IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-08 18:00 25 UKS „Jordan” Zakliczyn - „Mikulec” Grybów 11:3 tak
1   A KORNAŚ Bartłomiej W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 1:0
2   B HEŁMECKI Szymon X KANTOR Jan 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:0
3   C SZCZEPAŃSKI Dominik Y SZAREK Marcin 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) 3:0
4   D GAJDA Rafał Z URBAN Mariusz 3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 10:12, 11:3) 4:0
5   A HEŁMECKI Szymon
SZCZEPAŃSKI Dominik
W URBAN Mariusz
SZAREK Marcin
3:1 (11:9, 11:4, 5:11, 11:8) 5:0
6   B KORNAŚ Bartłomiej
GAJDA Rafał
X NIEPSUJ Mariusz
KANTOR Jan
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 6:0
7   A KORNAŚ Bartłomiej X KANTOR Jan 3:2 (9:11, 11:6, 13:11, 6:11, 11:5) 7:0
8   B HEŁMECKI Szymon W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 8:0
9   D GAJDA Rafał Y SZAREK Marcin 1:3 (11:7, 11:13, 11:13, 8:11) 8:1
10   C SZCZEPAŃSKI Dominik Z URBAN Mariusz 3:0 (11:7, 13:11, 15:13) 9:1
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y SZAREK Marcin 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 13:15) 9:2
12   C SZCZEPAŃSKI Dominik W NIEPSUJ Mariusz 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) 10:2
13   B HEŁMECKI Szymon Z URBAN Mariusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 11:2
14   D GAJDA Rafał X KANTOR Jan 2:3 (10:12, 11:7, 11:7, 19:21, 8:11) 11:3
2019-11-11 11:00 26 UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Płomień” Limanowa II 4:10
1   A JANISZEWSKI Tomasz W GOLONKA Albert 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B CHMIELEWSKI Tomasz X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 5:11) 0:2
3   C PROCHAZKA Tomasz Y GOLONKA Filip 3:0 (11:6, 12:10, 11:3) 1:2
4   D FLOREK Sławomir Z ROZUM Dawid 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 2:2
5   A CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
W TWARÓG Mariusz
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (11:8, 13:15, 7:11, 11:9, 7:11) 2:3
6   B JANISZEWSKI Tomasz
KUDŁA Paweł
X ROZUM Dawid
GOLONKA Albert
0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 2:4
7   A JANISZEWSKI Tomasz X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:8, 4:11, 3:11, 10:12) 2:5
8   B CHMIELEWSKI Tomasz W GOLONKA Albert 0:3 (5:11, 6:11, 2:11) 2:6
9   D FLOREK Sławomir Y TWARÓG Mariusz 3:0 (11:8, 11:2, 11:2) 3:6
10   C PROCHAZKA Tomasz Z ROZUM Dawid 2:3 (12:10, 9:11, 11:8, 2:11, 8:11) 3:7
11   A JANISZEWSKI Tomasz Y TWARÓG Mariusz 3:0 (14:12, 11:6, 11:7) 4:7
12   C PROCHAZKA Tomasz W GOLONKA Albert 1:3 (13:11, 3:11, 5:11, 5:11) 4:8
13   B CHMIELEWSKI Tomasz Z ROZUM Dawid 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 8:11) 4:9
14   D FLOREK Sławomir X SUŁKOWSKI Karol 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 4:10
2019-11-10 10:00 27 LUKS „Galux” Skrzyszów II - KS „Start” Nowy Sącz 4:10
1   A JASIELSKI Marek W PASEK Kamil 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B KOZIOŁ Jarosław X TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C DAMIAN Tomasz Y PASEK Adrian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 1:2
4   D BAŃBOR Andrzej Z BORKOWSKI Marek 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A KOZIOŁ Jarosław
DAMIAN Tomasz
W BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:2 (14:12, 11:8, 6:11, 11:13, 11:5) 2:3
6   B JASIELSKI Franciszek
KASPRZYK Michalina
X TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Dawid
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 2:4
