IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-20 11:00 13 LUKS „Galux” Skrzyszów II - „Mikulec” Grybów 12:2 tak
1   A JASIELSKI Franciszek W DZIEDZIC Marta 2:3 (10:12, 11:9, 7:11, 11:7, 9:11) 0:1
2   B KOZIOŁ Jarosław X PĘKALA Andrzej 3:0 (11:6, 15:13, 11:7) 1:1
3   C ŻUROWSKI Dariusz Y KANTOR Jan 3:0 (11:4, 11:4, 11:4) 2:1
4   D DAMIAN Tomasz Z SZAREK Marcin 3:1 (11:9, 11:5, 12:14, 11:8) 3:1
5   A ŻUROWSKI Dariusz
DAMIAN Tomasz
W DZIEDZIC Marta
SZAREK Marcin
3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:6) 4:1
6   B JASIELSKI Franciszek
KOZIOŁ Jarosław
X KANTOR Jan
PĘKALA Andrzej
2:3 (13:11, 12:10, 7:11, 5:11, 4:11) 4:2
7   A JASIELSKI Franciszek X PĘKALA Andrzej 3:1 (6:11, 11:8, 11:5, 11:7) 5:2
8   B KOZIOŁ Jarosław W DZIEDZIC Marta 3:2 (11:1, 9:11, 5:11, 11:5, 11:8) 6:2
9   D DAMIAN Tomasz Y KANTOR Jan 3:0 (15:13, 11:4, 11:3) 7:2
10   C ŻUROWSKI Dariusz Z SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) 8:2
11   A JASIELSKI Franciszek Y KANTOR Jan 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:4) 9:2
12   C ŻUROWSKI Dariusz W DZIEDZIC Marta 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 10:2
13   B KOZIOŁ Jarosław Z SZAREK Marcin 3:2 (14:12, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8) 11:2
14   D DAMIAN Tomasz X PĘKALA Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 12:2
2019-10-20 11:00 14 MKS „Tarnovia” Tarnów - UKS „Płomień” Limanowa II 6:8 tak
1   A ROBAK Mateusz W ROZUM Dawid 2:3 (8:11, 11:7, 5:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B JEWUŁA Mateusz X TWARÓG Mariusz 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C MROCZEK Adrian Y DOMITER Julia 3:0 (11:4, 11:4, 13:11) 1:2
4   D ŻYDOWSKA Weronika Z GOLONKA Filip 2:3 (2:11, 12:10, 4:11, 12:10, 9:11) 1:3
5   A ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
W TWARÓG Mariusz
ROZUM Dawid
3:1 (11:9, 10:12, 15:13, 11:6) 2:3
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X GOLONKA Albert
GOLONKA Filip
3:1 (11:3, 6:11, 13:11, 11:6) 3:3
7   A ROBAK Mateusz X TWARÓG Mariusz 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:9) 4:3
8   B JEWUŁA Mateusz W ROZUM Dawid 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 8:11) 4:4
9   D ŻYDOWSKA Weronika Y DOMITER Julia 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:5
10   C MROCZEK Adrian Z GOLONKA Albert 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:6
11   A ROBAK Mateusz Y DOMITER Julia 3:2 (5:11, 8:11, 11:8, 11:6, 11:7) 5:6
12   C MROCZEK Adrian W ROZUM Dawid 2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 4:11) 5:7
13   B JEWUŁA Mateusz Z GOLONKA Albert 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 5:8
14   D ŻYDOWSKA Weronika X TWARÓG Mariusz 3:2 (9:11, 5:11, 11:9, 14:12, 11:9) 6:8
2019-10-17 18:00 15 MKS „Radość” Gorlice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4 tak
1   A ŁABOWSKI Józef W PASEK Kamil 1:3 (8:11, 8:11, 15:13, 11:13) 0:1
2   B MÓL Marcin X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:4, 11:9, 12:14, 11:6) 1:1
3   C WOŹNIAK Dominik Y BORKOWSKI Marek 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:6, 15:13) 2:1
4   D GAŁUSZKA Mateusz Z TROJANOWSKI Dawid 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) 2:2
5   A ŁABOWSKI Józef
WOŹNIAK Dominik
W TROJANOWSKI Kamil
TROJANOWSKI Dawid
3:2 (11:13, 11:5, 9:11, 11:3, 14:12) 3:2
6   B PIECHOWICZ Marek
MÓL Marcin
X BORKOWSKI Marek
PASEK Adrian
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) 4:2
7   A ŁABOWSKI Józef X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:9) 5:2
8   B MÓL Marcin W PASEK Kamil 2:3 (11:8, 11:13, 12:14, 11:7, 3:11) 5:3
9   D GAŁUSZKA Mateusz Y BORKOWSKI Marek 2:3 (14:12, 8:11, 11:6, 6:11, 8:11) 5:4
10   C WOŹNIAK Dominik Z TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:8) 6:4
11   A ŁABOWSKI Józef Y PASEK Adrian 3:2 (4:11, 5:11, 11:9, 11:8, 11:7) 7:4
12   C WOŹNIAK Dominik W PASEK Kamil 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:5) 8:4
13   B MÓL Marcin Z TROJANOWSKI Dawid 3:1 (11:13, 11:9, 11:4, 11:7) 9:4
14   D PIECHOWICZ Marek X TROJANOWSKI Kamil 3:1 (5:11, 11:4, 11:6, 11:8) 10:4
do ustalenia 16 LZS „Solidarni” Mędrzechów - LKS „Dobrzanka” Dobra
2019-10-20 11:00 17 LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno IV 4:10 tak
1   A FLĄDRO Piotr W CHMIELEWSKI Tomasz 3:1 (11:6, 6:11, 11:3, 11:8) 1:0
2   B RĘBACZ Wojciech X JANISZEWSKI Tomasz 2:3 (11:6, 11:8, 10:12, 3:11, 9:11) 1:1
3   C JAWIEŃ Marcin Y FLOREK Sławomir 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D SKRZYŃSKI Janusz Z PROCHAZKA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 1:3
5   A FLĄDRO Piotr
RĘBACZ Wojciech
W FLOREK Sławomir
JANISZEWSKI Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) 2:3
6   B SKRZYŃSKI Janusz
JAWIEŃ Marcin
X CHMIELEWSKI Tomasz
PROCHAZKA Tomasz
0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 2:4
7   A FLĄDRO Piotr X JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 8:11) 2:5
8   B RĘBACZ Wojciech W CHMIELEWSKI Tomasz 1:3 (11:7, 11:13, 9:11, 7:11) 2:6
9   D SKRZYŃSKI Janusz Y FLOREK Sławomir 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 9:11, 3:11) 2:7
10   C JAWIEŃ Marcin Z PROCHAZKA Tomasz 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 4:11) 2:8
11   A FLĄDRO Piotr Y FLOREK Sławomir 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 12:10) 3:8
12   C JAWIEŃ Marcin W CHMIELEWSKI Tomasz 2:3 (8:11, 7:11, 13:11, 11:9, 13:15) 3:9
13   B RĘBACZ Wojciech Z PROCHAZKA Tomasz 3:2 (11:4, 7:11, 10:12, 11:5, 11:8) 4:9
14   D SKRZYŃSKI Janusz X JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 4:10
2019-10-19 11:00 18 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - UKS „Jordan” Zakliczyn 8:6 tak
1   A OBROCHTA Piotr W MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) 1:0
2   B TABOR Krzysztof X GAJDA Rafał 2:3 (14:12, 6:11, 9:11, 11:8, 8:11) 1:1
3   C PALACZ Grzegorz Y KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:4, 6:11, 3:11) 1:2
4   D SOBCZAK Krzysztof Z SZCZEPAŃSKI Dominik 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:8, 7:11) 1:3
5   A PALACZ Grzegorz
TABOR Krzysztof
W MARTYKA Bartłomiej
GAJDA Rafał
3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 7:11, 11:5) 2:3
6   B OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
X SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
2:3 (4:11, 11:6, 8:11, 11:9, 10:12) 2:4
7   A OBROCHTA Piotr X GAJDA Rafał 3:1 (11:3, 3:11, 11:5, 11:8) 3:4
8   B TABOR Krzysztof W MARTYKA Bartłomiej 3:1 (11:2, 11:8, 9:11, 11:9) 4:4
9   D SOBCZAK Krzysztof Y KORNAŚ Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 4:11) 4:5
10   C PALACZ Grzegorz Z SZCZEPAŃSKI Dominik 1:3 (7:11, 11:6, 5:11, 10:12) 4:6
11   A OBROCHTA Piotr Y KORNAŚ Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 5:6
12   C PALACZ Grzegorz W MARTYKA Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) 6:6
13   B TABOR Krzysztof Z SZCZEPAŃSKI Dominik 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 15:13) 7:6
14   D SOBCZAK Krzysztof X GAJDA Rafał 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:2) 8:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna UKS „Villa Verde” Olesno IV przejęła miejsce od LUKS „Galux” Skrzyszów III.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy