IV liga mężczyzn wschód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-12-01
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-01 11:00 37 MKS „Radość” Gorlice - „Mikulec” Grybów 11:3 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 1:0
2   B BERDYSZ Mariusz X TOKARZ Adam 2:3 (11:3, 15:13, 9:11, 9:11, 5:11) 1:1
3   C GAŁUSZKA Mateusz Y KIEŁBASA Józef 3:2 (8:11, 11:6, 11:6, 5:11, 11:7) 2:1
4   D WOŹNIAK Dominik Z SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) 3:1
5   A BERDYSZ Mariusz
WOŹNIAK Dominik
W TOKARZ Adam
SZAREK Marcin
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 4:1
6   B ŁABOWSKI Józef
GAŁUSZKA Mateusz
X KIEŁBASA Józef
DZIEDZIC Marta
3:1 (12:10, 11:7, 10:12, 11:6) 5:1
7   A ŁABOWSKI Józef X TOKARZ Adam 3:2 (8:11, 11:7, 3:11, 11:4, 11:5) 6:1
8   B BERDYSZ Mariusz W DZIEDZIC Marta 1:3 (4:11, 11:2, 8:11, 5:11) 6:2
9   D WOŹNIAK Dominik Y KIEŁBASA Józef 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8) 7:2
10   C GAŁUSZKA Mateusz Z SZAREK Marcin 2:3 (11:13, 11:8, 11:5, 8:11, 3:11) 7:3
11   A ŁABOWSKI Józef Y KIEŁBASA Józef 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:1, 12:10) 8:3
12   C GAŁUSZKA Mateusz W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 9:3
13   B BERDYSZ Mariusz Z SZAREK Marcin 3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 10:3
14   D WOŹNIAK Dominik X TOKARZ Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 11:3
2019-12-22 15:00 38 LZS „Solidarni” Mędrzechów - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7 tak
1   A OSTROWSKI Dawid W MENSFELD Natalia 3:0 (11:9, 11:4, 11:8) 1:0
2   B GAJEWSKI Dominik X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (3:11, 8:11, 11:9, 5:11) 1:1
3   C WOLIŃSKI Zenon Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:1
4   D JASTRZĘBSKI Dawid Z ROZUM Dawid 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) 2:2
5   A JASTRZĘBSKI Dawid
OSTROWSKI Dawid
W TWARÓG Mariusz
MENSFELD Natalia
3:0 (11:9, 13:11, 11:7) 3:2
6   B GAJEWSKI Dominik
WOLIŃSKI Zenon
X ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
1:3 (11:9, 6:11, 9:11, 4:11) 3:3
7   A OSTROWSKI Dawid X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (5:11, 10:12, 11:4, 7:11) 3:4
8   B GAJEWSKI Dominik W MENSFELD Natalia 3:2 (10:12, 11:9, 9:11, 11:7, 11:7) 4:4
9   D JASTRZĘBSKI Dawid Y TWARÓG Mariusz 2:3 (15:13, 5:11, 11:8, 12:14, 4:11) 4:5
10   C WOLIŃSKI Zenon Z ROZUM Dawid 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 5:5
11   A OSTROWSKI Dawid Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 6:5
12   C WOLIŃSKI Zenon W MENSFELD Natalia 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 7:5
13   B GAJEWSKI Dominik Z ROZUM Dawid 1:3 (11:9, 12:14, 7:11, 9:11) 7:6
14   D JASTRZĘBSKI Dawid X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 7:7
2019-12-01 11:00 39 LKS „Vocovia” Wokowice - KS „Start” Nowy Sącz 9:5 tak
1   A FLĄDRO Piotr W PASEK Kamil 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 12:10) 1:0
2   B JAWIEŃ Marcin X PASEK Adrian 3:1 (11:6, 11:6, 2:11, 11:6) 2:0
3   C GAWLIK Adam Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 5:11) 2:1
4   D RĘBACZ Wojciech Z BORKOWSKI Marek 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 12:10) 3:1
5   A GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:2 (11:7, 11:9, 6:11, 8:11, 11:9) 4:1
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
2:3 (9:11, 11:5, 11:7, 6:11, 10:12) 4:2
7   A FLĄDRO Piotr X PASEK Adrian 3:1 (6:11, 11:9, 11:6, 11:7) 5:2
8   B JAWIEŃ Marcin W PASEK Kamil 3:2 (9:11, 11:9, 11:7, 10:12, 11:7) 6:2
9   D RĘBACZ Wojciech Y TROJANOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:13) 6:3
10   C GAWLIK Adam Z BORKOWSKI Marek 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 10:12) 6:4
11   A FLĄDRO Piotr Y TROJANOWSKI Dawid 3:2 (11:8, 9:11, 11:5, 6:11, 11:9) 7:4
12   C SKRZYŃSKI Janusz W PASEK Kamil 3:1 (11:6, 8:11, 11:8, 11:7) 8:4
13   B JAWIEŃ Marcin Z BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 8:5
14   D RĘBACZ Wojciech X PASEK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 9:5
2019-11-29 19:00 40 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LKS „Dobrzanka” Dobra 8:6 tak
1   A TABOR Krzysztof W PIETRZAK Krzysztof 2:3 (12:10, 3:11, 6:11, 11:9, 9:11) 0:1
2   B OBROCHTA Piotr X BOBER Damian 0:3 (12:14, 8:11, 8:11) 0:2
3   C PALACZ Grzegorz Y PIĘTOŃ Robert 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 1:2
4   D SOBCZAK Krzysztof Z MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 2:2
5   A PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
3:2 (11:6, 11:7, 3:11, 5:11, 11:7) 3:2
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:9, 5:11, 11:8, 4:11, 6:11) 3:3
7   A TABOR Krzysztof X BOBER Damian 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 3:4
8   B OBROCHTA Piotr W PIETRZAK Krzysztof 2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 3:5
9   D SOBCZAK Krzysztof Y PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:5, 4:11, 11:7, 12:10) 4:5
10   C PALACZ Grzegorz Z MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 5:5
11   A TABOR Krzysztof Y PIĘTOŃ Robert 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8) 6:5
12   C PALACZ Grzegorz W PIETRZAK Krzysztof 3:2 (11:5, 11:4, 8:11, 2:11, 12:10) 7:5
13   B OBROCHTA Piotr Z MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 8:5
14   D SOBCZAK Krzysztof X BOBER Damian 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 8:6
2019-11-29 18:00 41 UKS „Jordan” Zakliczyn - MKS „Tarnovia” Tarnów 12:2 tak
1   A SZCZEPAŃSKI Dominik W JEWUŁA Mateusz 3:2 (5:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:6) 1:0
2   B MARTYKA Bartłomiej X OSTROWSKI Artur 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) 2:0
3   C GAJDA Rafał Y ROBAK Mateusz 3:2 (11:9, 11:13, 11:8, 8:11, 12:10) 3:0
4   D HEŁMECKI Szymon Z MROCZEK Adrian 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 8:11, 11:9) 4:0
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W ROBAK Mateusz
OSTROWSKI Artur
3:0 (11:5, 11:9, 11:9) 5:0
6   B MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
X MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
3:2 (11:9, 7:11, 2:11, 11:4, 11:2) 6:0
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X OSTROWSKI Artur 3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 11:13, 11:5) 7:0
8   B MARTYKA Bartłomiej W JEWUŁA Mateusz 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 7:1
9   D HEŁMECKI Szymon Y ROBAK Mateusz 3:1 (13:15, 11:5, 11:7, 11:6) 8:1
10   C GAJDA Rafał Z MROCZEK Adrian 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:7) 9:1
11   A NAGEL Kacper Y ROBAK Mateusz 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 9:2
12   C GAJDA Rafał W JEWUŁA Mateusz 3:1 (14:12, 11:7, 6:11, 11:8) 10:2
13   B MARTYKA Bartłomiej Z MROCZEK Adrian 3:0 (11:8, 11:5, 11:4) 11:2
14   D HEŁMECKI Szymon X OSTROWSKI Artur 3:1 (11:4, 11:7, 8:11, 11:4) 12:2
2019-12-01 15:00 42 UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów II 3:11 tak
1   A PROCHAZKA Tomasz W ŻUROWSKI Dariusz 2:3 (5:11, 14:12, 10:12, 11:4, 6:11) 0:1
2   B CHMIELEWSKI Tomasz X DAMIAN Tomasz 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 1:1
3   C KUDŁA Paweł Y KOZIOŁ Jarosław 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 1:2
4   D PROCHAZKA Piotr Z JASIELSKI Marek 0:3 (7:11, 9:11, 11:13) 1:3
5   A KUDŁA Paweł
PROCHAZKA Piotr
W ŻUROWSKI Dariusz
DAMIAN Tomasz
0:3 (11:13, 7:11, 5:11) 1:4
6   B CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
X JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
1:3 (11:9, 10:12, 9:11, 7:11) 1:5
7   A PROCHAZKA Tomasz X DAMIAN Tomasz 2:3 (6:11, 9:11, 12:10, 11:8, 7:11) 1:6
8   B CHMIELEWSKI Tomasz W ŻUROWSKI Dariusz 2:3 (12:10, 3:11, 11:9, 1:11, 7:11) 1:7
9   D PROCHAZKA Piotr Y KOZIOŁ Jarosław 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 1:8
10   C KUDŁA Paweł Z JASIELSKI Marek 3:1 (11:6, 7:11, 11:4, 14:12) 2:8
11   A PROCHAZKA Tomasz Y KOZIOŁ Jarosław 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 7:11) 2:9
12   C KUDŁA Paweł W ŻUROWSKI Dariusz 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 2:10
13   B CHMIELEWSKI Tomasz Z JASIELSKI Marek 3:2 (11:4, 9:11, 11:5, 7:11, 11:4) 3:10
14   D PROCHAZKA Piotr X JASIELSKI Franciszek 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.