7   A JASIELSKI Marek X TROJANOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:5
8   B KOZIOŁ Jarosław W PASEK Kamil 1:3 (7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 2:6
9   D BAŃBOR Andrzej Y PASEK Adrian 0:3 (9:11, 3:11, 8:11) 2:7
10   C DAMIAN Tomasz Z BORKOWSKI Marek 0:3 (6:11, 8:11, 10:12) 2:8
11   A JASIELSKI Marek Y PASEK Adrian 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 2:9
12   C DAMIAN Tomasz W PASEK Kamil 3:1 (7:11, 11:9, 11:5, 11:5) 3:9
13   B KOZIOŁ Jarosław Z BORKOWSKI Marek 2:3 (11:5, 6:11, 11:13, 11:6, 12:14) 3:10
14   D JASIELSKI Franciszek X TROJANOWSKI Dawid 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:7) 4:10
2019-11-10 11:00 28 MKS „Tarnovia” Tarnów - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:7
1   A ROBAK Mateusz W BOBER Damian 3:2 (8:11, 8:11, 17:15, 13:11, 11:4) 1:0
2   B JEWUŁA Mateusz X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (4:11, 10:12, 7:11) 1:1
3   C MROCZEK Adrian Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:1 (11:9, 9:11, 11:3, 11:9) 2:1
4   D ŻYDOWSKA Weronika Z MRÓZEK Jan 3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:9) 3:1
5   A ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
2:3 (11:5, 11:13, 8:11, 11:7, 7:11) 3:2
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X BOBER Damian
PIETRZAK Krzysztof
2:3 (11:7, 12:14, 10:12, 12:10, 7:11) 3:3
7   A ROBAK Mateusz X PIETRZAK Krzysztof 3:1 (11:5, 14:12, 7:11, 11:4) 4:3
8   B JEWUŁA Mateusz W BOBER Damian 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 4:11) 4:4
9   D ŻYDOWSKA Weronika Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (7:11, 3:11, 8:11) 4:5
10   C MROCZEK Adrian Z MRÓZEK Jan 3:0 (14:12, 11:9, 11:9) 5:5
11   A ROBAK Mateusz Y MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 6:5
12   C MROCZEK Adrian W BOBER Damian 0:3 (10:12, 12:14, 7:11) 6:6
13   B JEWUŁA Mateusz Z MRÓZEK Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 7:6
14   D ŻYDOWSKA Weronika X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) 7:7
2019-11-10 11:00 29 LKS „Vocovia” Wokowice - LZS „Solidarni” Mędrzechów
2019-11-06 19:00 30 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - MKS „Radość” Gorlice 5:9 tak
1   A OBROCHTA Piotr W WOŹNIAK Dominik 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B PALACZ Grzegorz X MÓL Marcin 1:3 (12:14, 8:11, 11:5, 3:11) 0:2
3   C SOBCZAK Krzysztof Y GAŁUSZKA Mateusz 3:2 (11:13, 11:5, 11:5, 7:11, 11:7) 1:2
4   D TABOR Krzysztof Z ŁABOWSKI Józef 0:3 (8:11, 3:11, 10:12) 1:3
5   A OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
W ŁABOWSKI Józef
MÓL Marcin
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 1:4
6   B PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
X PIECHOWICZ Marek
WOŹNIAK Dominik
3:1 (6:11, 11:9, 13:11, 11:6) 2:4
7   A OBROCHTA Piotr X MÓL Marcin 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 3:4
8   B PALACZ Grzegorz W WOŹNIAK Dominik 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 3:5
9   D TABOR Krzysztof Y GAŁUSZKA Mateusz 2:3 (4:11, 10:12, 11:8, 11:8, 4:11) 3:6
10   C SOBCZAK Krzysztof Z ŁABOWSKI Józef 1:3 (11:13, 10:12, 11:8, 4:11) 3:7
11   A OBROCHTA Piotr Y GAŁUSZKA Mateusz 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 11:6) 4:7
12   C SOBCZAK Krzysztof W WOŹNIAK Dominik 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 4:11) 4:8
13   B PALACZ Grzegorz Z ŁABOWSKI Józef 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:2, 11:6) 5:8
14   D TABOR Krzysztof X MÓL Marcin 0:3 (3:11, 6:11, 7:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy