, 14:16, 14:12, 10:12, 12:10) 2:6
9   D OSTROWSKI Artur Y TABOR Krzysztof 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 2:7
10   C JEWUŁA Mateusz Z SOBCZAK Krzysztof 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 3:11) 2:8
11   A MROCZEK Adrian Y TABOR Krzysztof 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 2:9
12   C JEWUŁA Mateusz W OBROCHTA Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 11:13) 2:10
13   B ROBAK Mateusz Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:9, 14:12) 3:10
14   D OSTROWSKI Artur X PALACZ Grzegorz 0:3 (5:11, 4:11, 8:11) 3:11
2020-01-11 16:00 60 LUKS „Galux” Skrzyszów II - LKS „Vocovia” Wokowice 3:11 tak
1   A KOZIOŁ Jarosław W JAWIEŃ Marcin 1:3 (12:14, 11:9, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BAŃBOR Andrzej X FLĄDRO Piotr 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C JASIELSKI Franciszek Y RĘBACZ Wojciech 2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:8, 5:11) 0:3
4   D DAMIAN Tomasz Z GAWLIK Adam 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 1:3
5   A KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
W RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
2:3 (8:11, 11:7, 6:11, 11:9, 3:11) 1:4
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:5
7   A KOZIOŁ Jarosław X FLĄDRO Piotr 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 5:11) 1:6
8   B BAŃBOR Andrzej W JAWIEŃ Marcin 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 6:11) 1:7
9   D DAMIAN Tomasz Y RĘBACZ Wojciech 3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 12:10, 11:9) 2:7
10   C JASIELSKI Franciszek Z SKRZYŃSKI Janusz 2:3 (9:11, 11:8, 12:10, 8:11, 10:12) 2:8
11   A KOZIOŁ Wiesław Y RĘBACZ Wojciech 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 2:9
12   C JASIELSKI Franciszek W JAWIEŃ Marcin 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 13:11) 3:9
13   B BAŃBOR Andrzej Z SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (11:6, 8:11, 3:11, 6:11) 3:10
14   D DAMIAN Tomasz X FLĄDRO Piotr 0:3 (11:13, 14:16, 5:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.